Najlepšie webhostingové služby roku 2020

Najlepšie webhostingové služby to dokážu všetko – poskytujú neobmedzené funkcie a zdroje za najmenšiu sumu peňazí. Vysokohodnotný webhosting má mnoho podôb, od okamžitej podpory zákazníkov a neprekonateľnej bezpečnosti až po užívateľsky prívetivé dizajnové nástroje a veľmi spoľahlivú dostupnosť..


Nájdenie dokonalého plánu sa môže javiť ako obrovská úloha a to, čo funguje na jednej webovej stránke, nemusí byť pre vaše konkrétne potreby to najlepšie. Navigácia v odvetví webhostingu sa môže javiť ako džungľa, plná nespočetných možností a komplexných technológií – slúžime ako váš sprievodca.

Náš tím strávil desaťročia vývojom a hostingom rôznych stránok a aplikácií pre klientov a ako osobné projekty testovaním desiatok poskytovateľov webhostingu. Pokračovali sme vo výskume v oblasti HostingAdvice, kde sme konsolidovali naše skúsenosti tým, že sme sa prihlásili, používali a porovnávali populárne služby z celého sveta. Či už hľadáte cenovo dostupné plány pre začiatočníkov alebo celé servery pre svoju firmu, prečítajte si naše aktuálne recenzie a odporúčania.

Najlepšie celkovo webhosting

Čo vlastne je web hosting? Rovnako ako pri stavbe domu, aj každá webová stránka potrebuje pevný základ. Za úspešnými webmi nie sú žiadne tajné lektvary alebo alchýmia, iba server pripojený k internetu, ktorý dokáže ukladať vaše súbory a doručovať ich vašim návštevníkom. Webhosting v podstate zahŕňa prenájom miesta na disku od poskytovateľa hostingu, ktorý spravuje stovky alebo tisíce serverov v dátovom centre.

Ako si viete predstaviť, trh webhostingu rýchlo rastie. Trhový výskum budúcnosti predpovedá, že hodnota tohto odvetvia sa v porovnaní s 32 miliardami USD v roku 2017 na 76 miliárd USD v roku 2023 viac ako zdvojnásobí. S najväčšími webhostingovými spoločnosťami, ktoré sa rýchlo inovujú, aby zostali konkurencieschopné, môžete ľahko nájsť veľa skvelé plány, ktoré sa vyznačujú rýchlosťou, bezpečnosťou, jednoduchosťou, stabilitou a podporou.

Či už ste vlastníkom stránok, ktorí začínajú hľadať blog alebo hľadáte hostiteľov malých firiem na zvýšenie vašej online prítomnosti, v našom porovnaní webhostingu sa predstavia spoločnosti poskytujúce webhosting, ktoré dosahujú najvyššie skóre. Začnime tým najlepším z najlepších, Bluehost:

Ako možnosť pre začiatočníkov, webovských používateľov WordPress a pre rastúce podniky, Bluehost vyniká kombináciou špičkových služieb s dôverou zákazníkov. Poskytovateľ hostingu prevádzkuje viac ako 2 milióny webových stránok po celom svete a dokonca sa môže pochváliť vyhľadávanou pečaťou schválenia tímu WordPress.org..

Plány spoločnosti Bluehost siahajú od zdieľaného hostenia až po spravované servery WordPress a dokonca aj dedikované servery – každý s moderným hardvérom, ľahko použiteľnými funkciami a kompletným súborom doplnkových služieb, ako je bezplatný certifikát SSL a názvy domén, neobmedzené e-mailové účty, nepretržitá služba 24 hodín denne, 7 dní v týždni. podporný tím a 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Zobraziť ďalších najlepších hostiteľov »

Majstri webhostingového výkonu, Hosting A2 je predovšetkým o rýchlosti, účinnosti a flexibilite stránok. Každý cenový plán obsahuje prémiové polovodičové jednotky, ktoré dokážu 20x rýchlejšie načítanie stránky, bezplatnú migráciu stránok, cPanel, certifikát SSL, neobmedzenú šírku pásma a miesto na disku a 99,9% záruku dostupnosti.

Domnievame sa, že hosting A2 patrí medzi najprijateľnejších poskytovateľov v tomto odvetví, keďže poskytovateľ webhostingu podporuje širokú škálu programovacích jazykov a softvéru s otvoreným zdrojovým kódom, ale prví majitelia stránok nebudú ohromení. A2 Hosting prichádza s rozsiahlou databázou poznatkov o kurzoch a FAQ, spolu s tímom podpory, ktorý je vždy k dispozícii.

Zobraziť ďalších najlepších hostiteľov »

Stále hľadáme nové technológie a spôsoby, ako vylepšiť svoje ponuky, HostGator zostáva pred potrebami používateľa s nedávnymi vydaniami vlastného nástroja na tvorbu webových stránok a užívateľsky prívetivých balíkov hostingu na báze cloud. Vždy nás ohromuje prístup spoločnosti k webhostingu zameraný na zákazníka, ktorý je na plnom displeji s vysoko výkonnou infraštruktúrou a dobre zaoblenými funkciami..

Počnúc bezplatnou registráciou domény, prenosom stránok a certifikátom SSL poskytuje webhosting hostgator zákazníkom tiež možnosť merať šírku pásma, úložisko a e-mailové účty, aby mohli svoje stránky rozširovať. Keď zohľadníte 99,9% dostupnosti a dlhšiu záruku vrátenia peňazí oproti priemeru 45 dní, rozkošný plán Hatchlingu hostgátora je ťažká možnosť webhostingu na odmietnutie.

Zobraziť ďalších najlepších hostiteľov »

Najlepšie lacné hostingové služby

Či už vytvárate osobný web, alebo chcete spustiť internetový obchod, možno nebudete musieť minúť veľa peňazí na webhosting. Nové firmy fungujú s extrémne úzkymi maržami, takže vaše hostingové služby a ďalšie IT potreby by mali pravdepodobne predstavovať iba asi 3% z rozpočtu vašej spoločnosti..

Našťastie vysoko konkurenčný trh znamená, že existuje veľa dostupných hostingových plánov s 30-dňovými zárukami vrátenia peňazí. Ešte lepšie, lacné náklady na webhosting neznamená, že musíte trpieť subdodávateľskou službou. Napríklad webhosting GoDaddy, ktorý obsluhuje viac ako 77 miliónov webových stránok,

Pozrime sa na najlacnejšie plány webhostingu, ktoré optimalizujú hodnotu za vynaložené peniaze:

Ako si viete predstaviť, naša láska k Bluehost pramení zo schopnosti spoločnosti kombinovať vysokokvalitné hostingové služby s cenami prijateľnými pre rozpočet. Bluehost ponúka veľa bezplatných dizajnérskych nástrojov, počínajúc automatickým nastavením WordPress, prispôsobeným a vylepšeným rozhraním cPanel a tvorcom webových stránok Weebly..

Spoločný hostingový plán spoločnosti Bluehost ďalej zvyšuje hodnotu pre čitateľov HostingAdvice so 60% zľavou. Stále môžete získať prístup k prémiovej podpore spoločnosti a nedávno inovovanému hardvéru vrátane všetkých pravidelných výhod (bezplatné SSL, doménové mená, e-mailové schránky a inštalačné skripty WordPress jedným kliknutím).!

Zobraziť ďalšie cenovo dostupné plány webhostingu »

Poskytujeme služby viac ako 29 miliónom zákazníkov po celom svete, Hostinger získava najmenej jedného nového klienta každých päť sekúnd. Spoločnosť vyniká v lacnom hostovaní so základným zdieľaným plánom od 2,15 USD – ktorý sa často predáva za počiatočnú cenu nižšiu ako 1 $ mesačne. Hostinger dokonca poskytuje prístup k bezplatnému webhostingu prostredníctvom sesterskej spoločnosti 000webhost.

Napriek neuveriteľne nízkej cene litovská litovská webhostingová spoločnosť neposkytuje služby. Služby spoločnosti Hostinger sú prekvapivo rýchle a spoľahlivé. Servery sú vybavené neobmedzeným úložným priestorom, šírkou pásma, SSD, vyrovnávacou pamäťou LiteSpeed ​​a HTTP / 2. Uvidíte veľa funkcií a obvyklé partnerstvá, ako napríklad Poďme šifrovať certifikáty SSL a CloudFlare CDN..

Zobraziť ďalšie cenovo dostupné plány webhostingu »

Postavené okolo zákazníckych služieb a moderných technológií, InterServer ponúka osviežujúcu alternatívu na často dráždivé modely predplatného hostingu. Namiesto dlhodobých záväzkov a prekvapivo vysokých obnovovacích sadzieb spoločnosť New Jersey so sídlom v New Jersey trvá na mesačných hostiteľských balíčkoch (zľavy sú k dispozícii, ak sa zaregistrujete na viac ako 30 dní) a uzamknú vašu sadzbu, aby sa ubezpečili, že za rovnakú službu nikdy nebudete platiť viac za životnosť svojho účtu.

Páči sa nám príbeh spoločnosti, ktorý sa začína tým, že si pár stredoškolských kamarátov vybuduje hostingový podnik – a prípadne datacenter – okolo koncepcie poskytovania praktickej podpory a špičkového lacného hostingu. Zdieľaný webhosting InterServer ako taký prichádza s nemeranou šírkou pásma a miestom na disku, spolu s vynikajúcou dobou načítania a funkčnosťou vytvárania webových stránok..

Zobraziť ďalšie cenovo dostupné plány webhostingu »

Najlepšie WordPress webhostingové plány

Používatelia WordPressu každý týždeň zverejňujú na tomto bezplatnom CMS s otvoreným zdrojom, ktorý sa považuje za jednoznačného kráľa dizajnu a správy webových stránok, každý týždeň na celom svete viac ako 70 miliónov príspevkov. Systém na správu obsahu dominuje na trhu a slúži rovnako ako TechCrunch, CNN a Spotify, ako aj majiteľom webových stránok a malým podnikom, ktoré sa zaoberajú prvými používateľmi..

Či už chcete založiť blog, vybudovať svoje profesionálne portfólio alebo propagovať svoje obchodné služby, tu sú naši obľúbení hostitelia, ktorí prevádzkujú väčšinu webových stránok WordPress..

Väčšie organizácie alebo agentúry zaoberajúce sa webovým dizajnom a vývojom si môžu zvoliť spravované hostingové spoločnosti WordPress (napríklad tie, ktoré sú k dispozícii od spoločnosti WP Engine, Flywheel a Media Temple), ktoré ponúkajú väčšiu palebnú silu a podporu pre biele rukavice. Napríklad služba WP Engine poskytuje niektoré z najlepších webov WordPress s oblasťami na klikanie jedným kliknutím a prémiovými témami. Špičkový všade spravovaný hostiteľský chrám Media Temple ponúka veľkú rýchlosť načítania, ale plány sa pohybujú od 20,00 do tisíc dolárov.

Špičkový hostingový balík od spravovaného hostiteľa však môže byť trochu drahý. Možnosti hostingu malých firiem a osobné webové stránky budú dokonale pokryté nižšie uvedenými možnosťami.

Za ultrarýchlou infraštruktúrou, InMotion Hosting je na vrchole nášho zoznamu služieb WordPress jemným doladením svojich ponúk, aby poskytovali maximálny výkon, bezpečnosť a spoľahlivosť. Zákazníci môžu začať tým, že využívajú bezplatný prenos webovej stránky bez prestojov alebo predinštalovanú konfiguráciu WordPress.

Odborníci WordPress na InMotion Hosting dokonca zašli tak ďaleko, že vytvorili BoldGrid, webový tvorca drag-and-drop, ktorý ďalej zjednodušuje návrh a prispôsobenie tém. Medzi ďalšie prémiové funkcie patrí NGINX a PHP 7, automatické zálohovanie a aktualizácie, pracovné prostredie, bezplatné SSL a CDN..

Zobraziť ďalších najlepších hostiteľov WordPress »

Ako jeden z iba troch hostiteľov odporúčaných lídrami WordPress, Bluehost je synonymom špičkového hosťovania WordPress. Základný cenový plán zdieľaného hostingu spoločnosti (uvedený vyššie) je už vybavený inštaláciou WordPress jedným kliknutím, reklamnými kreditmi vyhľadávacieho nástroja, automatickými aktualizáciami, certifikátom SSL zadarmo a stovkami motívov, ktoré pomôžu vášmu webu uspieť.

Výkonní používatelia môžu dokonca upgradovať na hostingové plány WordPress alebo WooCommerce spravované Bluehostingom, ktoré obsahujú informačný panel SEO a marketing, denné zálohy, optimalizovaný výkon a detekciu a odstránenie škodlivého softvéru. Ako hostiteľ elektronického obchodu Bluehost bezproblémovo integruje vaše stránky WordPress s WooCommerce a ponúka tipy na optimalizáciu vášho obchodu. Bez ohľadu na to, akú úroveň palebnej sily potrebujete, Bluehost je dôveryhodná značka pripravená prijať výzvu.

Zobraziť ďalších najlepších hostiteľov WordPress »

Rýchlosť načítania stránky je kritickým aspektom úspešných webových stránok WordPress a A2 Hosting vedie cestu s platformou Swift Server poháňanou SSD a voliteľnou aktualizáciou Turbo. Vďaka dokonale vyladeným optimalizáciám vrátane podpory PHP 7 a HTTPS bude vaša stránka k dispozícii rýchlo a bezpečne pre návštevníkov z celého sveta..

A2 Hosting sa každý mesiac zúčastňuje a sponzoruje početné WordCamp a stretnutia, čím zabezpečuje každý deň úzke vzťahy s blogermi a firmami, ktoré používajú CMS. Toto miesto pre spätnú väzbu vedie k mnohým ponukám spoločnosti, vrátane predinštalovaného WordPress, SSL, LiteSpeed ​​cache, duálneho firewallu a posilnenej ochrany DDoS.

Zobraziť ďalších najlepších hostiteľov WordPress »

Najlepšie hosting webových stránok s tvorcami webových stránok zdarma

Spárovanie webhostingu a tvorcov webov môže byť často to najlepšie z oboch svetov, čo prináša jednoduchosť drag-and-drop dizajnu tým, ktorí nemajú technické skúsenosti (alebo trpezlivosť) pri nastavovaní stránok pomocou WordPress alebo iných CMS. Rozdiely medzi nimi môžu byť do istej miery mätúce. Tvorcovia webových stránok, ako sú Squarespace a Wix, vrátane hostingu zadarmo, zatiaľ čo stavitelia so samostatným hosťom sú pripojení ako súčasť samostatnej služby webhostingu..

Porovnávame hlavné možnosti uvedené nižšie a ukážeme, kde nájdete najlepšie ponuky webhostingu, najzaujímavejšie témy a najjednoduchšie prispôsobenia, keď sa snažíte dostať svoj web online..

V popredí odvetvia tvorcov webových stránok, Wix ponúka pokrokové technológie ktoré sú neuveriteľne ľahko použiteľné a zrozumiteľné. Izraelská spoločnosť je lídrom na trhu s viac ako 22% podielom na trhu a tesne konkuruje konkurentom ako je Weebly. A čo je najdôležitejšie pre majiteľov stránok, môžete začať na Wix zadarmo.

Keď si používatelia vytvoria účet, môžete si vybrať zo stoviek šablón vhodných pre mobilné zariadenia alebo jednoducho odpovedať na otázky pomocníka pre virtuálny dizajn, aby sa stránka pre vás začala. Wix sa môže pochváliť ďalšími nástrojmi na pridanie blogu, internetového obchodu alebo portálu na prijímanie rezervácií alebo rezervácií. Webhosting je automaticky nastavený, nakonfigurovaný a udržiavaný vlastnými odborníkmi. Nebudete mať rovnakú úroveň kontroly alebo transparentnosti, ale služby stále prichádzajú s pokročilým monitorovaním zabezpečenia a 99,9% zárukou dostupnosti.

Zobraziť ďalších najlepších tvorcov webových stránok »

Medzi lacnejšie hostingové riešenia, pokiaľ ide o vlastný tvorca webových stránok a spoľahlivých hostiteľov, Aplikácia iPage vám pomáha spustiť nový web za pár minút. Plány bohaté na hodnotu sú vybavené doplnkami v hodnote 500 dolárov, vrátane reklamných kreditov, zabezpečenia SiteLock, registrácie domény a certifikátu SSL.

Pokiaľ ide o budovanie webových stránok, hostingová platforma iPage obsahuje tisíce bezplatných šablón a pomocníka s podporou AI, ktorý vám môže pomôcť pri rýchlejšom spustení. Nezabudnite sa pozrieť na návrhársky nástroj optimalizovaný pre mobilné zariadenia, aby ste sa uistili, že sa vaše stránky v smartfónoch a tabletoch správne zobrazujú. Užívateľsky jednoduchá jednoduchosť je na plnom displeji s univerzálnym plánom iPage za 1,99 dolárov mesačne.

Zobraziť ďalších najlepších tvorcov webových stránok »

Máme radi inovácie spoločnosti HostGator pokiaľ ide o dizajnérské služby typu drag-and-drop, pretože sa neustále posúva vpred v oblasti nových služieb a technológií. Spoločnosť uviedla na trh zákazkový tvorca webových stránok špeciálne pre zákazníkov a pridala ďalší bonus k vysoko rešpektovaným webhostingovým plánom hostgátora..

Používatelia začínajú výberom z niekoľkých stoviek vizuálne pôsobivých šablón, ktoré možno triediť podľa kategórií, ako je krása a móda, hudba a zábava, nehnuteľnosti, portfóliá a ďalšie. Stačí pridať pár blogov alebo webových stránok elektronického obchodu a jednoducho sa dozviete, že vás podporuje bezplatný certifikát SSL a nepretržitý tím zákazníckej podpory s praktickými skúsenosťami, ktoré vám pomôžu vyriešiť problémy, ktoré môžu vzniknúť..

Zobraziť ďalších najlepších tvorcov webových stránok »

Najlepšie VPS hostingové služby

Keď sa presúvame z hostiteľských služieb priateľských pre začiatočníkov, ktoré sú jemne naladené na malé webové stránky, môžu sa tí, ktorí potrebujú viac výpočtových zdrojov na obslúženie väčšieho publika a náhle dopravné špičky, obrátiť na rôzne druhy hostingu, ako sú VPS alebo cloudové hostingové služby. VPS je skratka pre virtuálny súkromný server, čo znamená poskytnúť majiteľom stránok väčšiu časť servera s oveľa väčšou kontrolou nad správou a správou ich virtualizovaného prostredia..

Našťastie tie najlepšie služby VPS hostingu nie sú vždy dodávané s najvyššími cenovými značkami; V skutočnosti sú celkové náklady pre obchodné webhostingové spoločnosti v mnohých prípadoch omnoho viac ako zdieľaný webhosting. Na tomto mieste upozorníme na najlepších poskytovateľov VPS a podnikových webových hostiteľov a na funkcie, vďaka ktorým sú takí vynikajúci.

Relatívne nová tvár voči hostiteľskému priemyslu, Hostwinds ponúka pôsobivo flexibilné a výkonné možnosti zákazníkom. Plány VPS prichádzajú do hostiteľských odrôd Linux alebo Windows, so spravovanými alebo bez riadených hostingových služieb alebo s takmer tuctom konfigurácií, z ktorých si môžete vybrať a prispôsobiť ešte viac. Nech si vyberiete akékoľvek možnosti, zákazníci spoločnosti Hostwinds sa môžu spoľahnúť na redundantnú sieť, monitorovanie serverov v reálnom čase, nočné zálohovanie a okamžitú podporu zákazníkov..

Hardvér podnikovej triedy je vybavený úložiskom SSD, portami 1 Gb / s a ​​mimoriadne zriedkavou zárukou dostupnosti 99,9999% -ných – iba 31 sekúnd nečakaných prestojov každý rok. Ak hľadáte rýchlosť, škálovateľnosť, skvelú počiatočnú cenu a schopnosť zvládnuť akékoľvek dopravné špičky, ktoré vám prichádzajú, Hostwinds je skvelá voľba.

Zobraziť ďalších najlepších hostiteľov VPS »

Udržujte krok s Hostwinds, pokiaľ ide o vysoko prispôsobiteľné a cenovo dostupné prostredia VPS, InterServer kombinuje cloud s vyhradenými zdrojmi v balíkoch prispôsobených pre používateľov Linux, WordPress alebo Windows, ktoré hosťujú. Redundantná cloudová sieť dodáva ďalšiu stabilitu a väčšiu nastaviteľnosť, pričom si môžete zvoliť jadrá CPU, pamäť, miesto na disku a sumy prenosu dát, za ktoré chcete zaplatiť..

InterServer ponúka hosting VPS v plátkoch, v podstate požadovaný počet jadier; Ak si zákazníci zakúpia štyri alebo viac, spoločnosť zahŕňa spravované služby zadarmo. Majitelia stránok si budú môcť užívať mesačný formát cien InterServer, prístup root, možnosti ovládacieho panela a dokonca aj špeciálnu službu zálohovania.

Zobraziť ďalších najlepších hostiteľov VPS »

Aj keď sú plány spoločnosti drahšie ako predchádzajúce voľby v tomto zozname, Nebudete sklamaní Liquid WebomAttention pozornosť venovaná detailom, zapojeniu tímu podpory zákazníkov a špičkovej infraštruktúre. Všetky plány VPS prichádzajú s bezkonkurenčnými spravovanými službami a podporou, pričom spoločnosť sľubuje odpovede na otázky týkajúce sa telefonického rozhovoru a rozhovoru naživo za menej ako minútu – okrem 100% záruk dostupnosti a prevádzkyschopnosti siete.

Nezávislé testovanie ukázalo, že servery VPS spoločnosti Cloudid s technológiou cloud pracujú rýchlejšie ako ťažké váhy v službách Amazon Web Services a Rackspace. Okrem SSD si zákazníci môžu vybrať z troch ovládacích panelov a ďalej optimalizovať svoje prostredie pomocou gigabitového portu, vyhradenej adresy IP a pokročilých bezpečnostných nástrojov..

Zobraziť ďalších najlepších hostiteľov VPS »

Najlepšie špecializované plány hostenia serverov

Ak sú vaše webové stránky alebo aplikácie dostatočne veľké na to, aby potrebovali celý server, budete chcieť mať to najlepšie z najlepších. Záruky vrátenia peňazí sú na tejto úrovni hostingových riešení zriedkavé, takže výber správneho hostiteľa webu & poskytovatelia sú kritickí.

Dedikovaný server hosting môže byť drahý, ale úplná kontrola nad všetkými výkonnými zdrojmi a inštaláciou softvéru je neoceniteľná. Našťastie nájdete lacný dedikovaný hostingový plán, ktorý sa nezaoberá funkciami.

Organizácie pripravené pre dedikovaný server majú rôzne možnosti: nákup hardvéru a prevádzkovanie servera v priestoroch, nákup servera a jeho hostovanie v dátovom centre inej spoločnosti (známeho také jako kolokace), alebo prenájom servera od uznávaného poskytovateľa webhostingu.

Ako sa dalo očakávať, posledná možnosť je tá, ktorú vám odporúčame, pretože je to nákladovo najefektívnejší a najefektívnejší spôsob prevádzkovania vášho online podniku. Pozrite sa na našich najvyššie odporúčaných hostiteľov:

Je ťažké nájsť lepšie možnosti ako prvotriedna služba od špičkového hostiteľa tohto odvetvia. Preto Liquid Web vládne najvyššie pokiaľ ide o dedikované servery. Infraštruktúra jediného nájomcu spoločnosti je plne prispôsobiteľná a zostavená na mieru vrátane rôznych operačných systémov Linux alebo Windows a úrovní spravovaných služieb..

Okrem neprekonateľných 100% záruk siete a dostupnosti sú servery Liquid Web dodávané so zálohami Acronis, ochranou DDoS, root root a ServerSercure hardening a proaktívnym monitorovaním..

Zobraziť ďalších hostiteľov vyhradených serverov »

S možnosťou servera vrátane rýchleho nasadenia, 10 Gbps portov a GPU, InterServer predstavuje robustnú možnosť pre vyhradený hosting – najmä pre podnikateľské podniky, ktoré potrebujú špecializované služby. Spoločnosť tiež predstavuje jedného z najdostupnejších poskytovateľov, pričom celé servery sú dostupné už od 70,00 dolárov mesačne.

Keď sa klienti zaregistrujú, môžu presne nakonfigurovať, ktorý model CPU uprednostňujú, spolu s operačným systémom, úložiskom a pamäťou, ktorú chcú používať. Servery spoločnosti s rýchlym nasadením budú v prevádzke do 15 minút, zatiaľ čo stroje vyrobené na mieru budú trvať štyri hodiny alebo menej. Všetko prichádza s nulovými poplatkami za nastavenie a tímom podpory 24/7.

Zobraziť ďalších hostiteľov vyhradených serverov »

Ponúka štyri úrovne správy serverov, A2 Hosting zaisťuje, že nájdete ten správny server pre vaše podnikanie, web alebo aplikácie. Všetky štyri sú vybavené sieťou s rýchlostným a SSD riadením spoločnosti, s možnosťou Turbo Boost, ktorá ďalej optimalizuje výpočtové a sieťové procesy..

Nespravované servery poskytujú skúseným vývojárom úplný prístup k root prostredníctvom príkazového riadka, aby nakonfigurovali svoje hostiteľské prostredie podľa vlastného uváženia, zatiaľ čo spravované servery sa dodávajú s ľahko použiteľným rozhraním cPanel a riadenou bezpečnosťou as voliteľným prístupom root pre tých, ktorí to chcú. Všetky dedikované servery A2 Hosting sa dodávajú s redundantnými pevnými diskami RAID-1, čo zaisťuje, že vaše údaje sú v bezpečných rukách.

Zobraziť ďalších hostiteľov vyhradených serverov »

Čo je najlacnejšie a najlepšie webhostingové služby?

Pokiaľ ide o výber ďalšieho webhostingu, krása je často v oku pozorovateľa. Ceny sa dajú ľahko číselne triediť, ale čo to znamená pre úroveň služieb, ktorú môžete očakávať? Spravovaní hostitelia WordPress napríklad ponúkajú niektoré z najlepších výkonov webhostingu, ale za cenu oveľa vyššiu ako ostatní.

Naše porovnávanie hostingu sa týka podpory lacných a vysoko hodnotných poskytovateľov webhostingu, ktorí ponúkajú robustné plány s mnohými funkciami a stálu podporu. V tejto súvislosti uvádzame naše odporúčania pre spoločnosti, ktoré uspokoja potreby väčšiny vlastníkov stránok, pokiaľ ide o dostupnosť a výkonnosť:

 • Najlacnejší prvý mesiac: InterServer (0,01 dolárov)
 • Najlacnejší prvý rok: Hostinger (35,88 dolárov)
 • Najlepšia hodnota: Bluehost (2,95 $ / mesiac)
 • Najlepšie hosting pre malé podniky: InMotion Hosting
 • Najlepšia podpora hostingu: SiteGround
 • Najlepšie hosting pre WordPress: Bluehost
 • Najjednoduchší hosting: Wix
 • Najrýchlejší hosting: InMotion Hosting

Teraz, keď sme vo všeobecnosti porovnávali hosting z hľadiska rozpočtov a kvality, čo konkrétne spôsoby použitia? Napríklad to, čo funguje najlepšie pre začiatočníkov, nebude primerane slúžiť prosperujúcemu a rýchlo sa rozvíjajúcemu internetovému obchodu, ktorý by viac profitoval zo špecializovanej hostovacej služby elektronického obchodu..

Každý typ plánu obsahuje konkrétne požiadavky, ktoré musia byť splnené, či už ide o možnosti spracovania platieb alebo intuitívne spôsoby pridávania fotogalérií alebo videí. Prezrite si niektoré z príručiek, ktoré sme napísali v poslednej dobe a ktoré skúmajú potreby týchto používateľov:

Najlepšie webhosting pre:
Začiatočníci Blogeri Malé podniky Vývojári Internetové obchody SEO
Fotografovia Umelci Hudobníci študentov & Učitelia neziskovky

Ak si stále nie ste istí, kde nájdete najlepší webhosting, nebojte sa pozrieť na recenzie online. Približne 90% potenciálnych zákazníkov si pri rozhodovaní o kúpe prečíta recenzie a verí im. Tieto kritiky môžu urobiť dlhú cestu pri budovaní dôveryhodného partnerstva dlho predtým, ako stlačíte tlačidlo Checkout. Zrejme sme urobili veľa analýz, ale neváhajte a získajte druhý (alebo tretí) názor!

Môžem hostiť môj vlastný web?

Je to spravodlivá otázka: Potrebujete v prvom rade službu webhostingu? Či už ste jediný vývojár alebo firma, ktorá sa snaží presunúť vaše servery interne, krátka odpoveď je áno – pravdepodobne by ste to však nemali. Iste, webhosting tretích strán prichádza s výhodami a nevýhodami, ale výhody prevyšujú obavy.

Chápeme, že technickí odborníci a zainteresovaní odvážlivci môžu chcieť hostiť svoje webové stránky z domu, všetko pod kontrolou a úplne pod kontrolou. Aj keď je nastavenie servera zábavné a náročné, celková úspora nákladov na hosting je minimálna a produkt bude rozdelený – najmä pri zvažovaní času, ktorý strávite konfiguráciou a údržbou hostovacieho servera..

Obrázok komponentov servera

Milujeme hosting, ale robiť to z domu je recept na bolesti hlavy a služby, ktoré nie sú ideálne.

Ak chcete prevziať väčšiu zodpovednosť a precvičiť si zručnosti správy servera, zvážte radšej registráciu do hosťovacieho plánu predajcu. Získate časť servera s veľkosťou VPS, ktorú môžete podľa potreby konfigurovať a udržiavať, spolu s administratívnym ovládacím panelom, ktorý vám umožní vytvoriť menšie hostiteľské prostredia, ktoré potom môžete predať klientom..

Svoju vlastnú webhostingovú spoločnosť môžete založiť prostredníctvom balíčkov hosťujúcich predajcov a získavať príjmy, zatiaľ čo sa učíte, ako sa starať o zabezpečené webové servery. Používatelia systému Linux budú mať veľa plánov na porovnanie, napríklad hostingové balíčky SiteGround verzus GoDaddy, ktoré používajú drasticky odlišné prístupy k hostiteľskému modelu predajcu. Pre predajcov Windows odporúčame AccuWeb Hosting pre lacné virtuálne servery spoločnosti. AccuWeb Hosting je najlepšia možnosť webhostingu všade okolo, najmä pokiaľ ide o porovnávanie hodnoty za peniaze.

Koľko by malo stáť hostenie webovej stránky?

Majitelia webových stránok, malé podniky a veľké organizácie, ktoré sú prví, si môžu oddýchnuť – web hosting je pravdepodobne lacnejší, ako si myslíte. Mnoho hostiteľov ponúka zľavy a zľavy za prvý rok.

Market Research Future nedávno projektoval globálny trh webhostingu na viac ako dvojnásobok z približne 32 miliárd dolárov v roku 2017 na 76 miliárd dolárov do roku 2023. Z toho je zdieľaný hosting – ktorý je ľahko dostupný od 2 do 5 dolárov mesačne – zhruba trikrát. obľúbenejší ako špecializovaný hosting, ktorý môže každý mesiac ľahko stúpať o 100 dolárov.

Odsiaľ vám však môžu vzniknúť ďalšie poplatky alebo výdavky. Väčšina z najlepších hostiteľov domén ponúka bezplatnú registráciu na jeden rok. Napríklad plány webhostingu GoDaddy umožňujú vlastníkom stránok nadviazať partnerstvo s popredným svetovým registrátorom iba za 1,00 USD mesačne (návšteva stránok).

Ak váš zvolený poskytovateľ webhostingu nezahŕňa bezplatnú registráciu, napríklad plán Hatchling hostgátora, môžete ľahko očakávať, že každý rok miniete okolo 10 alebo 15 dolárov. Navyše, ak chcete pridať ochranu súkromia domény, pridajte ďalších 5 až 10 dolárov ročne.

K svojmu hostingovému účtu môžete pridať ďalšie opakujúce sa služby, napríklad vylepšené zabezpečenie alebo denné zálohovanie. Hosting pre malé podniky je tiež rozšírený o voliteľné jednorazové poplatky za konkrétne tému, ktoré milujete, sieť na doručovanie obsahu alebo e-mailový marketing. Dlhý príbeh je krátky, môžete na svojom webe minúť toľko, koľko chcete – ale viac (rozumne) míňate samozrejme lepšie výsledky.

Na čo sa zamerať pri výbere najlepšieho hostiteľa webu

Spustenie novej webovej stránky je vzrušujúce úsilie plné snov a ašpirácií. Potom prichádza hľadanie webhostingu a ďalších náročných technologických úloh.

Keď viete, čo hľadať, výber poskytovateľa hostingu je oveľa jednoduchší. Pre začiatočníkov sa budete chcieť uistiť, že viete, aký typ hostingových služieb potrebujete. Väčšina webových stránok bude najlepšie obsluhovať lacný zdieľaný hostingový plán, najmä ak prichádza s neobmedzenou šírkou pásma, úložiskom a pamäťou. Na rýchlosti vášho webu by mali záležať poskytovatelia webhostingu, pričom spoľahliví hostitelia ponúkajú veľkú výhodu tým, ktorí sa chcú odlíšiť od davu..

Ďalej budete potrebovať nástroje, ktoré vám pomôžu navrhnúť, vytvoriť a spustiť vaše stránky. Pre niektorých to môže byť optimalizovaná skúsenosť so systémom WordPress, zatiaľ čo iné uprednostňujú jednoduchosť najlepšieho tvorcu webových stránok na svete. A čo názvy domén, e-mailové účty, bezpečnosť alebo výkon? Budete musieť vyrovnať rozpočet s funkciami a doplnkami, vďaka ktorým bude vaša stránka preletieť.

Aké ďalšie kroky odtiaľ chcete urobiť? Nastavte si ciele týkajúce sa zapojenia a návštevnosti svojich návštevníkov a získajte funkcie, ktoré ich zodpovedajú. Pravdepodobne to bude zahŕňať rôzne sociálne médiá a nástroje na e-mailový marketing, ktoré zaistia, že vaši čitatelia budú stáť ešte dlhšie. Obloha je limit!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector