Najlepší výber našich editorov: Prečo je program Adobe Premiere Elements najlepším hospodárnym programom na úpravu videa na zdieľanie videí online

TL; DR: S prvkami Premiere Elements nemusíte ísť do Hollywoodu, aby ste sa stali filmármi. Spoločnosť Adobe balí výkonné funkcie do nováčikovského programu na úpravu videa na úrovni spotrebiteľa, ktorý všetkým umožňuje ľahko vytvárať a zdieľať videá. Nové nástroje v Premiere Elements 15 automatizujú a organizujú väčšinu úprav a pomáhajú vám objasniť vaše podnikanie, produkt alebo spomienky. Načrtneme naše obľúbené funkcie a zdieľame zdroje, ktoré vám pomôžu s ich používaním.


Ako mladý producent obsahu online mi bolo povedané, aby som robil videá a dal ich online. Jediným problémom bolo, že som vedel písať články a vyvíjať webové stránky – nie vytvárať videá.

Ako často šéfovia, baňa ma namierila na počítač vyčlenený na editáciu a odišiel. Bol som sám, aby som prišiel na video proces od natáčania po zdieľanie.

Našťastie, Adobe Premiere Elements ma držala za ruku a ukázala mi, aké intuitívne, výkonné a flexibilné môže byť strih videa. O niekoľko týždňov neskôr som vytvoril a zdieľal videá z môjho notebooku, keď spolupracovník jazdil po diaľnici.

Dôveryhodná značka pre vývojárov aj spotrebiteľov, Premiere Elements zabalí výkonné, high-tech funkcie do užívateľsky prívetivého rozhrania a poskytne ideálnu kombináciu výkonných a dostupných úprav videa.

Premiere Pro vs. Elements 15: Ako spoločnosť Adobe zjednodušuje úpravy videa pre všetkých

Nenechajte sa zmiasť klasifikáciou na úrovni spotrebiteľa – Premiere Elements je robustná a efektívna platforma na vytváranie vysoko kvalitných videí. V porovnaní s profesionálnym produktom Premiere Pro sa prvky zameriavajú na použiteľnosť bez toho, aby zaťažovali používateľov komplexnými funkciami, ktoré nebudú používať..

Napriek tomu, že videopremiéry Premiere pôsobia už od roku 1991, spoločnosť Adobe oddelila profesionálne a spotrebiteľské publikum vydaním prvkov v roku 2004. Vývoj pokračoval na každom produkte osobitne a aktualizácie sa objavujú každý rok na jeseň..

Premiere Pro, ktorá sa používa na úpravu Gone Girl, má súťažiť s likes Final Cut Pro, zatiaľ čo Elements sa zameriavajú na iMovie. Na rozdiel od editora videa spoločnosti Apple na základnej úrovni, Premiere Elements spracúva neobmedzené množstvo obrazových a zvukových stôp a poskytuje rôzne režimy úprav, ktoré uspokojujú úroveň používateľského zážitku. Pre lepšiu funkčnosť úprav médií často nájdete prvky Premiere Elements spojené s aplikáciou Photoshop Elements.

Snímka obrazovky programu Adobe Premiere Elements

Program Adobe Premiere Elements vyvažuje výkonné funkcie s neuveriteľne intuitívnym rozhraním.

Produktový manažér Komal Desai spolupracuje s Adobe viac ako desať rokov a teší sa z tvorivej sily a reputácie značky Adobe pre začiatočníkov, spotrebiteľov a fandov..

“Ľudia nesnímajú iba fotografie ani videá,” uviedla. „Zachytávajú spomienky a chcú ich uchovávať, zdieľať a starať sa o ne. Našim cieľom je preklenúť priepasť medzi fotografiami a videami poskytovaním funkcií, ktoré môžu editori používať so známou terminológiou. “

5 nových funkcií, ktoré milujeme v prvkoch premiéry 15

Spoločnosť Adobe predstavila výročnú aktualizáciu produktu Premiere Elements v októbri 2016. Verzia 15 zdôrazňuje ľahkú a automatizovanú organizáciu a úpravy – spoločnosť Elements robí ťažkú ​​prácu, takže sa môžete zamerať na vytváranie a zdieľanie podľa tlačovej správy..

Tu sú nové funkcie, ktoré urobili strih v aplikácii Premiere Elements 15:

1. Upravená úprava vrstvy: Ľahko aplikujte efekty na viac klipov

Sprievodný režim úprav ponúka sériu vstavaných výukových programov, ktoré používateľov prevedú konkrétnymi úlohami. Sprievodné úpravy, ktoré sa zaoberajú základmi, ako sú orezávanie klipov a pridávanie prechodov, špeciálnymi efektmi a animáciami, odhaľujú a zjednodušujú kroky procesu videa tým, že poukazujú na to, na čo kliknúť a čo upraviť. Nová vyrovnávacia vrstva riadenej úpravy pomáha používateľom aplikovať efekty na viac klipov, aby vášmu projektu poskytol jednotný vzhľad. Po nanesení vyrovnávacej vrstvy na svoje klipy môžete opraviť farby a tónovanie alebo ustáliť obrázky výberom potlačenia rozhýbania záberu. Efekt sa použije na každý klip v nastavovacej vrstve.

2. Odstránenie zákalu: Za každú sekundu urobte ostrý každý výstrel

Pôvodne funkcia Photoshop, nástroj Haze Removal sa objavil v predchádzajúcej verzii Photoshop Elements predtým, ako konečne skočil na Premiere Elements. Táto funkcia sa prispôsobuje okolitým alebo atmosférickým podmienkam, ktoré ovplyvňujú vzhľad surového videa na obrazovke.

Obrázok pred a po znázorňujúci účinok odstránenia zákalu

Mimoriadne jednoduchý nástroj na odstránenie zákalu robí farby populárnymi v záberoch z nádhernej prírody.

Funkcia Haze Removal, ktorá je užitočná pre takmer všetky vonkajšie videoklipy, vylepší vyladenie vzdialenosti, vlhkosti a oblakov, aby vaše pozadie bolo čo najostrejšie a najživšie. Presunutím efektu na časovú os videa môžete opravu použiť automaticky alebo ručne. Po spracovaní videa môžete efekt znova použiť alebo upravte zníženie alebo citlivosť pomocou posúvačov, aby ste dosiahli požadovaný výsledok.

3. Remix: Upravte hudobné súbory podľa vášho videa

Chcete do svojho filmového diela pridať zvukovú stopu? Funkcia Remix odstraňuje frustráciu z prispôsobovania sa rôznym dĺžkam hudobných a video súborov – už žiadne náhle zakončenie alebo nepríjemné blednutie. Tento praktický nástroj využíva prirodzené zvuky a prechody na skrátenie alebo predĺženie akéhokoľvek hudobného súboru, ktorý vlastníte, na presné trvanie filmu.

Funkcia Remix identifikuje slučky, prechody a dôležité časti hudby a určuje, čo pridať, odstrániť, skrátiť alebo predĺžiť, aby sa dosiahla požadovaná dĺžka. Môžete určiť preferenciu toho, koľko úprav by mal nástroj Remix vykonať.

4. Detekcia tváre: Prineste priateľov a rodinu spredu a na stred

Technológia detekcie tváre nie je ničím novým v zachytávaní fotografií a videí, ale spoločnosť Adobe pokračuje v rozširovaní spôsobu, akým táto funkcia prispieva k procesu úprav. V Prvkoch 15 funkcia Detekcia tváre uprednostňuje ľudí vo vašich videách pri navrhovaní miest na orezávanie videoklipov. Môžete tiež posúvať a priblížiť statické obrázky, aby ste si boli istí, že každý dostane čas na obrazovke. Podľa Komala schopnosť Premiere Elements automaticky detekovať ľudí a obľúbené momenty dramaticky urýchľuje organizáciu a editáciu času.

“Premiere Elements je poháňaná inteligenciou videoobsahu,” uviedla. „Rôzne pracovné postupy sú umožnené pomocou analýzy obsahu a inteligencie, čo pomáha ľahšie a rýchlejšie upravovať. Zároveň majú používatelia priestor na rast s manuálnymi úpravami popri automatizovaných riešeniach úprav. “

5. Video Collage: Zobraziť veľa spomienok naraz

Premiere Elements vám umožňuje zdieľať viac fotografií a videí súčasne tým, že do vstavaných šablón pre video koláž prenesiete až sedem videoklipov, ktoré sú prispôsobené počtom otvorení médií a efektmi aplikovanými na každé miesto..

Video koláže, ktoré sú ideálne pre všetko od sociálnych médií po rodinné oslavy, môžu pomocou neuveriteľne ľahkého rozhrania drag-and-drop zobraziť viac uhlov tej istej udalosti. Môžete orezať zábery, upraviť polohu a vybrať si z rôznych šablón, čím sa rozloží rozloženie a animácia. Tiež sa rozhodnite prehrávať každý klip súčasne alebo postupne. Rôzne možnosti exportu umožňujú ďalšie prispôsobenie koláže pre sociálne médiá alebo iné platformy.

Video návody a databázy znalostí vám pomôžu začať a inšpirovať sa

Okrem množstva riadených úprav poskytuje program Premiere Elements funkcie a nástroje, ktoré sú ľahko dostupné prostredníctvom viacerých zdrojov.

Krátke videá pokrývajú každý krok procesu vytvárania, od importu nespracovaných súborov po zdieľanie hotového produktu. Zložité alebo nové vlastnosti sú ilustrované a vysvetlené bezchybne a vystavujú tak používateľov nových funkcií.

Ak sa chcete hlbšie ponoriť alebo nájsť niečo konkrétnejšie, centrá pomoci spoločnosti Adobe zahŕňajú niektoré z najkomplexnejších používateľských príručiek a pokynov v tomto odvetví. Okrem podrobných pokynov obsahuje webová stránka pomoc pri riešení problémov a fóra komunít osobitne zamerané na prvky Premiere Elements.

Podľa spoločnosti Komal ovplyvňujú skúsenosti používateľov a spätná väzba vývojové rozhodnutia o tom, aké nové funkcie majú vytvárať a uvoľňovať.

„Premiere Elements je vyvinutá pre spotrebiteľské publikum, ktoré chce dokumentovať svoje spomienky a zdieľať s rodinou a priateľmi,“ uviedla. „Spätná väzba od zákazníkov je kľúčom k uvedeniu správnych produktov na trh.“

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector