Softvér spoločnosti Collaborative na tvorbu diagramov od spoločnosti Creately optimalizuje komunikáciu a umožňuje tímom plánovať procesy a ilustrovať koncepty v reálnom čase

TL; DR: Spolupráca je už dlho dôležitá v oblasti vývoja softvéru. Keď tímy dev efektívne pracujú spolu, vytvárajú softvér, ktorý vedie k optimálnym používateľským zážitkom a spokojnosti zákazníkov. Creaely je webový nástroj na vytváranie diagramov, ktorý umožňuje komunikáciu v reálnom čase a pomáha odborníkom v oblasti IT plánovať, ilustrovať a implementovať ich nápady. Vďaka integrácii s populárnymi riešeniami spolupráce, ako sú Atlassian a Google Apps, Creately žije v mnohých tímoch nástrojov, ktoré už používajú na zostavovanie projektov. Toto je spolu s novým zameraním platformy na mobilný telefón dôvod, prečo sa čoraz viac firiem obracia na spoločnosť Creately, aby im pomohla vyvíjať a dodávať produkty s obratnosťou.


Nie je pochýb o tom, že princípy agilného vývoja softvéru, ktoré vyrastali v deväťdesiatych rokoch, sú dodnes relevantné. Od súčasných softvérových tímov sa očakáva, že rýchlo dodajú hodnotné produkty, ktoré uspokoja dopyt zákazníkov. Podľa Manifestu pre agilný vývoj softvéru je jednou z najlepších metód na dosiahnutie tohto cieľa spolupráca medzi tímami..

Aby sa zjednotili nápady týkajúce sa pracovného toku a užívateľských skúseností, veľa vývojárov softvéru vytvára vývojové diagramy a diagramy, ktoré zdieľajú s členmi tímu. V minulosti boli tieto informácie prezentované osobne, zasielané ako e-mailové prílohy alebo umiestnené na zdieľanom serveri. Výsledkom bola často pomalá spätná väzba a zdĺhavé e-mailové reťazce, ktoré nie sú časovo ani nákladovo efektívne a môžu viesť k tomu, že konečný produkt nebude zodpovedať potrebám zákazníka..

Tvorivo poskytuje webový softvér na kreslenie, ktorý umožňuje tímom efektívne a rýchlo komunikovať, aby sa projekty mohli vykonávať agilne. Tento nástroj je k dispozícii na počítači alebo mobilnom telefóne a umožňuje tímom reagovať na nápady kdekoľvek, bez toho, aby sa zaplietli do mnohých e-mailových reťazcov..

„Naším cieľom je čo najjednoduchšie vytvárať diagramy pomocou inteligentných objektov, ktoré sa prispôsobujú kontextu; jedinečné vlastnosti, napríklad kontextové lišty nástrojov; a spoluprácu v reálnom čase, “uviedla Nishadha Silva, manažérka internetového marketingu spoločnosti Creately. „Toto je výhoda nášho softvéru.“

Kreatívne ponúka viac ako 50 typov diagramov, rozsiahlych knižníc tvarov a príkladov na zjednodušenie ilustrovania zložitých procesov. Tvorcovia drôtového modelu, UML a Ganttovho diagramu platformy uľahčujú vývoj dizajnu stránok a umožňujú ľahko mapovať zložité diagramy, nápady a procesy. Vďaka kombinácii s integráciou Atlassian a Google Apps je spoločnosť Creately užitočným nástrojom na plánovanie, ilustráciu a vývoj projektov..

Spolupráca v reálnom čase zjednodušuje komunikáciu medzi tímami

Aplikácie spoločnosti Creately umožňujú okamžitú spoluprácu pri úpravách projektov a technickým odborníkom poskytujú množstvo výhod. Interakcia v reálnom čase pomáha zefektívniť tvorivý proces bez čakania na stiahnutie príloh e-mailov alebo aktualizácií členov tímu.

Každý môže vidieť pokrok dosiahnutý ako projekt blízko ukončenia, čo umožňuje okamžitú spätnú väzbu. Cestovné náklady sú eliminované pri vzdialenej spolupráci a pretože viac verzií diagramu sa už neprenáša, tímy znižujú čas, zmätok a chyby. Spolupráca spoločnosti Creately zjednodušuje tímovú prácu, ktorá vedie k menšiemu pracovnému zaťaženiu a vyššej produktivite.

Snímka obrazovky spolupráce na schéme Creately

Softvér na tvorbu diagramov od spoločnosti Creately umožňuje spoluprácu medzi členmi vývojového tímu v reálnom čase.

“Máme veľmi rôznorodú skupinu používateľov z dôvodu mnohých nástrojov na vytváranie diagramov, ktoré poskytujeme,” uviedol Nishadha. „Podporujeme vývojové diagramy, diagramy UML, drôtové snímky, súbory sitemap a ďalšie. Študenti, majitelia firiem, vývojári a systémoví inžinieri okrem iného používajú naše nástroje. “

Ako poznamenala Nishadha, Visuallyho vizuálne pomôcky pomáhajú sprostredkovať údaje a nápady a dávať im zmysel. Výsledkom je, že nástroje na tvorbu diagramov platformy využívajú technickí profesionáli, návrhári webových a používateľských rozhraní a široká verejnosť – každý, kto potrebuje vytvoriť dobre navrhnuté diagramy..

V závislosti od použitých nástrojov môžu vývojové tímy a ďalší navrhovať weby, plánovať projekty a ilustrovať zložité systémy a koncepty – alebo jednoducho zhromažďovať nápady na plánovanie. Vďaka softvéru a diagramom pre každú príležitosť je Creately bohatým zdrojom pre vývojové tímy pracujúce na zložitých projektoch.

Softvér s drôtovými rámami typu drag-and-drop pomáha vývojovým tímom spoločnosti Dev Team rýchlo navrhovať stránky

Medzi populárny softvér, ktorý spoločnosť Creately poskytuje, patria drôtové nástroje a editory makiet používateľského rozhrania. Tieto vizuálne nástroje sú užitočné pre tímy, ktoré vytvárajú testovacie návrhy pre webové stránky a používateľské rozhrania programu. V podstate ide o cestovné mapy, ktoré zabezpečujú optimálne užívateľské prostredie.

Screenshot používateľského rozhrania Creately wireframe software UI

Weboví vývojári môžu v intuitívnom prostredí drag-and-drop rýchlo vytvoriť drôtové snímky pre návrh stránok.

Funkcie drag-and-drop umožňujú rýchlu konštrukciu vzorových vzorov, zatiaľ čo množstvo dostupných objektov umožňuje používateľom vytvárať presné vzory, ktoré majú na mysli. Spolupráca a mobilné možnosti poskytujú okamžitú spätnú väzbu a nepretržitý prístup k prebiehajúcim projektom, čím uľahčujú pracovný tok pre veľké a malé dizajnérske tímy..

Jednoducho navrhnite diagramy UML na ilustráciu komplexných systémov

UML alebo Unified Modeling Language poskytuje metódu vizualizácie programov v objektovo orientovanom softvéri. Kreatívne poskytuje 14 typov diagramov UML, vrátane modelov založených na správaní a štruktúre.

Snímka obrazovky diagramu Creately UML

S produktom Creately môžu architekti systémov kresliť širokú škálu diagramov UML na ilustráciu zložitých procesov.

Diagram triedy je jedným z najbežnejších typov UML a podrobne popisuje vzťahy medzi triedami položiek. Medzi ďalšie populárne šablóny patria diagramy nasadenia, ktoré demonštrujú jedinečnú konfiguráciu hardvéru a softvéru a diagramy prípadov. Schéma systému objednávania vyššie je príkladom schémy použitia, ktorá sa často používa vo fázach plánovania projektu. Na znázornenie rôznych aspektov toho istého konceptu je možné použiť aj viac schém.

Vytvorte Ganttov diagramy na plánovanie časových harmonogramov projektu a organizovanie tímov

Ganttov diagram obsahuje informácie o dokončení projektu. Dobrý Ganttov diagram ukazuje množstvo práce vykonanej vo vzťahu k celkovému času pridelenému na projekt.

Tvorivo používa inteligentné objekty, ktoré sa prispôsobujú podľa kontextu automatickým pridávaním informácií o čase a dátume. Softvér Creately umožňuje používateľom vytvárať Ganttov diagramy až trikrát rýchlejšie ako v prípade tradičných programov. Tím vývojárov softvéru so skúseným softvérom preto môže použiť ten, ktorý rýchlo zmeria produktivitu a príde s realistickejšou časovou osou projektu.

Integrácie vám umožňujú pracovať v aplikáciách, ktoré už používate

Nevyhnutnosť použitia rovnakých aplikácií novými spôsobmi je podhodnotená. V aplikácii Creately nie je potrebné sťahovať objemný softvérový balík ani sa učiť nové používateľské rozhranie.

Ľahká integrácia zefektívňuje výrobu, šetrí čas, energiu a dáta. Synteticky dosahuje syntézu aplikácií integráciou so softvérom Confluence a JIRA spoločnosti Atlassian. Táto platforma je kompatibilná aj so službami Google Apps, Chrome Store a G Suite.

Ukážka kreatívnej integrácie so softvérom Confluence od Atlassian

Úžasne sa integruje so softvérom Confluence a JIRA spoločnosti Atlassian, ako aj so službou Google Apps, čo pomáha tímom spolupracovať.

Integrácia aplikácií spoločnosti Creately eliminuje potrebu sťahovať prevodníky a čítačky pre jedinečné prípony súborov, a tak umožňuje prístup k súborom pre členov tímu s rôznymi systémami. Bežné použitie prípony súborov umožňuje projektom rýchlejšie a ľahšie dokončiť projekty. Na stiahnutie jedného menej cudzieho programu potrebuje správca zabezpečenia, aby sa mohol spojiť so svojím kreatívnym tímom iba so službou Google Apps.

Nové zameranie na mobilné umožňuje používateľom zdieľať a komunikovať na cestách

Niekedy nie je čas na komplikované obchodné stretnutie a vzniká potreba spojiť všetkých podľa vlastných predstáv. Mobilné možnosti spoločnosti Creately umožňujú stretnutia a spoluprácu v rôznych časových pásmach. Nishadha povedal, že zlepšenie zážitku z mobilných telefónov bude pre Creately veľkým ohniskom.

„Vydali sme mobilnú aplikáciu. V skutočnosti z toho nemôžete čerpať, ale môžete s ním spolupracovať prostredníctvom funkcie komentárov, “povedal Nishadha. „Je to skvelý spôsob, ako tímy zostať v kontakte a poskytovať vstupy do diagramov, keď ľudia cestujú.“

Ktokoľvek s aplikáciou môže komentovať diagramy a vývojári môžu zhromažďovať potrebné vstupy v reálnom čase, pretože tímy môžu vážiť odkiaľkoľvek na svete..

Tvorivo ho používajú malí zaneprázdnení vývojári softvéru a priemyselní giganti vrátane National Geographic, NASA, Amazon a tisíce ďalších organizácií. Princípy agilného vývoja softvéru sú dnes určite nažive a zvyšujú potrebu tímov, aby efektívne spolupracovali, a preto vedúci projektov často používajú nástroje spoločnosti Creately na plánovanie, dodávku a nasadzovanie produktov, ktoré zodpovedajú požiadavkám spotrebiteľov..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map