Speňažte online projekty pomocou StartApp – vytvorte zážitok z reklamy, ktorý nepreruší zážitok z aplikácie s novou platformou „SODA“.

TL; DR: Spoločnosť StartApp je partnermi s viac ako 230 000 aplikáciami, ktoré pomáhajú budovať kreatívnu reklamu založenú na údajoch, ktorá udržuje používateľov ponorených do reklamy bez narušenia aplikácie. Ich model „Mozgy a krása“ v spojení s nedávnym vydaním platformy sociálnych dát (SODA) umožňuje vývojárom aplikácií a vydavateľom porozumieť zámerom používateľov v mierke. Partneri programu StartApp môžu posúdiť správanie miliónov profilov a využiť ich na zvýšenie konverzií – efektívne speňažiť svoje stránky, aplikácie alebo nástroje..


Vďaka vzostupu mobilných aplikácií a webových stránok reagujúcich na mobilné zariadenia, mnoho vývojárov, prirodzene, honovalo v tomto rýchlo sa rozvíjajúcom výklenku – projekty na strane stavby (aplikácie, webové stránky, nástroje atď.), Z ktorých môžu mať používatelia úžitok kdekoľvek na akomkoľvek zariadení. Od roku 2011 do roku 2015 sa počet stiahnutí mobilných aplikácií na celom svete exponenciálne zvýšil; počet platených stiahnutí aplikácií v tomto časovom rozpätí je však v porovnaní s počtom bezplatných stiahnutí aplikácií približne rovnaký.

Tieto štatistiky ilustrujú explodujúcu príležitosť, ktorá spočíva vo vývoji mobilných aplikácií, ale tiež upozorňujú vývojárov aplikácií, aby sa nespoliehali na platby za stiahnutie aplikácií za príjem. Bohužiaľ, dokonca ani „viacjazyční“ vývojári, ktorí plynule hovoria v jazyku Swift, NodeJS, Python a ďalších, často neovládajú jazyk speňaženia – viete, konverzný rozhovor, dialekt grafických reklám, kreatívny hlas, s ktorým hovoríte používateľov a zarobí vám peniaze na váš projekt.

StartApp inšpiroval Mobile Boom, aby posilnil vývojárov & Vydavatelia

Zadajte StartApp. V roku 2010 videli Gil Dudkiewicz a Ran Avidan tento vzostup mobilnej príležitosti a uznali potrebu zdroja, ktorý by pomohol vydavateľom a vývojárom aplikácií profitovať z ich projektov. Založili spoločnosť StartApp s plánom poskytovať inovatívne (na báze údajov) stratégie mobilnej reklamy, aby vývojárom aplikácií pomohli vytvoriť najkreatívnejšie a najúčinnejšie plány speňaženia..

Dnes je StartApp prítomný vo viac ako 230 000 aplikáciách s viac ako 475 miliónmi aktívnych používateľov mesačne. Posadili sme sa s riaditeľkou podnikového marketingu Dana Endundo Ferreira, aby sme prediskutovali (1) význam speňaženia najmä pre vývojárov a (2) ako spoločnosť StartApp využíva svoje ponuky, aby poskytla čo najlukratívnejšie možnosti speňaženia.

“Mozgy & Krása “- model StartApp pre vytváranie na konverziu

Povedzme, že ste vývojár. Mali ste úžasný nápad, prepracovali ste ho podľa svojich predstáv a váš projekt zvyšuje návštevnosť. Skvelé! Nebolo by lepšie, keby ste vlastne profitovali zo stále populárnejšieho nápadu?

Screenshoty z StartApp's

Spoločnosť StartApp prijala svoj model „Mozgy a krása“, ktorý pomáha používateľom vytvárať kreatívne mobilné reklamné jednotky založené na inteligencii údajov.

StartApp vyvinul slogan, ktorý stelesňuje ich monetizačnú metodológiu pre mobilný marketing: model „Brains and Beauty“. “Kombinácia oboch je to, na čo sme hrdí,” uviedla Dana. „Vždy sa snažíme poskytnúť najlepší typ reklamy: reklamu, ktorá ponúka minimálne narušenie užívateľského prostredia a maximálnu interakciu.“

Mozgy: veľkoobjemová dátová platforma & Analýza správania 475 miliónov používateľov

Spoločnosť StartApp v súčasnosti spolupracuje s viac ako 230 000 aplikáciami a pracuje s databázou viac ako 1,4 miliardy mobilných používateľov na celom svete, takže s touto škálou používateľských informácií sú schopní analyzovať správanie používateľov a ponúkať údaje, ktoré slúžia ako „mozog“ za reklamou. Obrovské množstvo údajov, ktoré spoločnosť StartApp v priebehu rokov nazbierala, im umožňuje zdieľať informácie o používateľoch, ich zvykoch a ich úmysloch – pomáha mobilným inzerentom doladiť ich stratégie zacielenia reklamy..

Dana popísala „mozgy“ ako „všetko o strojovom učení, podnikovej inteligencii, zhromažďovaní údajov a ukazovaní správnej aplikácie správnemu používateľovi v správnom čase. Je to prospešné pre vývojárov, inzerentov aj používateľov; vývojár si môže byť istý, že zacieľujú iba najrelevantnejších používateľov, čo pre nich vedie k vyšším príjmom, inzerent si môže byť istý, že sa ich reklamy zobrazujú iba používateľom s vysokou hodnotou a že používateľ dostane reklamy, ktoré sú relevantné iba pre používateľov ich konkrétne záujmy. “ Ak svoju kampaň vymýšľate na základe vedeckých údajov, Dana tvrdila, že „je menej príležitostí na neúspech alebo strata času a peňazí.“

Beauty: Creative Team vyvíja reklamné stratégie, ktoré sú pre používateľov relevantné

Ak sú tieto údaje mozgom operácie – stroj a platforma vychádzajú z poznatkov – potom krása spočíva vo vytvorení reklamy, ktorá bude účinne apelovať na (konvertovať!) Návštevníka. „Je to všetko o tom, ako poskytnúť vývojárovi a používateľovi najpríťažlivejšie a najpútavejšie reklamné jednotky, aby mali pozitívny dojem z aplikácie,“ uviedla Dana. Vysvetlila, že by to malo pomôcť nielen zvýšiť spokojnosť používateľov, ale tiež zvýšiť príjmy vývojárov – to všetko by nemalo narušiť dôležitú používateľskú skúsenosť. „Zatiaľ čo ponúkame napríklad tradičné reklamné jednotky (reklamné pruhy), medzi ďalšie ponúkané reklamné jednotky patria videá, reklamné pruhy v 3D a 360stupňové reklamy, ktoré využívajú vstavané zariadenia na zobrazovanie reklám v plnom trojrozmernom formáte 360 stupňov, “vysvetlila Dana. „Je to tento mimoriadne kreatívny krok, ktorý pomôže zmeniť.“

NOVÁ SODA: Ponorte návštevníkov do svojej reklamy bez toho, aby ste narušili ich aplikáciu

Najnovšou inováciou spoločnosti StartApp je ich nová platforma sociálnych údajov: SODA. SODA je platforma, ktorá zbiera bezprecedentné množstvo vedúcich údajov v sociálnej oblasti – miliardy sociálnych profilov – z portfólia svojich sociálnych partnerov. Spoločnosť SODA tieto údaje interpretuje a mení ich na pochopenie globálneho zámeru používateľov. Inými slovami, SODA umožňuje sociálnym partnerom prispievať kúskom skladačky (prvotné údaje) a získať späť celú fotografiu (spracované údaje o užívateľovi).

Nová platforma SODA od spoločnosti StartApp

Nová platforma SODA od spoločnosti StartApp umožňuje používateľom „škálovať na ľudskej úrovni“ pomocou štatistík z miliárd užívateľských profilov.

„Veľké množstvo výkonných údajov, ktoré sú dnes k dispozícii, v spojení so schopnosťou spoločnosti SODA priniesť do týchto údajov rozsiahle analytické informácie, umožňuje obchodníkom a vydavateľom všetkých veľkostí nájsť a previesť používateľov s najvyššou hodnotou,“ uviedla Dana. Spoločnosť to nazýva „mierka na ľudskej úrovni“. Výsledok: schopnosť vývojárov a vydavateľov sociálnych aplikácií zvýšiť organický rast používateľov (ovplyvňujúcich v sociálnej oblasti), zlepšiť zapojenie používateľov (prispôsobenie v reálnom čase) a vyvinúť kanály speňaženia ďalších génov (na základe používateľských údajov a kontextu).

Platforma pre spoluprácu zahŕňa otvorený rámec pre vývojárov na vytváranie pútavých a prispôsobených používateľských skúseností s inzerciou v ich aplikáciách. S SODA „Bubbles“ je možné zobraziť mini verziu jednej aplikácie v rámci inej aplikácie, ktorá umožňuje používateľom dokončiť akcie medzi aplikáciami bez opustenia pôvodnej aplikácie (napr. Objednanie kabíny, počúvanie Spotify). To udržuje používateľov v aplikácii pri riadení relevantného marketingu.

„Je to všetko o tom, aby sme zákazníkom priniesli tento pohlcujúci zážitok,“ vysvetlila Dana tento nový produkt, ktorý je tím hrdý na to, že uvoľňuje svet. „Chceli sme vytvoriť niečo, čo nenarúša dojem používateľa a zároveň poskytuje vydavateľom a inzerentom ďalšie možnosti speňaženia, ktoré sa netýkajú reklamy, ale skôr akcií, vylepšených nástrojov na zapojenie používateľov a nových príležitostí na organický rast. “

Záverečné slová na StartApp & Kultúra za spoločnosťou

Ak vývojári majú jednu vec, majú nápad a implementujú ju pomocou programovacieho jazyka podľa svojho výberu. Jazyk speňaženia je však zriedka ich silným oblekom. StartApp sa stal tímom viac ako 150 inovátorov zameraných na poskytovanie prehľadov založených na údajoch, ktoré im pomáhajú kreatívne a inteligentne zacieliť svoje publikum..

Spoločnosť stavia rovnako odhodlaný a kreatívny prístup k budovaniu svojej kultúry na pracovisku. Majú extra míľu s výhodami, ako sú firemné výlety, udalosti, a prekvapujú tím dobrotami a zabezpečenými raňajkami v očakávaní bezprostredného vydania produktu..

Tím StartApp oslavuje päťročné výročie spoločnosti

Súprava StartApp SDK bola stiahnutá 8-krát a spoločnosť teraz spolupracuje priamo s najlepšími aplikáciami na výpočet ceny na svete.

Spoločnosť nedávno uznala päťročné výročie StartApp zhromaždením celého tímu v Izraeli na oslavu celej spoločnosti – kde nám Dana povedala, že sa tím v púšti uvoľnil. “Tvrdo pracujeme a tvrdo hráme,” uviedla predtým, ako ilustrovala kultúru posilňovania StartApp. “Každý je veľmi inteligentný, každý je veľmi nadšený a všetci skutočne veria v spoločnosť,” uviedla. “Vedenie je vždy otvorené novým nápadom, pretože vždy chceme byť inovatívni a napredujeme.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map