Spolupráca na diaľku prostredníctvom Bitrix24: Kompletná sada nástrojov na komunikáciu a správu v cloude

TL; DR: Bitrix24 je bezplatná sada na spoluprácu v sociálnej oblasti, komunikáciu a rozvoj podnikania, ktorej dôveruje viac ako 6 miliónov spoločností na celom svete. Multifunkčná technológia, ktorá je k dispozícii prostredníctvom cloudu a priamo na mieste, zahŕňa okrem iných zdroje CRM, staviteľa stránok, kontaktné centrum a nástroj na riadenie projektov. Poskytovaním centralizovaného priestoru na prácu na úlohách a spravovaní klientov Bitrix24 efektívne zvyšuje operatívnosť, zefektívňuje pracovné postupy a slúži ako ideálne riešenie pre prípad nepredvídaných udalostí v čase krízy..


Podniky a inštitúcie zápasia s novou realitou, pretože globálna pandémia vrhá neistú budúcnosť na svetové populácie. Avšak nepríjemné hrbole lakťov nie sú našou jedinou možnosťou prežitia v týchto bezprecedentných časoch – práca na diaľku je na vzostupe a má výrazný vplyv na spomalenie šírenia COVID-19.

Malé a veľké podniky prijímajú drastické opatrenia, aby sa zapojili. Spoločnosť Google odporúča, aby zamestnanci v Severnej Amerike, Európe, na Strednom východe av Afrike pracovali na diaľku. Od 11. marca bola služba Twitter z práce povinná pre všetkých globálnych zamestnancov a mnoho malých firiem ju nasledovalo.

Prechod na vzdialenú prácu bez pohotovostného plánu však nie je ľahký a úprimne povedané, ľudia zápasia. Preto je také osviežujúce vidieť, že spoločnosti ako Bitrix24, poskytovateľ komplexnej sociálnej spolupráce, komunikácie a balíka na rozvoj podnikania, prinášajú ľuďom zisk..

Logo Bitrix24

Bezplatný softvér na spoluprácu spoločnosti Bitrix24 môže pomôcť firmám prekonať neočakávané situácie.

Od 3. marca Bitrix24 oznámila, že dočasne odstráni množstvo užívateľských obmedzení svojich bezplatných plánov Bitrix24, čo umožní neobmedzenému počtu používateľov využívať softvér.

„Bohužiaľ, len malé percento firiem a inštitúcií malo pohotovostný plán, ktorý umožňoval spoluprácu na diaľku a prácu z domu,“ uviedol tím Bitrix24 v nedávnej tlačovej správe. „Skutočnosť, že náš bezplatný plán prichádza s neobmedzeným počtom používateľov, znamená, že nemusíte prejsť cez výbory pre rozpočet a obstarávanie, aby ste čo najskôr získali plán B.“

Viacúčelová technológia, ktorú dôveruje viac ako 6 miliónov podnikov na celom svete, zahŕňa okrem iného zdroje CRM, staviteľa stránok, kontaktné centrum a nástroje na riadenie projektov. Tým, že poskytuje centralizovaný digitálny priestor na prácu na úlohách a na správu klientov s operatívnou obratnosťou, Bitrix24 slúži ako ideálne riešenie spolupráce – a to aj v čase krízy..

Tech-založená spoločnosť umožňujúca globálnu komunikáciu od roku 2012

Bitrix24 založili v roku 2012 spoluzakladatelia Sergey Rizhikov a Dmitry Valyanov. Napriek tomu, že spoločnosť má sídlo v Alexandrii vo Virgínii, najskôr na ruskom trhu urobila vlny, Vlad Kovalskiy, americký marketingový manažér v Bitrix24, uviedol.

“Keď sme prišli s prvou verziou Bitrix24, ktorá bola v tom čase základným nástrojom na posielanie správ a spoluprácu, nebolo príliš veľa konkurentov – najmä v ruskom regióne a celej Európe,” uviedol Vlad. “Rýchlo sme sa stali široko uznávanými v Rusku, kde takmer každá malá firma teraz využíva našu platformu.”

Bitrix24 však chcel mať aj globálny vplyv. Na začiatku začali jeho lídri predávať svoje služby na celom svete. Dnes spoločnosť s vlastným kapitálom pôsobí v Severnej Amerike, Nemecku a Rusku.

“Rastli sme rýchlo,” povedal Vlad. „Teraz poskytujeme viac ako 6 miliónom organizácií v 187 krajinách a teritóriách našu bezplatnú platformu pre riadenie projektov, ktorá je k dispozícii v 18 jazykoch.“

Bitrix24 bol v počiatočných fázach zameraný predovšetkým na podniky a bol k dispozícii prostredníctvom prispôsobiteľnej inštalácie na mieste. Spoločnosť však zaznamenala prvé príznaky rozmachu v oblasti cloud computingu a jej vedenie bolo pripravené konať v súlade s tým, že zmenilo softvér na cloudové riešenie.

“Urobili sme veľký skok s vedomím, že načasovanie bolo správne – boli sme trochu pred zápasom,” povedal nám Vlad. “V cloudovej podobe sme dokázali priniesť Bitrix24 nielen do podnikových podnikov, ale do každého tímu a malých podnikov, ktoré ho potrebovali na podporu rastu – bez ohľadu na ich veľkosť.”

Používatelia si stále môžu vybrať medzi firemnou verziou cloud a miestnou verziou – druhá verzia je dostupná s prístupom k zdrojovým kódom a môže byť nainštalovaná na serveri používateľa..

Zdieľanie súborov, správa projektov, kalendáre a CRM riešenia

Bitrix24 poskytuje niekoľko nástrojov na správu klientov, úlohy a projekty, zákaznícku podporu, internú komunikáciu a elektronický obchod. Firmy ho môžu používať na organizačné účely: na zdieľanie dokumentov, sledovanie a prideľovanie úloh, spravovanie vzťahov so zákazníkmi, údržbu kalendárov a zefektívňovanie správy produktov..

Tímy ho tiež môžu použiť na vytváranie bezplatných webových stránok, vstupných stránok a online obchodov, ktoré možno integrovať do nástrojov CRM a marketingovej automatizácie platformy. K dispozícii sú aj bezplatné nástroje technickej podpory a riešenia kontaktných centier, ktoré používateľom umožňujú komunikovať so zákazníkmi prostredníctvom kanálov chatu, e-mailu, telefónu a sociálnych médií..

V zdanlivo nespočetných prípadoch použitia je ľahké zistiť, prečo sú milióny ľudí priťahované k Bitrix24. Vlad uviedol, že základný kameň jeho úspechu je povaha platformy all-in-one.

Snímka pracovného toku

Multifunkčný nástroj uľahčuje komunikáciu, spoluprácu a správu projektov prostredníctvom jednej platformy.

“To, čo sme spravili s Bitrix24, je všetko zjednodušiť a priniesť ho na jedno miesto,” uviedol Vlad. „Napríklad sme posunuli naše CRM na vyššiu úroveň pomocou nástrojov na spoluprácu, aby ste mohli nielen spravovať vzťahy so zákazníkmi, ale tiež riadiť vzťahy vo vašej spoločnosti.“

Vlad nám povedal, že je rovnako dôležité zefektívniť interné procesy, ako aj zabezpečiť zdravé vzťahy so zákazníkmi – ale interné obavy sa často dostanú pod koberec..

“Vo svete CRM sa ľudia vždy sústreďujú na potenciálnych zákazníkov a uzatváranie predaja, a to je pochopiteľné,” uviedol. „Mnoho vodcov však zistilo, že aj keď uzatvárajú predaj, ich spoločnosť nerastie tak, ako by mala. To vždy závisí od spolupráce v rámci vášho tímu a od toho, ako dobre ste organizovaní. “

Uľahčenie prevádzkovej pohotovosti a zefektívnenie pracovných postupov

Vlad nám povedal, že jedným z jeho obľúbených aspektov Bitrix24 je softvér na správu znalostí platformy, ktorý je súčasťou nástroja CRM.

„Správa znalostí je jednoducho spôsob, akým ukladáte a poskytujete prístup k firemným údajom,“ uviedol. „Povedzme, že stále prichádzate do zamestnania s novými ľuďmi alebo máte veľa pracovníkov na voľnej nohe: V rámci nášho produktu môžete vytvoriť rôzne databázy znalostí, ktoré ukladajú všetky vaše dokumenty, a môžete nakonfigurovať prístupové body tak, aby ste určili, kto môže túto vedomostnú databázu prezerať alebo upravovať. . “

S riešením správy znalostí spoločnosti Bitrix24 môžu používatelia tiež nastavovať úrovne prístupu pre každého člena tímu. Napríklad, ak chce spoločnosť zobrazovať dôležité informácie o spoločnosti novým členom tímu, môže vybudovať celofiremnú vedomostnú základňu a poskytnúť prístup všetkým. Alebo by manažér mohol vytvoriť vedomostnú základňu, kde by nezávislí pracovníci mali prístup k relevantným informáciám a dokumentom.

Bezplatný softvér tiež umožňuje používateľom navrhovať bázy poznatkov od úplného začiatku, aby sa dosiahol maximálny stupeň personalizácie – alebo pomocou intuitívnych prispôsobiteľných šablón..

“Či už chcete, aby všetci mali prístup k vášmu plánu, alebo aby ste našli pokyny, ako vyčistiť kancelársky kávovar, Bitrix24 ponúka jednoduché miesto, kde môžete ukladať a distribuovať všetky informácie a dokumenty, ktoré sú pre vašu spoločnosť rozhodujúce,” uviedol Vlad..

Tento nástroj môže tiež poskytnúť zamestnancom jeden univerzálny zdroj pravdy pre dôležité informácie o témach, ako je napríklad pohotovostné plánovanie v prípade núdze.

Pokračovanie v rozširovaní trhov po celom svete

Ak sa posunieme vpred, primárnym cieľom tímu Bitrix24 je dostať platformu do rúk ešte väčšieho počtu používateľov po celom svete – najmä s nedávnym nárastom vzdialených zamestnancov.

“Snažíme sa expandovať na rôzne trhy, či už ide o USA, Brazíliu, Španielsko, Južnú Ameriku, Mexiko – chceme sprístupniť naše výrobky všetkým na celom svete,” uviedol Vlad..

Riešenie spoločnosti Bitrix24 v teréne si v súčasnosti získava na popularite vo Vietname vďaka svojej cenovo dostupnej cene a množstvu funkcií. Spoločnosť sa tiež zameriava na trakciu v Afrike.

„Snažíme sa dostať na každý jednotný trh, vydať hluk a prinútiť ľudí, aby používali tento produkt, pretože je to jeden z najlepších dostupných nástrojov, najmä pokiaľ ide o cenu,“ uviedol Vlad..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector