Malá oranžová recenzia

„Od roku 2003 buduje A Small Orange firemnú kultúru "domáci" stelesniť dve zamerania: (1) riešenia postavené na pomoc zákazníkom pri online raste a (2) prostredie na pracovisku, kde sa zamestnancom darí a zostávajú. Traja členovia tímu nás prešli cez to, čo priťahuje zákazníkov na hosting Small Orange a čo ich prinútilo pracovať pre túto vášnivú a kreatívnu spoločnosť. Riaditeľ marketingu Zach Kwarta, technologický riaditeľ Ryan Echter a dátový manažér Operations Manager Matt Harris nám predstavil hostingové riešenia A Small Orange, ktoré nám umožnili rozbehnúť servery s vlastným testovaním výkonnosti..


Contents

Malý tím Orange definuje „domáci hosting“

ASmallOrange.com hovorí, "Ľudia sú v centre všetkého, čo robíme. Patria sem naši zamestnanci, naši zákazníci a naše komunity. Je to také jednoduché." Pri rozhovore s niekoľkými hviezdnymi ľuďmi v skupine A Small Orange sme boli informovaní o význame tohto pojmu "domáci," ako sa často používa v marketingových správach hostiteľskej spoločnosti. Interpretovali sme ich definíciu "domáci hosting" mať dve zamerania:

 1. Technológia QA’d pre špecifické potreby zákazníkov
 2. Podpora kvality pri riešení problémov & Hand-Holding

Na základe vášne tím ukazuje svojim zákazníkom a služby, ktoré im ponúkajú, "domáci" naznačuje starostlivosť, ktorá sa týka navrhovania nových riešení a starostlivosti o zákazníkov, ktorí sa ich učia používať.

Šľachtenie 15x zvýšenia rýchlosti: SSD, Caching, & In-House Tech

Technológia, ktorá stojí za A Small Orange, zdôrazňuje rýchly a bezpečný výkon. Z tohto hľadiska sú všetky spoločné plány hosťovania A Small Orange vybavené servermi SSD na 15-krát rýchlejšie načítanie stránky. "Sme známe svojou technológiou," Zach uviedol, a najmä od akvizície spoločnosti silnou spoločnosťou Endurance International Group (EIG) sa tím neustále snaží ponúkať svojim zákazníkom stále väčší výkon v službách, ktoré vytvárajú..

Pri budovaní ich "one-of-a-druhu" cloudová platforma, napríklad tím navrhol niekoľko jedinečných šablón, ktoré sú špecifické pre rôzne operačné systémy. Sú nabité technológiami ukladania do vyrovnávacej pamäte a poháňané jednotkami SSD. Niektoré z ich cloudových služieb sú založené na SAN, iné sú na lokálnom disku, ale ich šablóny sú zabudované na základe toho, čo zákazníci vidia a potrebujú, aby hostili svoje podnikanie.. "Máme šablónu optimalizovanú pre WordPress, ktorá v skutočnosti používa NGINX namiesto webového servera Apache na zaistenie rýchlejšieho načítania obsahu pre návštevníkov zákazníkov.," Matt s nami zdieľal ako príklad. "Nastavili sme tiež PHP-FPM a ďalšie technológie ukladania do vyrovnávacej pamäte na úrovni PHP." Vytvorením týchto šablón od základov ponúka Small Orange veľkú flexibilitu a zvýšený výkonový potenciál pre svojich používateľov..

Kolegovia nám povedali, že produktové portfólio A Small Orange sa sústreďuje na zákazníka a jeho potreby – a hrať sa podľa "Vytrvalostná zošitka" rozšírila svoj potenciál slúžiť zákazníkovi. "Je to najlepšie z oboch svetov," Ryan povedal s odkazom na ich skúsenosti s EIG. "Vytrvalosť nás nechala bežať s naším rastovým režimom a duchom, takže sme boli schopní škálovať oveľa rýchlejšie a získať nejaký skutočne skvelý hardvér. S touto podnikateľskou slobodou nakoniec získame to najlepšie z oboch svetov a zároveň podporujeme jednu z najväčších spoločností v hostiteľskom priestore.."

Kultivácia pre firmy: cPanel, Uptime, & Podpora USA

Small Orange sústreďuje svoj obchodný model na pomoc pri budovaní svojho obchodného modelu na webe. Z tohto dôvodu nesľubujú neobmedzené zdroje so skrytými programami a poplatkami, ponúkajú bezplatnú licenciu cPanel so všetkými programami hostenia a zabezpečujú, aby ich vysoko kvalifikovaný personál bol k dispozícii, aby pomohol pri každom kroku cesty.. "Získate to, za čo platíte, a väčšina ľudí je s tým spokojná," Zach povedal. "Skutočne dokážu využiť technológiu servera."

Matt nám povedal, že čo sa týka podpory, je to osobná skúsenosť. "Podpora bola v ASO vždy veľkým problémom a myslím si, že zákazníci to uznávajú," povedal. "Ponúkame osobnú podporu; k zákazníkom pristupujeme tak, ako by sme chceli." Všetka ich podpora sa vykonáva interne a je to tím so sídlom v USA – je ľahko dostupný a viac ako šťastný rieši problémy (alebo v prípade potreby držanie ruky) 24/7/365.

Záverečné slová: Dlhovekosť zamestnancov prináša výhody pre zákazníka

Malý Orange je už od roku 2003 a členovia tímu, s ktorými sme hovorili, boli s tímom asi desať rokov kolektívne. "V tomto tíme je určite veľa dlhovekosti," Povedal Matt. "Myslím si, že veľa sa týka ľudí." Vášeň pre ľudí, s ktorými pracujú a pracujú pre vás (vy!), Prechádza do radosti z celkového zážitku z hostovania s A Small Orange. Špičkový hardvér, interné vylepšenia výkonu a tím, ktorý sa skutočne zaujíma – to je spoľahlivý hosting v pravom slova zmysle. “

 • Získajte 2 mesiace bezplatného hostovania s "malý," "stredná," alebo "Veľký" plány
 • Rýchlo kričiace servery SSD ponúkajú 15x výkonnejšie načítanie stránok
 • Zahŕňa kontrolu cPanel, Weeblyho tvorcu stránok a neobmedzenú e-mailovú adresu
 • Tím technickej podpory je k dispozícii 24/7/365 prostredníctvom e-mailu a live chatu
 • Záruka 99,9% dostupnosti
 • Začnite s A Small Orange.

„Hosting spoločnosti Small Orange zahŕňa zdieľané plány na uspokojenie rôznych potrieb zákazníkov, čo vedie k cenovému rozpätiu, ktoré by malo hosťovanie nových i starých používateľov považovať za hodné zváženia. Aj keď a "maličký" plán je všetko, čo potrebujete, budete mať úžitok z rýchlych diskov SSD, ktoré dodávajú vášmu zdieľanému serveru ďalší nápor energie. Pokiaľ ide o základné informácie, získate neobmedzený prístup k e-mailu a webmailu, obľúbený ovládací panel cPanel a tím podpory zákazníkov so sídlom v USA. "Naši priatelia z chatu sú pripravení pomôcť," Zach nás ubezpečil. "Máme odborníkov pripravených ísť!"

Zdieľaný hosting: „čerstvo vymačkané“ pre spokojných zákazníkov

Hovorí niečo o skutočnej hodnote spoločnosti, keď si sú takí istí mierou spokojnosti svojich zákazníkov, že sú ochotní ponúkať svoj produkt bezplatne po dobu 60 dní ako skúšobnú prevádzku. Small Orange ponúka sladkú registráciu pre tých, ktorí si vyberú jeden z nich "malý," "stredná," alebo "Veľký" hostingové plány na rok alebo dlhšie: bezplatné hosťovanie na dva mesiace s bezplatným názvom domény .COM. Používatelia zdieľaného servera majú navyše prístup k neobmedzenému počtu e-mailových účtov s ochranou proti SPAM, zoznamom adries a automatickou odpoveďou.

Small Orange prijíma výzvu ponúknuť bezkonkurenčne vynikajúcu podporu, funkcie a ceny, ako aj užívateľskú skúsenosť, ktorá stojí za 12 mesačný záväzok. "Chceme byť najlepším zdieľaným hostiteľom pre všetkých," Zach povedal. Pri pohľade na rok 2016 a budúcnosť nám povedal, "Pravdepodobne uvidíte, ako nás iteruje a vylepšuje našu zdieľanú platformu."

Rozviňte svoje podnikanie malým hostingom cPanel

Zach nám povedal, že spoločnosť "jedlá" náklady na licenciu cPanel, takže každý, kto chce začať s hostingom, sa môže vyhnúť tomuto dodatočnému poplatku. "Skutočne chceme, aby zákazník robil to najlepšie," Zach povedal. "Sú to tí, ktorí nás udržujú každý deň, takže nikdy nechceme stratiť zo zreteľa túto misiu." Z programu cPanel si zákazníci môžu nainštalovať najrôznejšie skripty webových aplikácií, vrátane WordPress, Drupal a Magento – niektoré z najviac užívateľsky prístupných ciest na vytváranie osobných alebo profesionálnych webových stránok..

Tím vytvára nástroje integrované v paneli cPanel & Šablóny pre maximálny výkon

Tím nám povedal o technických inováciách, ktoré pripravili, aby ďalej zlepšovali svoje ponuky hostingu. Zaviedli sortiment technológií ukladania do vyrovnávacej pamäte a ponúkajú možnosti MariaDB a MySQL na ukladanie a správu súborov. Navrhli tiež sériu šablón prispôsobených konkrétnym operačným systémom, ktoré si zákazníci môžu bez problémov prepínať podľa potrieb. Ako príklad zostavili šablónu optimalizovanú pre WordPress pomocou NGINX (webový server, ktorý má pomôcť pri načítaní obsahu stránok vysokou rýchlosťou).. "Tieto šablóny ponúkajú veľkú flexibilitu, pretože sme ich sami vytvorili," Povedal Ryan. "Mnoho z týchto nástrojov sú cPanel integrácie, ktoré sme urobili in house pre každého, kto chce tieto vylepšenia výkonu."

Postavili si balík podnikového štandardu hardvéru a softvéru, ktorý vás podporuje

Hardvér na úrovni podniku sa dodáva štandardne. Dokonca aj pri zdieľaných plánoch serverov používa Small Orange výkonné procesory Intel, aby zákazníkom poskytoval špičkový výkon. "Sme známi svojou technológiou," Zach povedal. "Máme ohromnú infraštruktúru, takže k nám prišlo veľa našich zákazníkov."

Záverečné slová: Cenová dostupnosť & Malá oranžová ísť ruka v ruke

Cena zdieľaného hostingu spoločnosti Small Orange sa pohybuje od menej ako troch do 20 dolárov za mesiac, čo potenciálnym zákazníkom umožňuje vybrať si plán na základe zdrojov, ktoré požadujú, a nákladov, ktoré im môžu vyhovovať. To, čo nemôžete naozaj dať za cenu, je navyše myšlienka, ktorú technický tím vložil do svojich vlastných inovácií. Vďaka SSD zvyšovaniu rýchlosti, prístupu k cPanelu, neobmedzenému počtu e-mailových adries a 99,9% dostupnosti za prevádzkyschopnosť – plus 2-mesačnej propagácii bezplatného hostingu – malá oranžová vie, ako sa hádať s peknou lákavou mrkvou, pokiaľ ide o náklady na zdieľaný hosting. “

 • ZDARMA hosting na 2 mesiace s "malý," "stredná," alebo "Veľký" plány
 • BEZPLATNÝ tvorca webových stránok Weebly, stovky šablón a návrhy priateľské k mobilom
 • Vďaka zvyšovaniu rýchlosti SSD je server vašej webovej stránky 15x výkonnejší
 • Zahŕňa cPanel, neobmedzené e-mailové adresy a 99,9% dostupnosti
 • Odborná podpora 24/7/365
 • Začnite s A Small Orange.

„Hosting hostiteľa Small Orange na vyhradených serveroch zahŕňa nasledujúce: hardvér podnikovej triedy, aktualizácie zabezpečenia a záplaty spravované odborníkom a presne zdroje, ktoré potrebujete pre vaše vyhradené prostredie. Tím ASO doladí váš server podľa vašich požiadaviek, zvládne nastavenie a monitoruje vašu hlavnú IP adresu (spolu s monitorovaním pomocou príkazu ping). Získate silu vyhradeného plánu s pokojom plne zdieľaného plánu.

Špičková technológia je štandardná, nie voliteľná

Jednotky SSD, zrkadlenie diskov RAID 1 a prvotriedne procesory Intel prichádzajú štandardne v serverových plánoch vyhradených pre server A Small Orange. "Máme veľkú sadu hardvéru / softvéru," Zach povedal – zásobník je na úrovni podniku s monitorovaním 24/7/365, ktoré vykonáva tím odborníkov. "Máme ohromnú infraštruktúru, takže k nám prišlo veľa našich zákazníkov."

Všetci zákazníci ASO, ktorých sa to týka, dostávajú úplný root prístup a kontrolu nad cPanel / WHM na správu svojich serverov. Pokiaľ ide o systémovú správu vecí, Ryan a tím približne 10-tich rokov prevádzkujú infraštruktúru a reagujú na všetky problémy, ktoré presahujú prostriedky tradičnej podpory, ktoré môžu vzniknúť..

Dlhovekosť zamestnancov vytvára tím dobre naolejovaných strojov

Ryan je členom hostingového tímu A Small Orange už päť rokov; Zach sa nedávno pripojil k Small Orange a Matt tam bol štyri roky. Všetci sa zhodli na tom, že spoločnosť má históriu dlhovekosti zamestnancov, ktorá sa premieta do príjemného pracovného prostredia a lepšej skúsenosti so zákazníkom..

Keď sa ich opýtali, čo ich drží okolo, pripisovali svoju lepivosť ASO svojim profesionálnym rovesníkom. "Myslím si, že to má veľa spoločného s ľuďmi – naozaj si užívam všetkých, s ktorými pracujem," Povedal Matt. "Máme spolu veľa zábavy," Ryan zopakoval. Tím získava neobmedzený čas na dovolenku, denné videohovory (na diskusiu o práci a na zábavu) a možnosť pracovať z domu alebo si zvoliť svoj rozvrh.. "Na konci dňa sme obrovský tím a veľká šťastná rodina," Zach uzavrel. Táto zamestnanecká morálka sa premieta do lepšieho zážitku z hostenia pre zákazníka. "Skutočne nám záleží na zákazníkovi a chceme im ponúknuť kvalitné služby," Povedal Matt.

Záverečná správa o hľadaní vyhradeného servera podľa vašich potrieb

Dedikovaný serverový hosting s A Small Orange znamená flexibilitu. Získate množstvo možností pre nastavenie pamäte a disku – od štyroch do 16 gigabajtov a 128 gigabajtov do jedného terabajtu. Získate silu základného procesora Intel Xeon. Získate kontrolu nad cPanel, WHM a administrátorským prístupom root. S A Small Orange získate silu vyhradených zdrojov podporovaných tímom, ktorý môže podporovať potreby zabezpečenia, nastavenia a riešenia problémov, ktoré sú spojené so zodpovednosťou servera.. "Naše produktové portfólio je založené na zákazníkovi a na tom, čo potrebujú," Zach uzavrel. “

 • ZADARMO cPanel / WHM licencia, root prístup a 5 IP adries
 • Spravované služby zahŕňajú pomoc s aktualizáciami, opravami a údržbou
 • Zrkadlenie disku RAID 1 je štandardom, aby sa zabránilo strate údajov servera
 • 4-32 GB pamäte a váš výber serverov s jedným alebo viacerými procesormi
 • K dispozícii je americká podpora 24/7/365
 • Začnite s A Small Orange.

„Virtualizácia KVM, šesťjadrové procesory Intel Xeon, automatické núdzové prepnutie a najmodernejšie zabezpečenie siete – rozmazanie písmen a buzzových slov na hosťovanie nováčikov, ale pre dôvtipnejších nakupujúcich VPS sú tieto funkcie presne to, čo vy hľadáte na serveri typu cloud. Cloudový hosting Small Orange obsahuje najnovšie výkonné technológie, takže môžete očakávať, že hardvér na úrovni podniku a odborník vám pomôžu jeho zabezpečenie a monitorovanie. Ryan, Matt a Zach nám predstavili svoju hostingovú infraštruktúru VPS, hovoriac cez techniku ​​a tím za ňou.

Testovanie výkonu odhaľuje čas odozvy 100 ms

Cloud Spectator vykonal testovanie výkonu na serveri Small Orange a ďalších poskytovateľoch a vo februári 2016 oznámil 100% dostupnosť pre hosting hostiteľa Small Orange Linux. Pri porovnaní reakčných časov pochádzajúcich z rôznych dátových stredísk sa výsledky za február 2016 pohybovali od 297 milisekúnd, aby bolo možné reagovať na nízky čas načítania 100 milisekúnd.

Správa Cloud Spectator: Malý čas odozvy hostingu spoločnosti Orange Linux
Február 2016:Životnosť (august 2014 – február 2016):
Západná Severná Amerika:101 milisekúnd473 milisekúnd
Východná Severná Amerika:136 milisekúnd458 milisekúnd
Stredná Severná Amerika:100 milisekúnd454 milisekúnd
Európa:297 milisekúnd603 milisekúnd

ASO sľubuje 99,9% dostupnosti, čo nie je pokles čeľuste v hostiteľskom priestore; podľa výsledkov preskúmania výkonnosti služby Cloud Spectator však boli vo februári 2016 jedným z troch poskytovateľov so 100% prevádzkou..

Tím ASO hovorí o technológii poháňajúcej silu cloudového produktu

Pri diskusii o ponukách hostingu Small Orange nám Zach povedal, že cloudový produkt je najmä "jedného druhu." Toto vzbudilo náš záujem okamžite. "Spôsob, akým sme ho nastavili, je celkom v pohode," vysvetlil, že celá platforma je poháňaná SSD pomocou pevných diskov RAID a niekoľkých "chladné technológie ukladania do pamäte cache" (napr. PHP-FPM / FastCGI Process Manager a ďalšie nástroje na ukladanie do vyrovnávacej pamäte na úrovni PHP).

Nginx & Caching Galore: In-house inovácie ponúkajú vyšší výkon & flexibilita

"Jednou z vecí, ktorá skutočne odlišuje našu cloudovú platformu a ktorá nám v súčasnosti umožňuje poskytovať vyššiu kvalitu služieb ako ostatní poskytovatelia na trhu, je to, že všetky naše šablóny pre rôzne operačné systémy sú doma.," Povedal Matt. "Mám na mysli to, že namiesto sťahovania šablóny od vývojárov nášho virtualizačného softvéru ich vytvárame na základe toho, čo sme sa dozvedeli o tom, čo naši zákazníci v skutočnosti robia; potom optimalizujeme šablóny okolo tohto prieskumu."

Napríklad tím A Small Orange vytvoril šablónu optimalizovanú pre WordPress pomocou NGINX, aby poskytoval rýchlejšie načítanie obsahu návštevníkom stránok zákazníkov.. "Tieto šablóny ponúkajú veľkú flexibilitu, pretože sme ich sami vytvorili," Povedal Matt. "Dokážeme ponúknuť určité bonusy za výkon, ktoré nenájdete u žiadneho iného poskytovateľa." Zákazníci môžu bez problémov prepínať medzi rôznymi šablónami, pretože ich potreby hostingu kolíšu.

Viac je lepšie: Ovládajte pomocou cPanelu, Rýchlosť pomocou SSD, Ochrana údajov pomocou RAID 1

"Z marketingového hľadiska je súčasťou produktu cPanel," Zach povedal, "takže každý, kto chce začať s VPS, nie je konfrontovaný s týmto prírastkovým poplatkom." Ryan dodal, že mnohé z interných nástrojov, o ktorých sme diskutovali, sú integrované s programom cPanel, "takže ak niekto chce získať tieto vylepšenia výkonu, existujú cPanel integrácie, ktoré sme urobili in house, ktoré sú tiež súčasťou týchto stackov."

Okrem hostenia cPanel majú zákazníci Small Orange VPS výhodu zvyšovania rýchlosti SSD, čo vedie k rýchlej odozve výkriku. Aby ste ochránili vaše cenné údaje o webe, prevádza A Small Orange denné zálohovanie stránok s možnosťou vrátenia sa k predchádzajúcim verziám v priebehu 7 dní. Poskytujú tiež zálohy Bare-Metal Restore (BMR) spoločnosti R1Soft pre všetky svoje servery spolu so zrkadlením diskov RAID 1..

Záverečné slová: VPS zákazníci dostanú "Veľký obchod" podpora

Uznávajúc, že ​​žiadne riešenie hostenia nemôže byť univerzálne pre všetkých, tím podpory hostenia A Orange Orange je tu, aby pomohol vyladiť podrobnosti o nastavení a zabezpečení. Poskytujú bezplatnú pomoc pri migrácii, nepretržité monitorovanie siete a "pekný" podporovať skúsenosti, používať Mattovy slová. "Zaobchádzame so zákazníkom tak, ako by sme chceli," povedal. Majú okolo 100 alebo približne tak zamestnancov podpory a Zach nám povedal, že títo ľudia tvoria "objem" zamestnancov ASO. "Podpora bola v ASO vždy veľkým problémom a myslím si, že zákazníci to uznávajú," Povedal Matt. "Naozaj to svieti vo všetkých našich podporných kanáloch."

Aby som to zhrnul: VPS vyžaduje flexibilitu a že sila zaručuje potrebu neúprosne spoľahlivej podpory; táto podpora sa musí prekladať z chatového portálu do siete serverov – serverov, ktoré musia byť online. Cloudový hosting servera Small Orange pre Linux prináša časy bezchybných reakcií, tím ponúka podporu, na ktorú sa môžete spoľahnúť, a spoločnosť sľubuje 99,9% dostupnosti pre váš web. To je virtuálna dohoda, o ktorej sa môžete doslova cítiť dobre. “

 • Stupnica v cloude zadarmo počas prvých 2 mesiacov s ročnými plánmi
 • Automatické núdzové prepnutie spôsobuje, že váš hardvér je menej náchylný na zlyhanie
 • Monitorovanie 24/7 a ukladanie do vyrovnávacej pamäte SSD pre veľmi rýchle rýchlosti načítania stránky
 • Prvotriedny hardvér, bezplatná pomoc s migráciou a virtualizácia KVM
 • V USA je k dispozícii podpora 24/7/365 a prístup k cPanel / WHM
 • Začnite s A Small Orange.

„Hosting WordPress je obľúbenou cestou pre jednotlivcov, majiteľov firiem a blogerov, aby mohli rýchlo a ľahko spustiť nový web. Viaceré ponuky ASmallOrange.com majú úžitok pre žiadateľov o hosťovanie WordPress, počnúc ich registračnou dohodou pre ročné plány (dva mesiace bezplatného hosťovania). S mimoriadne populárnym ovládacím panelom cPanel sa zákazníci môžu prihlásiť a ľahko nainštalovať WordPress spolu so stovkami ďalších webových aplikácií pomocou automatického inštalačného programu Softaculous. Akonáhle budete v prevádzke, vaše stránky budú dosahovať až 15-krát vyššiu rýchlosť vďaka serverom so systémom SSD s napájaním A Small Orange.

Vstavané šablóny optimalizované pre WordPress

Tím nám povedal o niektorých skvelých vylepšeniach výkonu, ktoré navrhli in house. Ponúkajú rôzne šablóny špecifické pre daný systém, s nákladom cache a technológiami zvyšujúcimi rýchlosť SSD. Ryan vysvetlil najmä jeden typ šablóny: "Máme šablónu optimalizovanú pre WordPress, ktorá v skutočnosti používa NGINX namiesto webového servera Apache na zaistenie rýchlejšieho načítania obsahu pre návštevníkov zákazníkov.."

Určujú, aký druh šablón a interných inovácií bude ďalej pracovať na základe toho, čo pozorujú, čo ich zákazníci robia, používajú alebo potrebujú. "Tieto šablóny vytvárame na základe toho, čo sme sa dozvedeli o tom, čo naši zákazníci skutočne robia v reálnom svete," Povedal Ryan. "Vytvorením týchto šablón vo vlastnom mene dokážeme ponúknuť určité bonusy za výkon, ktoré nenájdete u žiadneho iného poskytovateľa."

Podpora expertov s prísľubom dostupnosti 99,9% dostupnosti

Program WordPress je v hostiteľskej komunite veľmi obľúbený a dobre podporovaný, ale nie je nič frustrujúce, ako sa snažiť vyriešiť problém so šikmou pomocou WordPress bez zbytočného užitku. Small Orange ponúka pomoc svojho priateľského podporného personálu 24 hodín denne, sedem dní v týždni, 52 týždňov za rok. Sú založené v USA a sú pripravené pomôcť.

Ich bezpečnostný tím medzitým tiež sleduje vaše webové stránky a server. Vykonávajú denné zálohovanie stránok so 7-dňovými možnosťami návratu a sľubujú 99,9% záruku dostupnosti. Vaše údaje sú tiež lepšie chránené zálohami Bare Metal Restore (BMR).

WordPress s malou oranžovou v recenzii

Čo by mohlo byť lepšie ako inštalácia jedným kliknutím, zvýšenie rýchlosti SSD a tím technickej podpory so sídlom v USA, aby ste mohli začať s veľmi populárnou blogovacou platformou WordPress? Spustenie webovej lokality WP pre vaše osobné alebo obchodné použitie umožňuje Small Orange ľahkým, cenovo dostupným a bezstarostným spríjemnením. "Zákazník bol vždy dôležitou súčasťou nášho podnikania," Zach povedal. "Naše produktové portfólio je založené na zákazníkovi a na tom, čo potrebujú." Small Orange sústreďuje svoje podnikanie na pomoc pri budovaní vášho podnikania. “

 • Získajte 2 mesiace ZADARMO s "malý," "stredná," alebo "Veľký" plán registrácie
 • Nainštalujte si WordPress jedným kliknutím cez Softaculous auto-installer
 • Zahŕňa cPanel, americkú podporu a 99,9% záruku dostupnosti
 • Prístup na webmail, POP3, IMAP, filtrovanie spamu a automatické odpovede
 • Až neobmedzené množstvo domén a e-mailov
 • Začnite s A Small Orange.

„Small Orange stavia na svojich použiteľných a flexibilných ponukách hostingu parterovaním s Weebly, aby poskytol "profesionálny" a "obchodné" plány na tvorbu webových stránok. Nezabúdajte, že všetky plány zdieľaného hostingu sa dodávajú s bezplatným tvorcom webových stránok Weebly, ale tieto konkrétne služby vám poskytujú rovnaké pohodlie pri používaní bez pretiahnutia bez značky ASO. Tieto doplnky vám umožňujú spustiť profesionálne vyzerajúci web za pár minút a sú zvlášť príťažlivé pre zákazníkov zameraných na elektronický obchod alebo pre tých, ktorí nemajú skúsenosti s programovaním (a nemajú záujem stať sa cez noc vývojárom). Oba plány zahŕňajú funkcie hostiteľa Small Orange, ako je prístup cPanel a neobmedzený počet e-mailových adries, ako aj podpora živého chatu 24/7/365.

Predajte svoju osobnú značku pomocou Weebly Drag-and-Drop

Prispôsobte si krásne webové vlastníctvo, ktoré sa môže pochváliť vašou značkou, s jednoduchosťou Weeblyho nástroja na vytváranie drag & drop. S jedným z plánov webového tvorcu A Small Orange môžete vytvoriť neobmedzený počet stránok, vlastné päty na ich pripojenie a prezentáciu, ktorá upúta pozornosť návštevníkov pri prvom pristátí. Stránky chránené heslom, pridajte zvuk alebo video a hostujte svoje majstrovské dielo na prispôsobenom názve domény. Akonáhle budete spokojní so svojím dizajnom, stlačte "publikovať" a začnite propagovať svoju značku alebo profitovať z vašich produktov.

Triky SMB: Nákupné vozíky, propagačné kódy, & kalkulačky

Ak vytvárate online trh, Small Orange ponúka všetky funkcie elektronického obchodu, ktoré potrebujete, aby ste mohli funkcie a jednoducho predávať svoje produkty na webe. Vyznačujte až 25 výrobkov spolu s internetom "profesionálny" plán, alebo zobraziť toľko, koľko môžete prísť s použitím "obchodné" plan. Ďalšie výhody, ktoré sa rozhodli pre mierne drahšie "obchodné" plán zahŕňa nákupný košík integrovaný do vašej domény (namiesto parkovania v subdoméne Weebly.com), žiadne transakčné poplatky a ďalšie nástroje na výpočet prepravy, daní a kupónových kódov. V závislosti od veľkosti firmy a očakávaní predaja môžete určiť, ktorý plán lepšie vyhovuje vašim potrebám zásob.

Zrátané a podčiarknuté: Tvorba webu s ASO je jednoduchá

Ak chceme zdôrazniť jednu vec, tím A Small Orange je k dispozícii, aby vám pomohol bez ohľadu na požiadavky týkajúce sa hostingu alebo budovania stránok.. "Ponúkame osobnú podporu," Povedal Matt. "Skutočne nám záleží na zákazníkovi a chceme im ponúknuť kvalitné služby." Na základe našej konverzácie s tímom ASO sme presvedčení, že ich postoj je: úspech vašej firmy je ich podnikanie. “

 • BEZPLATNÝ tvorca webových stránok Weebly a 99,9% dostupnosť pre vaše nové stránky
 • Vyberte si zo 100 s šablón a dizajnov vhodných pre mobilné zariadenia
 • Vytvárajte formuláre, navrhujte prezentácie a zobrazujte neobmedzené množstvo produktov
 • Zahŕňa cPanel, neobmedzené e-mailové adresy a neobmedzené stránky
 • Žiadna značka ASO a do svojej domény môžete pridať nákupný košík
 • Začnite s A Small Orange.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector