Fused: Webhostingové služby, ktoré spájajú výkon a spoľahlivosť s rýchlou a informovanou podporou pre malé a stredné podniky, charitatívne organizácie a podniky.

TL; DR: Spokojnosť zákazníkov je najvyššou prioritou spoločnosti Fused, svetového poskytovateľa zdieľaných a špecializovaných riešení hostenia pre podniky všetkých veľkostí. Spoločnosť udržuje zákazníkov po celom svete spokojných s bezproblémovými migráciami, nočnými zálohami, 99,9% dostupnosti a konzistentnou podporou 24 hodín denne, 7 dní v týždni. S plánmi na vysoko výkonné nemerané skladovanie na ceste spoločnosť Fused naďalej stavia na 15-ročných skúsenostiach spoločnosti.


V dnešnom globalizovanom svete, ktorý je čoraz viac globalizovaný, je ťažké dosiahnuť dlhotrvajúce vzťahy. Pravdepodobnejšie budeme v týchto dňoch interagovať s priateľmi online hier ako s našimi najlepšími kamarátmi zo strednej školy. Zabudnite na spoznanie niekoho na základe krstného mena – teraz je to úspech, ak spoznáte jeho alias online.

Ak chcete, aby priateľstvá vydržali v digitálnom veku, musíte vynaložiť vážne úsilie. A udržiavať obchodné vzťahy? Mali by ste hýbať horami.

Zakladateľ fúzie David Mckendrick to vie dobre. Tým, že si ponechal svojho prvého klienta po dobu 15 rokov (a počítal!), Dosiahol výkon, o ktorom si môžu mnohí len snívať – ​​a urobil to prostredníctvom neochvejnej oddanosti zákazníckemu servisu. „Aj keď potreby zákazníkov sa v priebehu rokov zmenili, spôsob, akým poskytujeme podporu, sa nezmenil,“ uviedol. “Myslím, že to takto: Sme podporná spoločnosť, ktorá náhodou ponúka hosťovanie na strane,” uviedol.

Z fúzovaného loga

Vášeň pre zákaznícku podporu je súčasťou DNA spoločnosti.

David vie o kvalitnej podpore niečo na základe jeho skúseností s prácou pre iných hostiteľov. Fused začal v roku 2003 s pocitom, že mohol priniesť hodnotu na trh. Mal pravdu a po nejakom skorom úspechu upustil od všetkých ostatných projektov, aby sa sústredil výlučne na fúziu.

Dnes spoločnosť David rozrástla na robustného poskytovateľa hostingových riešení, ktoré napájajú približne 4 000 miest v približne 34 krajinách. Všetky hostingové balíčky zahŕňajú bezproblémovú migráciu, technickú podporu 24/7, nočné zálohovanie a 99,9% mesačnú záruku dostupnosti.

Keď sa spoločnosť Fused pripravuje na uvedenie vysokovýkonnej možnosti nemeraného úložného priestoru, spoločnosť si bude určite zachovávať nepretržité podporné služby, ktoré sa ukázali ako prospešné pre tisíce zákazníkov na celom svete..

Spokojnosť klienta je na prvom mieste s dôslednou podporou 24 hodín denne, 7 dní v týždni

Fúzovaná je poháňaná malým štvorčlenným tímom, ktorý slúži eklektickej zmesi zákazníkov. „Podporujeme všetkých od obchodov typu„ mama a pop “až po investíciu v hodnote 80 miliónov dolárov,“ uviedol David. “Je to zábavné, pretože sa môžeme dozvedieť, ako slúžiť ľuďom na oboch stranách mince.”

Bez ohľadu na to, kto sú vaši zákazníci, podpora kvality je nanajvýš dôležitá. Viaceré štúdie naznačujú, že zlé skúsenosti so zákazníckymi službami vedú k zvýšenému počtu zákazníkov. Po iba jednej negatívnej skúsenosti s podporou sa 50% zákazníkov zaväzuje, že už nikdy nepoužijú spoločnosť, ktorá porušila pravidlá. Na druhej strane, pozitívne interakcie so zákazníkmi môžu zvýšiť lojalitu a povzbudiť zákazníkov, aby viac utratili.

David pri spustení programu Fused nepotreboval takéto štatistiky, pretože od začiatku si uvedomoval dôležitosť zákazníckeho servisu. „Podpora bola vždy mojou posadnutosťou a konzistentnosť je kľúčová,“ uviedol. „Ak oscilujete medzi 45-minútovými a 8-hodinovými odpoveďami, nemôžu sa na vás spoľahnúť, takže hľadajú alternatívy.“

Pre Davida je vynikajúci zákaznícky servis produktom komunikácie s vašimi klientmi v každom možnom kontaktnom bode relevantným a zmysluplným spôsobom. “Ak ste tu pre nich, ocenia vás oveľa viac.”

Zjednotené sa snaží pomôcť zákazníkom vyriešiť problémy, s ktorými sa stretnú, a komunikovať pomocou výrazov, ktorým môže porozumieť každý. David uviedol, že spoločnosť tiež sľubuje, že zostane čestná a dôveryhodná: „Nikdy nikomu nepredáme nič, čo nepotrebujú, a za žiadnych okolností nebudeme zdieľať osobné informácie,“ uviedol..

Recenzie na stránkach spoločnosti to zálohujú. „Zákaznícky servis a technická podpora sú špičkové,“ uviedla užívateľka Rachel Hayward. “A majú zmysel pre humor.” Nie som technicky zdatný a pomohli mi na každom kroku. “

Poskytovanie zdieľaných a vyhradených riešení zákazníkom v 34 krajinách

Davidove vysoké štandardy v oblasti služieb zákazníkom sa vzťahujú aj na výkon servera. „Máme hlúpo rýchle servery a všetko funguje skvele, ale snažíme sa, aby sa zaťaženie stránok každého stalo za menej ako pol milisekundy,“ uviedol. „Nie je to ľahká úloha, napriek tomu je to náš cieľ.“

Povedal nám, že plány spoločnosti sú priame a bez rizika, so 100% zárukou vrátenia peňazí do 90 dní od registrácie. Spoločnosť hostí všetko od webov WordPress po WooCommerce, Drupal, Magento, PrestaShop, ZenCart a OpenCart. Fused tiež používa cPanel, jeden z najpopulárnejších ovládacích panelov založených na Linuxe a softvérový balík, ktorý obsahuje Linux, Apache, MySQL, PHP, Ruby, Python a Perl..

Grafika predstavujúca Fusedove plány

Všetky plány prichádzajú s 24/7 podporou, 99,9% dostupnosti a pravidelnými zálohami.

Základné plány webhostingu spoločnosti začínajú 25 GB úložného priestoru, nemeranými dátovými prenosmi a 20x rýchlejšími klastrami DNS. K dispozícii je tiež plne riadený semi-dedikovaný plán s úložiskom 50 GB pre menej ako 10 klientov na server. Hľadáte niečo flexibilnejšie a optimalizované pre vysoký výkon? Medzi dedikované servery spoločnosti Fused patria zálohy, redundantné disky a nepretržité monitorovanie.

Všetky funkcie na svete samozrejme nemajú zmysel, ak klienti nemôžu nájsť pomoc pri nevyhnutných núdzových štrajkoch. „Podpora je funkcia sama osebe,“ povedal David. „Nie je nič horšie ako posielanie podporných lístkov a neviem, či sa k vám niekto dostane. Ste rozpoltení medzi výskumom riešenia vlastného problému a nekonečným čakaním na svojho hostiteľa. “

Bezproblémové migrácie, nočné zálohovanie a záruka 99,9% dostupnosti

Okrem podpory 24/7, Fused ponúka množstvo výhod na všetkých hostingových balíčkoch. David nám povedal, že tím rieši rýchlo a bezplatne 100% webhostingu svojich klientov, e-mailov a migrácie údajov. Každý plán obsahuje spoľahlivý e-mailový hosting s POP3, internetovým správovým prístupovým protokolom (IMAP) a prístupom na webmail, ako aj bezplatné filtre spamu..

Zákazníci si užijú pokojnú myseľ, ktorá spočíva v tom, že spoločnosť Fused vykonáva nočné zálohovanie na všetkých účtoch, ktoré spoločnosť uchováva dlhšie ako dva mesiace, takže používatelia môžu podľa potreby obnovovať svoje webové stránky, e-mailové účty a databázy. Hostiteľ sa môže pochváliť aj 99,9% štandardnou dostupnosťou, hoci David povedal, že v priemere je 100% dostupnosť.

Ikony zobrazujúce sadu funkcií

Z ľahkej migrácie na nočné zálohy sa Fused zameriava na bezproblémový zážitok.

“Zaisťujeme, aby sme sledovali celkové trendy a riešili prípadné bolesti pre našich zákazníkov, len čo sa objavia,” uviedol David. „Výzva v tom spočíva v tom, že čím viac problémov vyriešite, nakoniec dospejete k bodu, keď medzi vami a zákazníkom nie sú takmer žiadne kontaktné body a oni na vás zabudnú.“

Videl prípady, keď zákazníci falošne predpokladajú, že spoločnosť Fused im neprináša hodnotu jednoducho preto, že služba je tak plynulá. “V zákulisí robíme také skvelé práce, že niekedy budeme mať zákaznícku dovolenku na týždeň, vrátime sa a povieme:” Nevermind, vy ste úžasní. “”

V budúcnosti: Vysoko výkonné, nemerané úložisko

David nám povedal svojmu tímu „posadnutým dňom i nocou“ o spôsoboch, ako vylepšiť svoje hostingové služby. Spoločnosť v súčasnosti pracuje na vývoji nástroja, ktorý automatizuje ľahko vyriešiteľné žiadosti o podporu v snahe uprednostniť naliehavé žiadosti..

Fascinuje ho perspektíva rozšírenia jeho prevádzky – vždy však bude uprednostňovať kvalitnú podporu pred vnútorným rastom. “Môžete predať 2 milióny hostingových účtov, ponúknuť nulovú podporu a máte spoločnosť s pol miliardou dolárov,” uviedol. „Práve sme na menšej strane a dúfame, že vytvorením ďalších nástrojov budeme mať nakoniec to najlepšie z oboch svetov.“

David uviedol, že cieľom je rozšíriť tím dobre oblých jednotlivcov, aby sa zabezpečila spoľahlivá služba a dôsledná podpora.

V najbližšej budúcnosti sa David sústredil na poskytovanie nemeraných možností ukladania. „Nerád by som nútil svojich zákazníkov k obmedzeniu na 30 GB alebo 50 GB na používateľa – rád by som im ponúkol 250 až 500 TB, takže to nebráni ich firmám.“

Avšak splnenie tohto cieľa pri zachovaní výkonnosti je vysoká úloha. “Zatiaľ tam nie sme, pretože spojenie extrémne veľkých alokácií úložných priestorov s vysokým výkonom je skutočne úzka trať,” povedal David. “Nie sme tam celkom, ale naďalej na tom pracujeme a dúfame, že sa niečo do konca roka naplní.”

Opatrný prístup spoločnosti je presne to, ako si udržal svojho prvého zákazníka po všetkých tých rokoch – a ako si v nadchádzajúcich rokoch zachová oveľa viac..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector