Power Admin vyvíja monitorovací softvér na odstránenie zložitosti a šetrenie tímov IT času a peňazí

TL; DR: Program Power Admin priniesol hodnotu a služby priemyselnému monitorovaciemu systému za posledných 20 rokov. Spoločnosť spolupracuje s 500 spoločnosťami z celého sveta a poskytuje riešenia pre servery a úložisko, ako aj často prehliadanú oblasť monitorovania súborov. Jeho cieľom je zjednodušiť svoje produkty a služby a minimalizovať čas a úsilie potrebné na vykonávanie bežných operácií a dátových centier. Aplikácia Power Admin môže firmám ušetriť čas a peniaze a pomáha predchádzať syndrómu vyhorenia prepracovaných pracovníkov IT.


Kansas monitorovacia softvérová spoločnosť Power Admin je malá súkromná spoločnosť bez externých investorov. Medzi jej klientelu patrí 500 spoločností z oblasti Fortune, vládne agentúry a významné vzdelávacie inštitúcie po celom svete. Okrem spoločností Chevron, NASA a Northrop Grumman slúži služba Power Admin tiež popredným poskytovateľom informačných technológií vrátane spoločností Intel, Symantec, Comcast a Xerox..

Power Admin ponúka portfólio produktov určených na poskytovanie cielenej podpory a riešenie mnohých kritických oblastí podnikovej správy IT. PA Server Monitor je vlajkové riešenie spoločnosti podporované tromi výkonnými produktmi – PA Storage Monitor, PA File Sight a PA WatchDISK.

Túžba po špecializovanom monitorovacom softvéri je primárne vyvolaná rastúcou komplexnosťou svetových dátových centier – hnacích síl dnešnej globálnej digitálnej ekonomiky. Manažéri IT, ktorí prevádzkujú tieto dátové centrá, teraz potrebujú širokú škálu nástrojov, aby zabezpečili, že ich zariadenia budú fungovať efektívne a čo najmenej bez chýb. Monitorovanie systému je preto neoddeliteľnou súčasťou optimalizácie výkonu všetkých komponentov, najmä serverov, ktoré sú najdôležitejšími komponentmi dátového centra.

Screenshot riešenia PA Server Monitor

Riešenie PA Server Monitor zahŕňa produkty PA Storage Monitor, PA File Sight a PA WatchDISK.

Pretože to je, pravdepodobne, najdlhší zavedený typ hardvéru nájdeného v dátovom centre, podniky môžu predpokladať, že servery sa vyvinuli tak, aby sa stali preplňovanými pracovnými koňmi, ktoré si vyžadujú malú pozornosť. Ako však ukazuje dopyt po riešeniach Power Admin, nie je tomu tak.

Podľa Doug Nebekera, zakladateľa a výkonného administrátora však nemusí byť sledovanie stoviek alebo tisícov serverov spojené s nekonečnou prácou pre prepracované tímy IT..

“IT môže byť stresujúce,” povedal Doug. „Snažíme sa odstrániť toľko stresu pre našich zákazníkov, koľko vieme, vytvorením produktov, ktoré pomáhajú zjednodušovať úlohy. Dúfame, že večer večer privedieme viac ľudí z oblasti IT na večeru so svojimi rodinami – a nepracujeme celú noc, aby sme vyriešili nejaký problém. “

Osvedčený softvérový špecialista sa zameriava na dostupnosť

Aplikácia Power Admin má v tomto odvetví úspech už viac ako 20 rokov so svojou sadou riešení na monitorovanie serverov, úložísk a súborov. Cieľom spoločnosti je podľa jej poslania vytvoriť „najlepší monitorovací softvér na svete“. Zatiaľ čo mnohí poskytovatelia IT riešení tvrdia, že ich produkty šetria zákazníkom čas a peniaze, len málo z nich robí zníženie pracovnej záťaže zamestnancov IT neoddeliteľnou súčasťou ich hodnoty, ako to robí Power Admin..

Cieľom spoločnosti je vývoj produktov, ktoré riešia technologické výzvy a zároveň umožňujú používateľom udržiavať rovnováhu medzi psychologickou rovnováhou a pracovným životom.

„Vieme, že naše produkty im pomáhajú šetriť čas. Ľudia si to vážia. Je to jeden z dôvodov, prečo zákazníci s nami zostávajú dlho. Je pre mňa česť byť tak ocenený. To je to, na čo sme strieľali, “povedal Doug.

Doug založil spoločnosť Power Admin pred 20 rokmi. Rovnako ako mnoho podnikateľov, ktorí pochádzajú z technologického prostredia, aj podnik začal uspokojovať osobné a profesionálne potreby.

„Predtým, ako som začal s aplikáciou Power Admin, som pracoval v IT prevádzkovej úlohe,“ povedal Doug. „Potreboval som riešenie na monitorovanie serverov a vtedy sme použili nástroj na monitorovanie systému, ktorý bol funkčne funkčný a celkom strašný – dokonca aj v tých dňoch. Bolo pomerne zložité konfigurovať a vždy vyhodiť falošné výstrahy systému a falošné poplachy. Je to niečo, čo môže byť pre tímy IT a systémových administrátorov veľkým časom. “

Doug povedal, že si myslel, že musí existovať lepší spôsob, ako vyriešiť problém, a preto vytvoril Power Admina.

Poskytovanie nekomplikovaných monitorovacích nástrojov a bezpečná migrácia

Keď Doug založil spoločnosť Power Admin, uvedomil si, že monitorovacie nástroje nemusia byť také zložité. Tiež zistil, že keď sa požiadavky na tímy IT zvyšovali, riešenie, ktoré zjednodušilo zložitosť, by mohlo získať priazeň medzi silne lisovanými IT frontlinermi..

“Trh serverových monitorovacích riešení je veľmi preplnený priestor,” uviedol Doug. „Na to, aby ste prežili, potrebujete pre svoje výrobky ďalší rozmer, aby ste získali výhodu. Pravdepodobne to, čo by som uviedol v prípade Power Admin, je jeho ľahké použitie. “

Špička spoločnosti Power Admin je výrazným diferenciátorom, ktorý definuje konkurenčný postoj spoločnosti. Podľa Douga je jednoduchosť jedným z najsilnejších predajných miest spoločnosti Power Admin a umožňuje spoločnosti pracovať s veľkými firemnými klientmi a získavať a udržiavať si zákazníkov.

“Hovoria nám, že sa im páči spôsob, akým sa PA Server Monitor prispôsobuje svojmu preferovanému spôsobu práce, namiesto toho, aby museli meniť spôsob práce, aby vyhovovali produktu,” uviedol Doug..

Odkedy spoločnosť Power Admin vstúpila na scénu pred dvoma desaťročiami, vyvinula sa aj technológia a spoločnosť sa s ňou prispôsobila. Cloudová technológia priniesla niektoré z najvýznamnejších zmien. Spoločnosť videla tri široké kategórie podnikových cloudových adopcií.

Niektoré organizácie skočili do cloudu oboma nohami a boli prvými adoptujúcimi. Ostatné IT oddelenia boli stabilne proti cloudu a neuvažovali by o umiestnení údajov na server, ktorý nemohli vidieť a nemali úplnú kontrolu nad nimi..

“A potom je tu tretí segment, ktorý si myslíme, že najviac rastie,” uviedol Doug. „Sú to podniky, ktoré idú na polovicu cesty, uchovávajú niektoré údaje a procesy interne a iné migrujú do cloudu. Tomu hovorím pragmatický prístup. “

Ako samotný úspešný podnik musel Power Admin vyvinúť riešenia pre akúkoľvek stratégiu prijímania cloudu, ktorú sa jeho zákazníci rozhodnú implementovať.

“A, áno, Power Admin prešiel presne rovnakým prechodom na cloud ako naši zákazníci,” uviedol Doug.

Robustná stratégia ochrany údajov a digitálnej obrany

Ak má portfólio riešení spoločnosti Power Admin spoločnú tému, je to tak, že pri uprednostňovaní ľahkého používania tiež zdôrazňujú skutočnosť, že základný zjednodušený prístup k správe IT môže pomôcť pri riadení zložitých problémov v oblasti IT..

Doug citoval príklad spojenia medzi monitorovaním súborov a včasným odhalením potenciálnych počítačových hrozieb. PA File Sight detekuje a zastavuje tieto útoky ransomware a podporuje honeypoty a heuristiku. Tento nástroj môže tiež blokovať napadnutým počítačom prístup k súborom na iných chránených serveroch v sieti.

Ukážka ponuky aplikácie Power Admin

Aplikácia Power Admin pomáha šetriť podniky a IT profesionálov časom pri monitorovacích riešeniach pre každú potrebu.

Podľa Douga by malo byť monitorovanie súborov kritické pre akúkoľvek holistickú stratégiu defenzívnej kybernetickej bezpečnosti.

„PA File Sight kontroluje, kto v celom podniku odstraňuje súbory, presúva súbory alebo ich číta. V podstate monitoruje a podáva správy o tom, kto v rámci podniku pristupuje k serveru a „dotýka sa“ súborov alebo vymazáva údaje. To môže byť ťažké z technologického hľadiska. Dohľad nad touto činnosťou je však nevyhnutný pre organizácie všetkých veľkostí. “

Riešenie PA File Sight nie je pre inováciu žiadnym cudzím a spoločnosť práve rozširuje funkčnosť.

„Máme naplánované niekoľko významných zmien v PA File Sight, ktoré správcom umožnia„ naháňať “súbor, keď sa pohybuje po systéme a sledujú ho tam, kam to ide,“ uviedol Doug. „Predpokladajme, že ho skopírujete zo servera na plochu a potom ho skopírujete ako súbor ZIP a potom ho presuniete niekde inde a pošlete ho e-mailom ako prílohu. Táto nová funkcia používateľom umožní efektívne to sledovať a sledovať, kde končí. “

Správca napájania: Spätná väzba informuje o budúcej inovácii produktu

Úzke vzťahy medzi spoločnosťou Power Admin a jej zákazníkmi umožňujú spoločnosti prekvitať a zostať vysoko konkurencieschopné proti väčším súperom. A spoločnosť je naladená na splnenie požiadaviek svojich zákazníkov.

Power Admin má udržateľný obchodný model, ktorý ho pravdepodobne nestane najväčším poskytovateľom monitorovacieho softvéru na svete, ale pomôže mu v jeho snahe vybudovať „najlepší monitorovací softvér na svete“.

“Etos vývoja našich riešení je veľmi zameraný na zákazníka,” uviedol Doug. Spoločnosť pravidelne dostáva žiadosti o nové funkcie. Ak sa problém vyskytuje často a zdá sa, že by bol všeobecne užitočný pre celú používateľskú základňu, riešenie sa rýchlo implementuje.

„Práve sme práve aktualizovali monitor webových stránok, aby ste teraz mohli integrovať skripty. To umožňuje ďalšiu flexibilitu s údajmi z webových stránok, “uviedol Doug. „A zákazníci nám často ďakujú za to, že im šetrili peniaze.“

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector