Everleap zdvíha hosting ASP.NET pomocou modernej cloudovej platformy, ktorá vývojárom ľahko poskytuje mierku, obratnosť a jednoduchosť

TL; DR: Vyrovnávajúc znalosti špičkovej technológie cloudu, Everleap premosťuje priepasť medzi tradičným zdieľaným hostingom a ponukou VPS pre vývojárov ASP.NET. Vedúci predstavitelia spoločnosti použili 15 rokov tradičných skúseností s hosťovaním ASP.NET na opätovnú predstavu o infraštruktúre založenej na elastických aplikáciách a webových stránkach Windows, čím vytvorili úžasné hostiteľské služby na plne spravovaných cloudových serveroch. Prezident a viceprezident pre marketing Takeshi Eto sa podelil o to, ako Everleap dosiahol harmonickú platformu, ktorá vyvažuje použiteľnosť a výkon budúcej generácie..


Rámec Microsoft .NET, ktorý je užitočný na vytváranie všetkého od webových aplikácií po videohry, umožňuje vývojárom používať preferovaný programovací jazyk bez obáv a problémov s kompatibilitou. Pre tých, ktorí vyvíjajú dynamické webové stránky a pracujú v ASP.NET, môže byť nájdenie vysoko výkonnej webhostingovej služby na trhu s dominantným postavením Linuxu náročné..

Preto Takeshi Eto a tím za Everleap naďalej vytvárajú moderné platformy, ktoré slúžia vývojárom ASP.NET. Začali sa s programom DiscountASP.NET, ktorý bol spustený zhruba rok po vydaní technológie ASP.NET v roku 2002. Ako jedna z najranejších spoločností, ktorá zahŕňa hosting ASP.NET, spoločnosť DiscountASP.NET ponúkala služby od spoločnosti Microsoft, napríklad správu databázy MSSQL a IIS..

“V tom čase neexistovali žiadne komerčné systémy automatizácie hostingu, ktoré boli naprogramované v ASP.NET, takže sme si vybudovali vlastné,” uviedol. „Cítili sme, že vytvorenie vlastného hostingového systému v ASP.NET bolo skvelým spôsobom, ako demonštrovať naše skúsenosti v ASP.NET.“

Tím pokračoval v inováciách s technológiou ASP.NET a nakoniec v roku 2014 spustil spoločnosť Everleap, aby ponúkala výlučne cloudové hostingové služby zamerané na pomoc zákazníkom pri rozširovaní ich online operácií. Vyrovnanie zaťaženia stránok na viacerých serveroch znamená podľa spoločnosti Takeshi neustále vysoký výkon bez potreby ďalšieho nastavenia alebo nutnosti migrácie súborov..

“Spoločnosť Everleap dokáže škálovať spôsoby, ktoré tradiční hostitelia nemôžu,” uviedol. „Ak dokážeme umiestniť lokalitu na jednom serveri, potom môžeme umiestniť lokalitu na dvoch, troch alebo štyroch serveroch súčasne.“

Uľahčenie prechodu na cloud hosting

S viac ako 15-ročnými skúsenosťami s technológiou ASP.NET, tím Everleap využíva výhody cloudovej technológie v oblasti výkonu a stability a kombinuje ich s jednoduchosťou a znalosťou bežnejšieho zdieľaného hostiteľského priestoru..

“Snažíme sa uľahčiť prechod na cloud,” povedal Takeshi. „Na rozdiel od funkcií verejnej ponuky cloud computingu ponúkame služby spojené s našimi plánmi hostenia.“

Obrázky loga Takeshi Eto a Everleap

Takeshi Eto slúži ako prezident a viceprezident pre marketing spoločnosti Everleap so sídlom v Los Angeles.

Zatiaľ čo konkurenční poskytovatelia cloudových služieb často účtujú rôzne poplatky za rôzne služby, Everleap zahŕňa všetky zvončeky a píšťalky, od miesta na disku a šírky pásma až po tvorbu správ SQL a podporu DNS. Toto poskytuje podobné nastavenie ako balíčky zdieľaného hostenia, ktoré sa často predávajú ako balíčky all-in-one.

Medzi ďalšie výhody cloudovej služby Everleap patria predvídateľné fakturačné cykly a rozsiahla personalizovaná technická podpora. Zákazníkom sa za služby účtuje paušálna mesačná sadzba, a nie sa účtujú za minútu alebo za spotrebované zdroje. Everleap je poháňaný rovnakou technológiou ako Microsoft Azure, ale funguje ako lacnejšia a užívateľsky prívetivejšia voľba pre tých, ktorí sú zvedaví na cloud.

“Naši zákazníci presne vedia, koľko platia, na rozdiel od zistenia toho, čo dlhujú na konci mesiaca,” uviedol Takeshi. „V službe Azure môžete zadarmo uverejňovať otázky vo fórach alebo tweetoch, ale ak chcete poslať e-mail alebo zavolať, musíte zaplatiť za podporu.“

Cloudové riešenia založené na výzvach zákazníkov a spätnej väzbe

Pružnosť cloudu umožňuje zákazníkom rýchlo rásť a vyhovieť rastúcim požiadavkám na prevádzku. Ak však aplikácia nebola naprogramovaná tak, aby bežala na viacerých serveroch, prechod na cloud môže byť náročné. Našťastie tímy podpory Everleap úzko spolupracujú so zákazníkmi pri hľadaní najvhodnejších konfigurácií.

Vzhľadom na univerzálnosť technológie ASP.NET – a rozsiahle odborné znalosti spoločnosti Everleap – je migrácia bezbolestná, povedal Takeshi. Everleap slúži širokej zákazníckej základni, ktorá pozostáva z klientov, ktorí hľadajú profesionálny cloudový hosting bez bežných bolestí hlavy.

Screenshoty ovládacieho panela Everleap

Everleap vo svojom ovládacom paneli zdôrazňuje jednoduchosť a transparentnosť.

“S takou rýchlou zmenou musí byť vaša firma agilná a flexibilná,” uviedol. „Každá webová stránka, ktorá prerástla zdieľaný hosting, by mohla mať úžitok z programu Everleap, zatiaľ čo každý verejný cloudový užívateľ, ktorý chce viac predvídateľných nákladov, jednoduchosť použitia a technickú podporu, môže zvážiť spoločnosť Everleap.“

Vzhľadom na potreby zákazníkov v popredí nám Takeshi povedal, že vývojový proces spoločnosti Everleap sa vo veľkej miere spolieha na externé vstupy. Zákazníci sa vyzývajú, aby posielali spätnú väzbu, otázky a návrhy prostredníctvom vlastného ovládacieho panela spoločnosti.

“Sledujeme spätnú väzbu od zákazníkov, návrhy funkcií a žiadosti,” povedal Takeshi. „Počas našich produktových stretnutí sa pozrieme na všetky potenciálne vylepšenia a vymrieme, na ktorých projektoch budeme pracovať v tomto štvrťroku.“

Prekročenie tradičného hostingu s plynulým škálovaním a viac

Vlastný ovládací panel spoločnosti Everleap slúži na hosťovanie firemných balíkov na jednom a viacerých serveroch. Každému plánu je pre každú webovú stránku pridelené dva servery s vyváženým zaťažením, ako aj e-mail, podpora SSL, FTP a ďalšie funkcie. Spoločnosť zaručuje 100% dostupnosť prostredníctvom hardvéru odolného voči chybám a zoskupovania.

“Ak server z nejakého dôvodu dôjde k výpadku, stránka sa automaticky vytvorí na inom serveri,” uviedol Takeshi. „Je to obrovské zlepšenie oproti tradičnému hosťovaniu, keď problém so serverom alebo dokonca reštartovanie údržby môžu odstrániť všetky stránky na serveri.“

Graf zobrazujúci priemernú dobu odozvy servera

Zakázková cloudová platforma spoločnosti Everleap, ktorej vytvorenie trvalo jeden rok, maximalizuje výkon.

Zákazníci môžu spúšťať samostatné aplikácie ASP.NET Core v oboch plánoch a môžu nájsť podrobné pokyny na konverziu, ak sú aplikácie závislé od rámca. Dodatočné zdroje a servery sú k dispozícii aj pre tých, ktorí sa chcú rozšíriť na viac serverov.

“Ak je stránka pomalá, pretože sa stala populárnou, môžeme záťaž rozdeliť na niekoľko serverov pomocou niekoľkých kliknutí,” uviedol Takeshi. „Nie je potrebná žiadna migrácia súborov webových stránok ani ďalšie nastavenie – prebieha to hladko.“

Hore Ďalej: Rozšírenie IT infraštruktúry o vylepšené služby

Podľa spoločnosti Takeshi sa Everleap zameriava na rast popri zákazníkoch ďalším zlepšovaním cloudového prostredia. V súčasnej dobe spoločnosť ponúka spravované služby a bezproblémové škálovanie svojim najväčším klientom. Pre zákazníkov so špeciálnymi potrebami v oblasti informačných technológií spoločnosť niekedy prijala projekty súkromného cloudového hosťovania, aby uspokojila ich potreby.

Keďže táto časť zákazníckej základne neustále rastie, Takeshi nám povedal, že spoločnosť Everleap plánuje implementovať viac služieb vo vnútri aj mimo svojej vlastnej platformy. Možnosti zahŕňajú nastavenie hybridných cloudov, konfiguráciu vlastných IaaS a outsourcing databázového hostingu a služieb DBA.

Medzi konkrétnejšie body programu Everleap patrí pridanie služieb obnovy po havárii a plány Microsoft Office 365. Everleap je členom programu Microsoft Cloud Solution Provider Program, ktorý spoločnosti umožňuje predávať množstvo značkových služieb.

„Naši zamestnanci majú desiatky rokov skúseností s riadením hostiteľských infraštruktúr, aby sme mohli firmám pomôcť pri zadávaní zákaziek outsourcingu alebo rozširovaní ich IT infraštruktúr,“ uviedol..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector