Ako GreenGeeks robí hosting jednoduchší, lacnejší a zelenší: COO Kaumil Patel zvyšuje bezpečnosť, rýchlosť a škálovateľnosť platformy

TL; DR: GreenGeeks oslavuje desať rokov v podnikaní a stojí na čele udržateľného webhostingu. Spoločnosť vracia do siete trikrát toľko obnoviteľnej energie, koľko spotrebuje – bez straty výkonu a spoľahlivosti hostingu. Systém GreenGeek je založený na pevných úložných poliach RAID-10, webových serveroch LiteSpeed, pokročilých bezpečnostných nástrojoch a proaktívnom monitorovaní. Využíva interné technológie na zlepšenie zážitkov z hosťovania zákazníkov..


Pokiaľ ide o zmeny klímy, ktoré stúpajú spolu s rastúcimi teplotami a hladinami morí, spoločnosti zaoberajúce sa webhostingom, napríklad GreenGeeks, sa snažia zmeniť spôsob spotreby energie..

Agentúra GreenGeeks, ktorá bola uznaná ako partner v oblasti ekologickej energie Agentúrou na ochranu životného prostredia, znižuje svoju uhlíkovú stopu tým, že spolupracuje s environmentálnymi nadáciami na nákupe kreditov na veternú energiu, aby dodala trikrát viac energie, ako spoločnosť spotrebuje svojím energeticky efektívnym hardvérom a dátovými centrami.

Typický webhostingový server produkuje asi 1 290 libier oxidu uhličitého, ktoré ľudia produkujú primárne skleníkové plyny. Rada pre obranu prírodných zdrojov porovnáva jednu libru CO2 s množstvom vzduchu vo veľkej gumovej cvičebnej loptičke. V porovnaní s tým, výroba a používanie osobného počítača vytvára približne 60 libier CO2 počas jeho životnosti, podľa EPA.

Keďže desiatky miliónov serverov bežiacich po celom svete a hostingový priemysel očakávajú v dohľadnej budúcnosti každý rok rast o 400%, GreenGeeks CEO a zakladateľ Trey Gardner poukazuje na výskum, ktorý ukazuje, že informačné technológie splnia a prekonajú spotrebu energie leteckého priemyslu 2020.

„GreenGeeks v skutočnosti nielen vymaže našu uhlíkovú stopu, ale tiež negujeme uhlíkovú stopu dvoch ďalších spoločností našej veľkosti,“ uviedol. “Sme najekologickejšia webhostingová služba, ktorá existuje dnes.”

10 rokov ekologického hosťovania a návratu k životnému prostrediu

Pred založením GreenGeeks, generálny riaditeľ a zakladateľ Trey Gardner pracoval pre a pomohol vybudovať niekoľko prominentných značiek hostingu: iPOWER, iPage, StartLogic, Dot5 Hosting, Globat, Lunarpages a HostPapa. Ako vášnivý surfer, turista a lyžiar, Trey chcel vytvoriť svoju vlastnú hostingovú spoločnosť, ktorá zaviedla udržateľnosť do priemyselných princípov, ako je výkon, bezpečnosť, dostupnosť a služby zákazníkom..

„Jeho poslaním bolo vždy vytvárať lepší svet a nechať ho v dobrých rukách pre budúce generácie,“ povedal COO Kaumil Patel, ktorý sa o rok neskôr pripojil k GreenGeeks..

Obrázky Trey Gardner a Kaumil Patel s logom GreenGeeks

Trey Gardner (vľavo) a Kaumil Patel už 10 rokov rozrástli GreenGeek na lídra v oblasti ekologického webhostingu..

GreenGeeks, ktorý je často považovaný za jednu z 5 000 najrýchlejšie rastúcich spoločností v krajine, teraz obsluhuje viac ako 35 000 zákazníkov a hosťuje viac ako 300 000 webových stránok – a nahradil viac ako 3,75 milióna kilowatthodín energie.

Aj keď spoločnosť sídli v Kalifornii a pôsobí z piatich dátových centier, Kaumil nám povedal, že spoločnosť GreenGeeks nemá fyzickú kanceláriu. Prevádzka 100% prostredníctvom talentov na diaľku ďalej podporuje poslanie spoločnosti šíriť environmentálne uvedomelé praktiky po celom svete.

“Je skvelé, že všetci, stovky a niekedy aj tisíce kilometrov od seba, pracujeme unisono,” uviedol. „Je ešte chladnejšie, že pracujeme s ľuďmi z celého sveta, ktorí sa učia rôzne kultúry a jazyky. Naša misia ekologizácie je globálna. “

Kombinácia udržateľnosti so solídnym webhostingom

Ekologický webhosting je čoraz menej pozoruhodný, uviedol Kaumil. Dodal, že implementácia energeticky uvedomelých procesov a postupov nie je „vôbec ťažká“. Tímy GreenGeeks v oblasti inžinierstva a vývoja sa zameriavajú na maximalizáciu využitia a efektívnosti.

“So zvyškom sveta, ktorý sa tiež pripojil k hnutiu, sa stáva ľahšou a ľahšou zelenou,” uviedol.

V roku 2017 spoločnosť GreenGeeks a jej zákazníci kompenzovali takmer 3 000 ton oxidu uhličitého, čo zodpovedá:

  • 599 osobných vozidiel jazdiacich jeden rok
  • Na skládky sa pridalo 974 ton odpadu
  • Spotreba 314 536 galónov benzínu
  • Spálili sa 3 milióny libier uhlia
  • 1 rok spotreby elektriny pre 410 domácností
  • 93 500 žiaroviek sa prepne na LED žiarovky

Spoločnosť Kaumil pripisuje výskum, vývoj a spätnú väzbu zákazníkom ako rozhodujúce súčasti vývoja produktov a služieb GreenGeeks. Hoci je popredným poskytovateľom hostenia pre ekologickú energiu, je hlavným predajným miestom, uviedol, že potreby a očakávania zákazníkov presahujú túto jedinú výhodu..

“Mnoho ľudí v minulosti len chcela, aby webhosting mal bezchybný čas prevádzky za lacnú cenu,” uviedol Kaumil. „Teraz zákazníci požadujú plynulé pracovné toky, rýchlosť, dostupnosť a škálovateľnosť, všetko zabalené do pekného balíka. Používatelia sú teraz lepšie informovaní, rýchlejšie a vedia, čo chcú. Musíme im byť schopní dať to. “

Ako GreenGeeks nastavuje zákazníkov pre úspech

V reakcii na rastúci dopyt po väčších zdrojoch a jednoduchších riešeniach hostingu GreenGeeks prepracoval svoju zdieľanú hostingovú platformu tak, aby bola výkonnejšia a škálovateľnejšia. Zákazníci môžu teraz pridávať výpočtové zdroje vrátane CPU, RAM a I / O schopností spôsobom priebežne, čo eliminuje potrebu inovácie na VPS alebo cloudové riešenia.

“Starostlivo dbáme na to, aby sme identifikovali potreby našich zákazníkov a potom ich od začiatku priviedli k správnemu produktu,” uviedol Kaumil. „Odtiaľ robíme všetko, čo je potrebné, aby sme ich vychovávali a ubezpečovali, že máme chrbát s našimi tímami technickej podpory a podpory zákazníkov.“

Screenshoty databázy znalostí GreenGeeks

Znalostná základňa GreenGeeks je plná často kladených otázok, príručiek s návodom a výukových programov online.

Okrem praktických skúseností s predajom a nastupovaním do siete komunikuje GreenGeeks so zákazníkmi prostredníctvom bulletinov, kurzov a telefonických hovorov, aby sa zabezpečilo, že ich potreby sú uspokojené a aby sa získala spätná väzba o spôsoboch, ako môže spoločnosť zlepšiť svoje ponuky..

“Aktívne angažujeme našich zákazníkov, aby sme zistili, aké sú ich skúsenosti s nami,” uviedol. „Počúvame spätnú väzbu a prijímame opatrenia na túto spätnú väzbu. To nás odlišuje – skutočne počúvame. “

2018 prináša vyššiu bezpečnosť, nové nástroje na ukladanie do vyrovnávacej pamäte a certifikáty SSL

GreenGeeks neustále hľadá spôsoby, ako zlepšiť výkonnosť a škálovateľnosť platformy, uvádza Kaumil. Už v roku 2018 spoločnosť zaviedla moderné technológie zvyšujúce rýchlosť a škálovala, zaviedla bezplatné certifikáty SSL a spustila proprietárny systém ukladania do vyrovnávacej pamäte.

Spoločnosť začala tento rok predstavením aplikácie WordPress Protect, ktorá zákazníkom pomôže lepšie chrániť svoje stránky pred útokmi hrubou silou. Predchádzajúce opatrenia zahŕňali druhé výzvy na prihlásenie, ktoré zákazníci nemali radi.

V reakcii na to správcovia systému GreenGeeks a predajcovia tretích strán vyvinuli systém, ktorý sleduje neúspešné pokusy o prihlásenie a znižuje rýchlosť pripojenia od týchto konkrétnych návštevníkov. Počas testovania koncom roka 2017 odfiltroval nový systém vyše 180 000 denných pokusov (viac ako 54 miliónov pokusov mesačne) – a tiež skrátil čas načítania stránok až o 13%.

Krátko po spustení programu WordPress Protect upgradovali GreenGeeks väčšinu zákazníkov na PHP 7, aby ďalej zvyšovali výkon stránok, až dvakrát rýchlejšie pre väčšinu aplikácií a skriptov. Spoločnosť tiež začala ponúkať zákazníkom bezplatné šifrovacie karty SSL s šifrovaním Wildcard, keď vytvorila efektívnejší systém na správu implementácií a obnovenia..

“Pracujeme na mnohých veciach, aby bol náš hosting čo najlepší v odbore,” uviedol Kaumil. “Vždy sme prišli viac.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector