Globálny viceprezident pre technológie a inovácie Yuval Lavi pre softvér Magic: Poskytovanie integračných a vývojových platforiem pre moderné podniky

TL; DR: Magic Software poskytuje klientom širokú škálu IT produktov a služieb vo viac ako 50 krajinách po celom svete. Ako súčasť väčšej spoločnosti Magic Group, Magic Software pomáha klientom pri vývoji, nasadzovaní a integrácii inteligentnejších obchodných technológií, ktoré zvyšujú výkonnosť, skracujú vývojové cykly a zvyšujú návratnosť investícií. Nedávno sme sa dostali do kontaktu s globálnym viceprezidentom pre technológie a inovácie Yuvalom Laviom, ktorý nám dal lopatku na platformách pre integráciu a vývoj aplikácií Magic vytvorených špeciálne pre moderný podnik..


S počtom obyvateľov vyše 9 miliónov je Izrael domovom pôsobivého počtu vysoko úspešných IT a softvérových podnikov. V skutočnosti sa krajina často nazýva „národom startupu“, ktorý odráža jeho bohatú históriu podnikania a tradíciu zavádzania nových technológií..

V osemdesiatych rokoch dvaja obchodní partneri David Assia a Yaki Dunietz uviedli spoločnosť Mashov Computers ako obchodnú softvérovú spoločnosť a rýchlo získala trakciu v Silicon Wadi – izraelskej verzii Silicon Valley. Odtiaľ duo založilo Magic Software av roku 1983 vydalo Mashov Software Export (MSE), predchodcu súčasnej vývojovej platformy Magic Software..

MSE / Magic bol navrhnutý ako zjednodušené IDE pre podniky na efektívnejšie generovanie a nasadzovanie aplikácií. V čase, keď bolo kódovanie skôr špecializovanou špecializáciou, by sa podniky spoliehali na špecializované vývojové tímy pre softvér, ktorý bol absolútne nevyhnutný pre fungovanie podniku. Nielenže to výrazne zvýšilo náklady, ale tieto spoločnosti niekedy zostali so zložitými aplikáciami, ktoré bolo ťažké aktualizovať a integrovať s novým a starým softvérom. Životný cyklus vývoja bol navyše zvlášť dlhý kvôli nedostatku vhodných IDE. MSE / Magic bola teda predurčená na to, aby zmenila hru pre mnoho globálnych firiem.

Ako nám povedal Yuval Lavi, globálny viceprezident spoločnosti Magic pre technológie a inovácie, vydanie MSE sprístupnilo vývoj aplikácií oveľa širšiemu publiku vďaka jeho nízko kódovému rozhraniu.

“Magic vlastne začal ako vývojová platforma pre to, čo sa vtedy nazývalo nepodnikateľom,” uviedol. “Jediné, čo ste vtedy mali, bolo C – ani C ++ alebo Basic – a skutočne ste potrebovali napísať veľa kódu, aby ste povedali” Ahoj Svet “.”

Graf znázorňujúci komplexné podnikové riešenia spoločnosti Magic Software

Yuval Lavi od spoločnosti Magic Software nám povedala, že spoločnosť sa zaviazala dodávať širokú škálu IT softvéru a riešení.

S okamžitým ladením a bez potreby kompilovania sa MSE rýchlo uchytila ​​ako „magické“ riešenie vývoja softvéru na vytváranie a nasadzovanie aplikácií kritických pre misie.

V 90. rokoch 20. storočia získali Mashov Computers – hneď premenované na Magic Software Enterprises – pozornosť izraelských obranných síl, ako aj niekoľkých softvérových gigantov ako IBM. V nasledujúcich desaťročiach spoločnosť Magic Software predstavila množstvo produktov určených na zefektívnenie vývoja a integrácie. Toto zjednodušenie by viedlo k vyššej návratnosti investícií a k hladšiemu celkovému podnikaniu stoviek globálnych klientov.

Zjednodušenie obchodných procesov pomocou lepšej integrácie aplikácií

Vývoj softvéru zahŕňa nielen pôvodné vytvorenie aplikácie, ale aj jej neustále zlepšovanie. Pretože tento proces je cyklický, očakáva sa, že nové verzie aplikácie si zachovajú kompatibilitu s existujúcimi systémami. Integrácia je ako taká mimoriadne dôležitá na zabezpečenie konzistentnosti a na uľahčenie vykonávania.

V tejto súvislosti Magic vydala v roku 2003 svoju vlastnú integračnú platformu na riešenie obchodných výziev súvisiacich s automatizáciou, účinnosťou a konsolidáciou údajov. V období pred cloudom bola synchronizácia údajov a implementácia automatizovaných procesov oveľa zložitejšou úlohou, najmä s rastúcou popularitou BYOD a práce na diaľku, a teda vážnym nedostatkom jednotnej kompatibility. Vďaka všeobecnejšej vývojovej platforme, ktorá by dosiahla široké rozšírenie, by sa Magic zamerala na integráciu začiatkom 2000. rokov pre spoločnosti, ktoré sa spoliehajú na viacerých predajcov a snažia sa udržiavať svoj softvér v súlade s meniacimi sa požiadavkami odvetvia, by znamenalo zmenu hry..

Integračná platforma Magic xpi bola navrhnutá ako robustné a ľahko použiteľné riešenie na zlepšenie interoperability medzi rôznymi systémami a platformami v rámci celého podniku. Aj keď dosiahnutie tejto rovnováhy bolo výzvou, integračná platforma spoločnosti Magic dokázala uspokojiť želania podnikateľov hľadajúcich jednoduché a nákladovo efektívne riešenie, ako aj komplexnejšie potreby vývojárov..

„Dobrý vývojár zvyčajne veci komplikuje,“ povedal Yuval. „Na druhej strane, ak hovoríte s vlastníkom firmy, chcú, aby to bolo čo najjednoduchšie.“

Rozhranie s nízkym kódom, vďaka ktorému je vývoj dostupnejší

Tradičné programovanie zaberá značný čas a vyžaduje veľa riadkov kódu – všetky musia byť bezchybné, aby program správne fungoval. Menšia chybná pravopisná alebo syntaktická chyba môže veľmi ľahko poškodiť aplikácie dôležité pre misie. Výsledkom je, že použitie zjednodušeného IDE nielen urýchľuje vývojový proces, ale tiež zmierňuje myslenie obchodných pracovníkov..

Súčasná inklúzia aplikačnej platformy Magic xpa je kompatibilná s väčšinou štandardných databáz a poskytuje firmám konkurenčnú výhodu zefektívnením nasadenia CRM, ERP a iného softvéru na mobilných, stolných a webových platformách..

“Náš čas na uvedenie na trh je veľmi rýchly,” povedal Yuval. „Umožňujeme podnikom rýchlo reagovať na zmeny, a to tak s integráciou, ako aj v rámci aplikácie.“

Spoločnosti na celom svete sa spoliehajú na platformu Magic bez kódu, aby vytvorili agilný a agnostický softvér, ktorý nielen ušetrí čas a peniaze, ale tiež zlepší celkový obchodný výkon. Na základe programu Visual Studio spoločnosti Microsoft má Magic xpa rozhranie drag-and-drop s preddefinovanými prvkami a dôkladne testovanými blokmi kódu.

Po dokončení aplikácie je možné pomocou niekoľkých jednoduchých kliknutí automaticky preniesť na Windows, Linux a ďalšie populárne platformy. Normálne by sa celá aplikácia musela prepísať, aby vyhovovala úplne odlišným architektúram. Pretože Magic vyžaduje iba jednu jednoduchú sadu zručností na vytvorenie výkonných a flexibilných aplikácií, majitelia firiem sú schopní vyhnúť sa niektorým z najbežnejších technických prekážok k úspechu a namiesto toho sa zamerať na obchodnú logiku..

Zjednodušenie životných cyklov Dev s rýchlym vývojom naprieč platformami

Počas 35 rokov svojej činnosti vydala spoločnosť Magic Software množstvo nástrojov na integráciu a rozvoj. Podobne ako jeho platformy xpa a xpi, xpc iPaaS Magic je cloudové riešenie bez kódov. Vďaka rozšírenej bezpečnosti a správe hardvéru mimo podniku majú podniky pri pripojení ekosystémov a synchronizácii databáz pokojnú myseľ.

Vstavané konektory sú okrem iného súčasťou služieb Salesforce, Magento a SharePoint.

“Najdôležitejšie vlastnosti vašej aplikácie sú funkčnosť a prispôsobenie,” povedal Yuval. „Pri našej ponuke v cloude máme podozrenie, že svoju obchodnú aplikáciu môžete skutočne uviesť do prevádzky už za pár dní.“

Napríklad Magic xpc môže prepojiť Salesforce a Magento, aby automaticky generoval prepojenia medzi platformami a zaznamenával podrobnosti o objednávkach zákazníkov.

Univerzálny balík nástrojov Magic Software dopĺňa profesionálne ponuky služieb, ktoré ďalej zjednodušujú tvorbu a používanie podnikového softvéru. S pôsobením vo viac ako 50 krajinách je Magic schopná poskytovať lokalizované odborné znalosti podnikom, ktoré ich najviac potrebujú.

Medzitým rozsiahla informačná základňa kombinovaná s časom overenými metodikami zaisťuje rýchlejší čas uvedenia na trh a inteligentnejšie riadenie zdrojov a zákazníkov. Aby boli tieto služby prístupnejšie, Magic ponúka okrem iných faktorov rôzne flexibilné modely stanovovania cien založené na čase, pevných cenách a outsourcingu..

Ďalej: Zvýšené možnosti integrácie a funkčnosť

Podniky sa spoliehajú na intuitívne a flexibilné aplikácie, a preto životný cyklus vývoja nesmie nikdy stagnovať. Keďže sa nové technológie a operačné systémy rýchlo vyvíjajú, tradičná metodika neustáleho prepisovania týchto základných aplikácií – niekedy aj od nuly – je často frustrujúca, a to aj pre tvrdých vývojárov. Spoločnosť Magic Software plánuje v blízkej budúcnosti pridať ďalšie možnosti integrácie a rozvoja, aby pomohla ďalším spoločnostiam vytvoriť aplikácie, ktoré sú odolné voči budúcim.

Počas 35 rokov svojej činnosti pomáha Magic Software podnikom prispôsobiť sa takému technologickému pokroku, ako je vznik mobilných platforiem a príchod cloudových webových aplikácií. Pri pohľade do budúcnosti Yuval citoval AngularJS ako ďalšie veľké zameranie spoločnosti.

“Ideme s našim Angular klientom v najbližších mesiacoch,” uviedol. „V priebehu rokov sme prešli z DOSu na Windows, web a mobilné systémy. Teraz cítime, že Angular je dostatočne vyspelý, aby nám poskytoval všetky funkcie, ktoré by sme chceli dať našim zákazníkom. ““

Angular je nadchádzajúci rámec založený na JavaScripte, ktorý sa opisuje ako „HTML webových aplikácií“. Angular čiastočne udržiavaný spoločnosťou Google umožňuje vytváranie dynamickejších webových aplikácií ako tradičné jednostránkové náprotivky.

S rozsiahlou históriou pomoci iným podnikom uspieť, má Magic klientov v širokom spektre odvetví, od zdravotníctva a finančného sektora až po stavebníctvo a reklamu. V úzkej spolupráci s 3 000 softvérovými partnermi sa Magic snaží zmierniť bežné bolesti pri vývoji a riadení podnikového softvéru – čím transformuje normálne zdĺhavú a vysoko technickú úlohu na úlohu, ktorá funguje ako mágia.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector