Recenzia MotoCMS

„Ako elegantný moderný tvorca webových stránok je MotoCMS na rovnakej úrovni ako iné známe platformy vrátane Wix, Weebly a Squarespace. V skutočnosti preferujeme rozhranie MotoCMS pre jeho záhadnú schopnosť zbaliť stovky funkcií a možností bez toho, aby sme stratili užívateľsky prívetivú a ľahko navigovateľnú personu.


Používatelia si môžu vybrať z viac ako 2 500 šablón, z ktorých všetky majú pôsobivé jedinečné dizajny, ktoré sa pýšia citlivosťou pre mobilné zariadenia, viac ako 100 prispôsobiteľných blokov obsahu a vstavané nástroje na blogovanie a eCommerce..

Na rozdiel od iných staviteľov je však MotoCMS samostatná platforma, ktorá si vyžaduje inštaláciu na samostatný hostingový účet. Aj keď si vážime flexibilitu a kontrolu, ktorá sa poskytuje používateľom, tento atribút pridáva ďalšiu vrstvu zložitosti pre tradičné publikum tvorcov webových stránok začiatočníkov a vlastníkov stránok, ktorí sú prví.

Spoločnosť poskytuje používateľom 14-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu, ktorá umožňuje náskok pri navrhovaní dizajnu a interakcii so šablónou, a uložený obsah a prispôsobenia uloží týždeň po uplynutí skúšobnej doby. Presunutie obsahu na trvalé riešenie hostenia však určite zaistí neskúsených zákazníkov, ktorí možno nechcú minúť 50 dolárov, aby sa o inštaláciu postaral technik MotoCMS..

Celkovo vzaté je MotoCMS vynikajúcou možnosťou, ktorá stojí na preplnenom trhu s tvorcami webových stránok. Ohromujúce šablóny a moderné rozhranie určite zapôsobia na nováčikov, ale najlepším miestom na platforme je viac ľudí zameraných na vývojárov, ktorí dokážu zvládnuť technologickejší inštalačný proces a oceniť odstupňované návrhy. “

 • Drag-and-drop editor šablón
 • BEZPLATNÝ rok nepretržitej podpory
 • Šablóny internetového obchodu ZDARMA
 • Upravte responzívne vzory na akomkoľvek zariadení
 • Nástroje a adresy URL priateľské k SEO
 • Začnite hneď na MotoCMS.

„S cenovými značkami, ktoré sa bežne pohybujú okolo 150 alebo 200 dolárov, licencia šablóny MotoCMS a zahrnuté rozhranie tvorcu určite nepatria medzi najdostupnejšie možnosti vytvárania webových stránok – ale hosting používaný na napájanie vašej stránky MotoCMS určite môže byť.

Produkty MotoCMS sú zákazníkom licencované na základe jednotlivých domén, čo znamená, že ich možno použiť iba na jednej webovej stránke. Užívatelia si zakúpia licenciu na používanie špecifickej šablóny, ktorá potom prichádza s prístupom do vizuálneho editora stránok WYSIWYG a ročnou podporou 24/7. Komponent služieb pre zákazníkov určite stojí za zmienku, pretože technická podpora je často nepríjemným miestom pre ostatných tvorcov stránok. Namiesto toho, aby tím MotoCMS nechával podporu širokej komunite používateľov, je vnímavý, priateľský a dobre informovaný o vnútornom fungovaní platformy..

Po 14-dňovej bezplatnej skúšobnej verzii budú zákazníci, ktorí chcú naďalej používať MotoCMS, musieť preniesť svoje webové stránky na samostatného poskytovateľa hostingu. Hoci spoločnosť udržiava partnerstvá s InMotion Hosting a Bluehost – dvoma z našich najobľúbenejších poskytovateľov, používatelia sa môžu zaregistrovať u ktoréhokoľvek hostiteľa, ktorý podporuje PHP 5.4. 5.5 alebo 5.6, Zend Guard Loader a databázy MySQL.

InMotion, výber väčšiny zákazníkov MotoCMS, poskytuje neobmedzený úložný priestor poháňaný dvadsaťkrát rýchlejšou jednotkou SSD. Okrem nepretržitej podpory a bezplatnej registrácie domény majitelia internetového obchodu ocenia neobmedzené e-mailové účty, reklamné kredity 250 dolárov a certifikát SSL zadarmo.

Bluehost, na druhej strane, ponúka ešte dostupnejšiu možnosť pre tých, ktorí si len tak pomočia nohy pri vytváraní a správe webových stránok. Za menej ako 3 $ mesačne si zákazníci spoločnosti Bluehost môžu vychutnať až 50 GB úložného priestoru, spolu s rovnakou podporou 24 hodín denne, 7 dní v týždni a bezplatnými funkciami registrácie doménových mien. ““

 • Bezproblémovo spárujte MotoCMS s InMotion Hosting alebo Bluehost
 • E-mailové účty ZDARMA vás spoja so zákazníkmi
 • SSD-napájaný pre rýchly výkon
 • Technická podpora k dispozícii 24/7/365
 • K dispozícii BEZPLATNÝ certifikát SSL
 • Začnite hneď na MotoCMS.

„Napriek dojmu, že tvorcovia webových stránok sú výlučne pre začiatočníkov, ktorí sa obracajú k technológiám, vyniká MotoCMS tým, že apeluje na vývojárov a podniky hľadajúce schopnosť bičovať pôsobivé, plne funkčné webové stránky s hviezdnymi návrhmi za zlomok času potrebného na ich kódovanie od nuly..

Platforma MotoCMS je hneď po vybalení vybavená moderným, efektívnym blogovacím rozhraním so základnými nástrojmi na optimalizáciu vyhľadávacích nástrojov a rovnakým pohodlným dizajnovým rozhraním drag-and-drop. Spisovatelia považujú blogovací systém MotoCMS za ľahko použiteľný, aj keď v porovnaní s vysokovýkonnými platformami ako WordPress je to celkom jednoduché..

Tam, kde MotoCMS skutočne svieti, sú však šablóny eStore spoločnosti. Všetkých 60 dizajnov je responzívnych a vybavené pôsobivým natívnym panelom riadenia obchodu online. Ďalší tvorcovia webových stránok zvyčajne zahŕňajú predajné schopnosti online ako doplnkovú službu, ale sme radi, ako dobre MotoCMS bez problémov integruje elektronický obchod do administratívneho portálu..

Predajcovia môžu ponúknuť na predaj neobmedzený počet výrobkov a služieb a pridať podrobné informácie a filtre, ktoré potenciálnym zákazníkom umožnia nájsť presne to, čo hľadajú. MotoCMS je kompatibilný s rôznymi možnosťami spracovania platieb a palubná doska pozdravuje podnikateľov s hviezdnou vizuálnou prezentáciou ich obchodného úspechu. Majitelia obchodov môžu ľahko skontrolovať stav objednávky a sledovať správanie zákazníkov, všetko z rovnakého rozhrania drag-and-drop, ktoré sa používa na vylepšenie dizajnu obchodu. “

 • Vlastné šablóny pre 60 priemyselných odvetví
 • ZADARMO 14-dňová skúšobná verzia pre internetový obchod
 • Ľahký dashboard pre správu objednávok, zákazníkov a produktov
 • Neobmedzené produkty so zabudovaným vyhľadávaním a filtrami
 • Viaceré možnosti platby a widgety
 • Začnite hneď na MotoCMS.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector