Novinka od hostingu A2 – super nabitý balík virtuálnych súkromných serverov založený na systéme Windows a platforma cloudov na podporu webových aplikácií vašej firmy

TL; DR: A2 Hosting je známa svojimi ultrarýchlymi servermi, praktickou podporou, vysokou mierou dostupnosti a hostingovými riešeniami priateľskými pre vývojárov už viac ako desať rokov. A vďaka najnovšiemu vydaniu balíka VPS a cloudovej platformy založenej na systéme Windows, hostiteľ nepreukazuje žiadne známky obmedzenia svojho záväzku v oblasti inovácií. Táto nová ponuka dáva podnikom silu na podporu webových aplikácií prostredníctvom VPS s bohatými funkciami, ktorý sa spúšťa na Windows a je podporovaný rovnakou rýchlou službou, na ktorej si A2 vybudovala svoju povesť. S plánmi na podobný špecializovaný hostingový balík v dielach a zameraniach na medzinárodnú expanziu, A2 neustále vyvíja svoje už robustné hostingové riešenia, aby odrážali meniace sa potreby svojej klientskej základne.


Prístup založený na údajoch, dôvtipný na trhu, ktorý je stredobodom rozvojovej stratégie A2 Hosting, odlišuje spoločnosť mnohými spôsobmi. Napríklad len pred dvoma rokmi A2 prepracoval svoje VPS založené na Linuxe, aby posilnil svoju produktovú zostavu a získal konkurenčnú výhodu. Kým generálna oprava bola do značnej miery úspešná, neúnavná pozornosť A2 Hosting venovaná detailom viedla hostiteľa k prehodnoteniu informácií o kampani týkajúcich sa daného produktu – nakoniec odhalila sľubnú medzeru na trhu..

„Vráťme sa späť a pozeráme sa na dáta, videli sme vysoký sklon používateľov VPS, ktorí chcú konkrétne Windows,“ povedal Corey Hammond, viceprezident marketingu v A2. „Náš konzervatívny odhad je taký, že kdekoľvek v rozsahu 30% až 40% používateľov VPS hľadajú operačné systémy súvisiace s Windows namiesto Linuxu.“

A2 sa potom obrátila na toto odvetvie, aby získala podrobnejšie informácie, aby zistila, že hostingový trh so systémom Windows bol ľahký pre poskytovateľov aj pre inovácie.

“Videli sme to ako medzeru, oblasť úspechu, kde iní nemusia venovať veľkú pozornosť,” uviedol Corey. „Otvorili sme oči možnosti ďalšej zákazníckej základne.“

Snímky Corey Hammond a Christopher Sweeney a logo hostingu A2

Corey Hammond a Christopher Sweeney A2 nám povedali, ako systém VPS hostiteľa so systémom Windows uspokojuje dopyt trhu.

Väčšina hostiteľov používa Linux ako svoj predvolený operačný systém, podľa Coryho, a zákazníci ho spravidla sledujú. Keď však používatelia získajú skúsenosti a technické znalosti, často si uvedomujú výhody alternatívnych možností – preto veľké percento používateľov, ktorí hľadajú riešenia Windows. A pre tých, ktorí začínajú hosťovať, môže byť dobrá voľba pre Windows, pretože je efektívna, ľahko použiteľná a má minimálnu krivku učenia.

Výsledkom bolo, že A2 bola nadšená, že oznámila spustenie svojho super nabitého balíka VPS a cloudovej platformy založenej na systéme Windows. Táto možnosť umožní firmám napájať svoje webové aplikácie novým spôsobom, pričom sa opiera o rovnakú rýchlu a spoľahlivú službu, ktorú od hostiteľa očakávajú. S plánmi na ďalší vývoj produktu VPS a prípadne na uvoľnenie možnosti vyhradeného servera A2 zostavuje katalóg riešení prispôsobených meniacim sa potrebám moderného hosťujúceho zákazníka..

Dosiahnite svoje ciele pomocou robustného riešenia VPS spusteného v systéme Windows

Christopher Sweeney, hlavný správca systému Windows a architekt systému A2, nám povedal, že nová možnosť hostenia VPS na báze A2 v systéme Windows bude bohatá na funkcie hneď od brány..

“Nerobíme im len typický VPS,” povedal. “Dostávajú cloudovú platformu VPS.”

Plán systému Windows VPS podporovaný cloudom bude podporovať platformu .NET a ďalšie programy podporujúce vývojárov spoločnosti Microsoft. Napríklad vlastníci stránok, ktorí sa spoliehajú na Visual Basic alebo ASP.NET, budú mať prístup k nástrojom potrebným na prácu vo svojich preferovaných jazykoch.

Fotografie dievčaťa s mysom a logom Windows

Nový systém VPS od spoločnosti A2 založený na systéme Windows bol navrhnutý tak, aby bol bohatý na funkcie a pomohol majiteľom stránok preplňovať online aplikácie.

A2 tiež spolupracuje s ovládacím panelom Plesk na zabezpečovaní funkčnosti pri správe účtov. Chris nám povedal, že čokoľvek chce zákazník so systémom Linux robiť, môže to urobiť na strane Windows.

“Začíname skok od miesta, kde sú naši konkurenti – budeme na špičke,” povedal Chris. „Zameriavame sa na to, aby sme zákazníkovi poskytli nielen samotný VPS, ale sústredili sme sa aj na jeho bezpečnosť a výkon. Keď dostanú svoje VPS, bude naladené a pripravené na použitie. “

Časom overené, na funkcie bohaté Windows Hosting podporované skúsenosťami

Chris povedal, že zatiaľ čo VPS je nový produktový rad, je podporovaný výskumom zameraným na vývoj existujúcich A2 zdieľaných a hostiteľských možností hosťovania Windows založených na systéme Windows..

“Je to nové, áno, ale dozvedeli sme sa veľa ponaučení a vecí, ktoré sme získali pri iných službách, aby sa pri uvedení na trh stal zrelým produktom,” uviedol Chris..

Keď A2 plánovala spustiť svoj zdieľaný hostingový balík založený na systéme Windows vo februári 2017, proces prebehol hladko.

„Celkovo to bolo celkom plynulé, väčšinou kvôli prepúšťaniu vecí, ktoré sme už robili; udržiavanie vecí na minimálnej a životaschopnej úrovni, “povedal Corey. „Spočiatku to bola základná ponuka – to znamená, že sme sa o to nesnažili, aby sa zmestili všetko a čokoľvek. Práve sme dostali použiteľné a vysoko kvalitné prostredie vonku a to sa nám podarilo dosiahnuť. “

Snímka obrazovky odhalenia zákazníka

Aj keď je táto ponuka nová, zákazníci so systémom Windows A2 s operačným systémom Windows založeným na systéme Windows získali zákazníci hľadajúci spoľahlivý hosting.

Počas posledného roka si A2 vyžiadala spätnú väzbu od zákazníkov a zodpovedajúcim spôsobom vyvinula zdieľaný produkt, čím vytvorila niekoľko iterácií.

Je zaujímavé, že spoločnosť A2 tiež plánovala vydanie Windows VPS vo februári, ale malá zmena v infraštruktúre tejto spoločnosti zabránila.

„Boli sme prepínaní platforiem pre niektoré z našej infraštruktúry VPS a nechceli sme nasadiť systém Windows VPS na vrchole tejto zmeny, len preto, že sme skutočne museli migrovať všetkých nových zákazníkov systému Windows VPS zo starej infraštruktúry na nové, “povedal Corey. “Takže ako spoločnosť sme sa rozhodli čakať.”

Čkanie sa ukázalo ako požehnanie v prestrojení. Tím sa pred vydaním mohol na produkt pozerať z rôznych výhodných bodov a zhromaždiť cenné údaje.

„Výhodou toho sú všetky veci, ktoré sme sa naučili zo zdieľaného prostredia a že zákazníci od nás požadujú veci,“ povedal Corey, „dokázali sme to zahrnúť do produktu VPS, aby bol bohatý na funkcie a podporoval viac. veci, ako by to asi malo. “

Rovnaký rýchly a spoľahlivý systém s rozšírenými možnosťami

Windows VPS sa samozrejme opiera o známe znaky služby A2: rýchlosť, spoľahlivosť, príjemnosť pre vývojárov, bezpečnosť a nepretržitá podpora zákazníkov. Turbo servery A2 poskytujú používateľom možnosť hosťovania, ktorá je 20-krát rýchlejšia a účty sú mimoriadne spoľahlivé a vyznačujú sa zárukou dostupnosti 99,9%.

Spoločnosť má tiež povesť tým, že je priateľská k vývojárom, pričom účty majú populárny vývojový softvér.

“Sme hrdí – najmä na strane Windows, pretože je novšia – na to, že máme na serveroch najmodernejšiu a najväčšiu technológiu,” uviedol Chris..

Tí, ktorí potrebujú pomoc, môžu závisieť od bezplatnej migrácie stránok a celodennej podpory Guru Crew A2. Bezpečnostné funkcie spoločnosti, vrátane trvalých bezpečnostných opatrení, bezplatnej ochrany HackScan a duálneho brány firewall, tiež zvyšujú pokoj..

Asi najatraktívnejšou pre potenciálnych zákazníkov je záruka vrátenia peňazí A2. To zaisťuje, že používatelia môžu službu vyskúšať bez akéhokoľvek peňažného rizika. Keď však uvidia zvýšenie výkonu serverov A2, väčšina zákazníkov zostane na palube.

Ďalej: Vývoj serverov VPS a vyhradených serverov na medzinárodnej scéne

Corey uviedol, že nový VPS sa bude naďalej vyvíjať na základe spätnej väzby od klientov a dopytu na trhu.

“Cítime, ako by sme mali dobrý ucho k zemi a vieme, čo všetci robia – čo konkurenti robia, kam smerujú technológie,” uviedol..

Podľa Coreyho je však v konečnom dôsledku spätná väzba od klientov najvyššia.

“Keď tieto obnovujeme, je to preto, že dostávame žiadosti o určité veci, a myslím si, že to možno vezmeme ako prvé a externú validáciu použijeme ako posilnenie,” uviedol..

Corey aj Chris uviedli, že produkty sa vyvíjajú. Povedali nám, že spoločnosť čerpá aktualizácie a vylepšenia najmenej dvakrát mesačne, aby zákazníkom priniesla nové funkcie.

“Máme plány – akonáhle bude VPS stabilizovaný – tiež predstaviť špeciálnu ponuku,” uviedol Corey. „Toto poskytne našim zákazníkom kompletnú ponuku služieb pre systém Windows.“

V súčasnosti je zdieľaná ponuka systému Windows od spoločnosti A2 k dispozícii iba v americkom dátovom centre v Michigane. Spoločnosť sa však chystá rozšíriť ponuku na medzinárodnom trhu, pričom do konca štvrtého štvrťroka 2017 sa budú stavať budovy v Amsterdame a Singapure.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector