Juhoafrická spoločnosť RSAWEB stavia na mieru prispôsobené riešenia hostingu na jednom z najväčších rozvíjajúcich sa trhov na svete

TL; DR: Už pred 10 rokmi mala väčšina južnej Afriky obmedzený prístup na internet, ale dnes sa národ rýchlo stáva elektronickou obchodnou silou. RSAWEB, ktorá bola založená v roku 2001, je poskytovateľom hostingu, ktorý sa rozrástol popri južnej africkej internetovej infraštruktúre. Tím RSAWEB rozumie tomu, ako slúžiť a podporovať miestne podniky, a jeho kultúra nie je len o budovaní spoľahlivých a spoľahlivých služieb, ale aj o nadviazaní vzťahov so zákazníkmi..


RSAWEB zaujíma medzi poskytovateľmi hostingu jedinečný priestor: Od roku 2001 sa jej podnikanie darilo v Južnej Afrike – jednom z najväčších rozvíjajúcich sa internetových trhov na svete. Príbeh rastu spoločnosti RSAWEB a dozrievania elektronického obchodu v Južnej Afrike je úzko prepojený.

„Naši spoluzakladatelia zaregistrovali spoločnosť RSAWEB, keď v Južnej Afrike bolo pripojenie veľmi drahé, pretože bolo k dispozícii iba niekoľko podmorských káblových systémov,“ uviedla Sean Rose, produktová manažérka spoločnosti RSAWEB. „Ponuka možností – najmä v oblasti obchodných a podnikových služieb – bola dosť obmedzená. Po mnoho rokov boli linky ADSL a Diginet primárnymi médiami prístupu na internet. Začiatkom roku 2000 sa vlákno stalo možnosťou, ale iba pre veľké podniky. “

Pred rokom 2008 nebola konektivita pre spoločnosť RSAWEB výnosom, ale za posledných desať rokov sa juhoafrický trh dramaticky zmenil. Podmorské káblové systémy teraz spájajú krajinu so svetom a poskytovatelia sietí položili národnú optickú káblovú stopu. Keď sa trh s konektivitou stal komoditizovaným, spoločnosť RSAWEB prispôsobila svoje technológie tak, aby pridávala produkty, ktoré zodpovedajú trendu.

Koláž loga RSAWEB a banneru Connecting Tomorrow

Spoločnosť RSAWEB vyvíja riešenia konektivity, ktoré sa zameriavajú na rastúci internetový trh v Južnej Afrike.

Podľa Seana sa juhoafrický trh stále vyvíja a existuje veľa hučení o partnerstve spoločnosti RSAWEB so službami Microsoft Azure a AWS. Spoločnosti v Južnej Afrike však pôsobia v rámci špecifického súboru ekonomických obmedzení – vrátane ocenenia meny krajiny. Medzinárodní poskytovatelia hostingu ešte musia prispôsobiť svoje cenové modely trhu.

Hoci hostovanie plánov s medzinárodným poskytovateľom môže vyzerať atraktívne na papieri, pre juhoafrické podniky často predstavuje dlhodobé problémy. RSAWEB poskytuje riešenia na mieru, ktoré riešia miestne potreby za primeranú cenu.

„Naša ekonomika je plynulá – pokiaľ ide o menu aj politiku – čo znamená, že naše podniky potrebujú odolné a obratné riešenia. Potrebujú partnera, ktorý zdieľa ich perspektívu a chápe ich situáciu, “povedal Sean. „Sme viac ako len produkt – sme advokáti.“

Využitie inovácií na pomoc juhoafrickým podnikom uspieť online

Ako sa juhoafrický trh zmenil, spoločnosť RSAWEB vybudovala silnejší produkt a pridala nové riešenia. Spoločnosť vždy poskytovala tradičné webové služby, ale vyvinula aj svoju vlastnú ponuku cloud computingu, aby sa prispôsobila potrebám zákazníkov.

Aj preto spoločnosť RSAWEB spolupracovala so spoločnosťami AWS a Microsoft Azure. V súčasnosti poskytuje divízia spotrebiteľov služby pre domácnosti, mobilné dáta, riešenia LTE a samozrejme webhosting. A na rozšírenie dosahu týchto riešení vyvinula spoločnosť RSAWEB rad integrácií API.

„To všetko nám pomáha dosiahnuť náš hlavný cieľ – využiť moderné, škálovateľné, udržateľné a prispôsobiteľné technológie, ktoré pomôžu našim zákazníkom uspieť,“ povedal Sean..

Ukážka zabezpečenia a flexibility cloudu RSAWEB

Aj keď spoločnosť RSAWEB vyvinula vlastný cloud, spoločnosť sa ho nesnaží predať zákazníkom, ktorí ho nepotrebujú.

Okrem vytvárania produktívnych partnerstiev a pridávania nových technológií spoločnosť RSAWEB tiež robila významné rozhodnutia o svojej vnútornej infraštruktúre. Sean povedal, že RSAWEB tradične vyvinula svoju vlastnú zdieľanú hostingovú platformu. Ale s nárastom počítačovej kriminality spoločnosť prešla na cPanel. A Sean povedal, že považuje cPanel za perfektné riešenie pre plán rastu RSAWEB.

„Z organizačného hľadiska to stojí veľa peňazí a vyžaduje si čas na vybudovanie novej infraštruktúry. Keď sme sa pozreli na podporné služby a zdroje, ktoré sa vyvíjajú pri vývoji platformy, rozhodli sme sa, že používanie cPanel má väčší zmysel, “povedal Sean..

A tím RSAWEB bol s výsledkami spokojný. Tento prechod vzbudil dôveru v to, že spoločnosť poskytuje svojim zákazníkom odolné a spoľahlivé služby – či už prevádzkujú webovú stránku rodiny jednej stránky alebo podnikové prostredie elektronického obchodu..

Partnerstvo so zákazníkmi pri vytváraní vlastných riešení

Zatiaľ čo rozmanitý produktový balík RSAWEB obsahuje inovatívne riešenia pre domáce a podnikové technológie, jeho hlavná obchodná hodnota spočíva v budovaní vzťahov.

“Počas môjho pôsobenia ako obchodný zástupca v technickom priestore som sa dozvedel, že väčšina hostingových spoločností predáva rovnaké produkty a služby,” uviedol Sean. „Rozlišovač medzi poskytovateľmi nie je produktmi ani vlastnosťami. Je to schopnosť rozšíriť obchodný dosah ich zákazníkov. “

To je impulz za inováciou v RSAWEB. Umožňuje spoločnosti podporovať zákazníkov čo najefektívnejšie.

“Strávil som veľa času cestovaním na rôzne konferencie a počúvaním poskytovateľov, rozprávaním o vlastnostiach produktu a dohodami na úrovni služieb,” uviedol Sean. „To, čo títo poskytovatelia nerobia, je počúvanie ich zákazníkov, ktorí kladú jednoduchú otázku, na ktorú neodpovedajú:„ Pomôže vaša technológia uspieť v mojej firme? ““

Preto spoločnosť RSAWEB vytvára riešenia, ktoré sa prispôsobujú jedinečným obchodným potrebám jej zákazníkov. Podľa Sean sa mnohí zákazníci spoločnosti spoliehajú na starú infraštruktúru a hardvér, čo znamená, že nie sú nevyhnutne pripravení prejsť na cloudové riešenie. Mnoho poskytovateľov hovorí potenciálnym zákazníkom, že migrácia do cloudu bude lacnejšia ako prevádzka existujúcej fyzickej infraštruktúry. Ale RSAWEB konzultuje so zákazníkmi jeden na jedného, ​​aby vysvetlil celkové náklady na vlastníctvo, aby zistil, či by cloudové riešenie bolo nákladovo efektívnejšie..

Ukážka dostupnosti RSAWEB Johannesburg

Významnou súčasťou úspechu spoločnosti RSAWEB je sieťová stopa, ktorú vybudovala v Južnej Afrike.

„Pre niektorých našich zákazníkov s menšími podnikmi je inteligentným krokom obnova hardvéru a údržba malej infraštruktúry, ktorú už majú,“ povedal Sean..

RSAWEB netlačí produkty len preto, že sú na špičkovej úrovni a núti zákazníkov k riešeniam jednej veľkosti pre všetkých, ktoré im nepomôžu dosiahnuť ich ciele.

“Sme partneri,” povedal Sean. „Prechádzame touto technológiou a preberáme úlohu poradcov a konzultantov, aby sme pomohli našim zákazníkom robiť dobré rozhodnutia a efektívne využívať technológie. Naše odborné znalosti a znalosti v odbore nám umožňujú vytvárať riešenia, ktoré zvyšujú hodnotu pre firmy našich zákazníkov. ““

A spoločnosti si môžu byť isté, že spoločnosť RSAWEB má na srdci svoje najlepšie záujmy, pretože spoločnosť dokonca navrhne lepšie vyhovenie, ak jej produkty a služby nedosiahnu svoje potreby..

„Niekedy nedokážeme poskytnúť riešenie, ktoré zákazník potrebuje. Ak k tomu dôjde, navrhujeme iného poskytovateľa služieb, ktorý bude lepšie vyhovovať, “povedal Sean. „Naším cieľom nie je zamknúť ľudí v zmluvách a profitovať z každej interakcie. Zameriava sa na poskytovanie služieb, architektúru riešení a úspech zákazníkov. “

Postavený tak, aby vyhovoval jedinečným potrebám vznikajúceho juhoafrického trhu

Niektorí naši zákazníci, ktorí prešli od poskytovateľov zahraničných serverov do spoločnosti RSAWEB, tak urobili tak, že komplexnosť podnikania online v Južnej Afrike sa dosť líši od iných trhov..

Napríklad ocenený juhoafrický CRM GreatSoft sa spočiatku spoliehal na hosťovanie mimo krajiny. „Keďže to nebolo lokálne, latencia medzi koncovým používateľom a dátovým centrom vážne ovplyvnila výkonnosť našej aplikácie. Od prechodu na RSAWEB dokážeme klientom okamžite pomôcť a analyzovať informácie bez toho, aby sme museli čakať na poskytnutie vzdialeného prístupu alebo odoslanie údajov do našich kancelárií, “uviedol Roelof Botha, manažér hostingových služieb spoločnosti GreatSoft, v jednej prípadovej štúdii RSAWEB..

Ďalší problém, ktorý je pre Južnú Afriku jedinečný, sa nazýva „odľahčenie nákladu“. Pretože Eskom, verejná elektráreň v krajine, čelila nedostatku uhlia a finančným problémom, je často prerušená dodávka energie, aby sa zabránilo vyhoreniu elektrární, ktoré vyrábajú elektrinu. „Aby sa znižovanie záťaže stalo súčasťou každodenného života, museli sme sa kreatívne venovať tomu, ako udržujeme náš prevádzkový chod, najmä keď je elektrina mimo prevádzky celé hodiny,“ povedal Derek Kennedy, prevádzkový manažér spoločnosti Caxton, jeden z miestnych najväčší vydavatelia a tlačiarne, v inej prípadovej štúdii.

Spoločnosť RSAWEB prišla na záchranu spoločnosti Caxton pomocou plánu Business Mobile Data. Keď Eskom preruší napájanie kancelárie, zamestnanci spoločnosti Caxton prejdú zo stolových počítačov na prácu na prenosných počítačoch a mobilných zariadeniach. Pretože tieto zariadenia dokážu zvládnuť 15 hodín nepretržitého používania, tím dokáže pokračovať v práci aj pri tých najdlhších výpadkoch napájania. Poskytovateľ hostingu so sídlom v USA alebo Spojenom kráľovstve nemusí mať na tento problém nikdy pripravený pohotovostný plán – spoločnosť RSAWEB však má plán a dodáva riešenia.

Starostlivosť o tieto vzťahy s juhoafrickými klientmi sa vyplatila za spoločnosť RSAWEB. Spoločnosť sa stala jednou z najdôveryhodnejších v krajine, najmä pre podniky, ktoré uvažujú o rozšírení.

„Zákazníci nás zavolali uprostred obchodnej akvizície, aby sme sa opýtali:„ Má to zmysel z hľadiska toho, kam ideme? “Povedal Sean. „Naši zákazníci vedia, že rozumieme ich podnikom a chceme, aby uspeli.“

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector