Najlepšie hostingové stránky WordPress roku 2020

Výber najlepších hostingových serverov WordPress môže byť skľučujúci proces. Super-populárny (a bezplatný!) Systém na správu obsahu je všade a zdá sa, že každý webhosting tvrdí, že je najlepší. Ako však zistíte, ktorý hostingový plán je pre vás vhodný?


Rovnako ako v prípade, že by ste nezasadili strom v púšti alebo nezasunuli kaktus do močiaru, aj stránky WordPress potrebujú správne prostredie, aby sa darilo. Pre niektorých to znamená inštaláciu jedným kliknutím a automatické aktualizácie, zatiaľ čo iné môžu potrebovať neobmedzenú šírku pásma, sieť na doručovanie obsahu, doplnky do vyrovnávacej pamäte a ďalšie funkcie zamerané na výkon..

Po rokoch strávených vývojom a škálovaním webových stránok WordPress sa náš tím spojil, aby definitívne ohodnotil plodinu z hľadiska dostupnosti, rýchlosti, bezpečnosti, prémiových služieb a užitočnej podpory. Naše recenzie hostiteľov WordPress ponúkajú všeobecné odporúčania, alebo si môžete prečítať naše špecializované odporúčania.

Najlepšie celkové stránky hostenia WordPress

Čo je na WordPresse zvláštne s približne 300 systémami na správu obsahu dostupnými na internete? Komunitná platforma inšpirovala vývojárov od roku 2003 a teraz zachytáva 60% trhového podielu CMS – čo zodpovedá viac ako 75 miliónom lokalít..

Hoci platforma pre publikovanie s otvoreným zdrojovým kódom prichádza so všetkým, čo potrebujete na vytvorenie a spustenie svojho webu, najlepší hostitelia systému WordPress poskytujú ďalšie užívateľsky prívetivé služby a preplňovanú technológiu, aby sa váš zážitok ešte zlepšil. Hostingové plány WP často prichádzajú s dostatočnou šírkou pásma a úložiskom, spolu s aktualizáciami softvéru a bezplatným certifikátom SSL.

Poďme sa ponoriť priamo medzi špičkové hostingové spoločnosti WordPress oficiálne odporúčané tímom vývojárov a tvorcov obsahu. Či už hľadáte najlepší hostingový plán pre začiatočníkov alebo chcete spustiť WordPress na dedikovanom serveri podnikovej triedy, tieto spoločnosti dosahujú vysoké skóre vo všetkých smeroch:

InMotion Hosting vedie cestu pokiaľ ide o hostingové plány WordPress s bohatými funkciami. Webhostingová spoločnosť dolaďuje svoj hardvér na výkon tak, že zahŕňa jednotky SSD, webový server NGINX a sieť na doručovanie bezplatného obsahu. Tím podpory InMotion Hosting, ktorý ponúka celú škálu zdieľaných, VPS a vyhradených hostingových služieb špeciálne prispôsobených pre WordPress, má množstvo odborných znalostí v oblasti škálovania a zabezpečovania kritických obchodných webových stránok a aplikácií..

Na druhej strane majitelia stránok, ktorí sú na prvom mieste, môžu začať hneď s predinštalovaným softvérom WordPress a možnosťou použitia vlastného nástroja na tvorbu webových stránok spoločnosti BoldGrid. Okrem špičkových nástrojov, rýchlosti a výkonu ponúka väčšina plánov hostenia InMotion špičkovú 90-dňovú záruku vrátenia peňazí a 99,999% záruku dostupnosti za prevádzky.

Navštívte stránku »

Bluehost je jednou z najdôveryhodnejších značiek v hostovaní – najmä pokiaľ ide o WordPress. Poskytovateľ hostingu je jedným z iba troch oficiálne odporúčaných hostiteľov WordPress, aby získal požehnanie veľmi vývojárom a komunikátorom, ktorí vytvorili a udržiavali vydavateľskú platformu. Bluehost využil toto hlasovanie o dôvere k vytvoreniu plánov WordPress, ktoré poháňajú viac ako 2 milióny miest po celom svete.

Zdieľané hostingové plány poskytovateľa webového poskytovateľa WordPress majú najmenej 50 GB miesta na disku, registráciu názvu domény, bezplatnú CDN CloudFlare a automatickú inštaláciu a aktualizácie WordPress. Vždy spoľahlivý Bluehost tiež ponúka vylepšený elektronický obchod a spravované hostiteľské skúsenosti, ktoré zavádzajú neobmedzené webové stránky WordPress, úložisko SSD a žiadne obmedzenia prenosu..

Navštívte stránku »

A2 Hosting sa môže pochváliť niektorými z najrýchlejších hostingov WordPress služby nájdete. Všetky výkonné servery spoločnosti prichádzajú s neobmedzenou šírkou pásma a úložiskom SSD, pracovným prostredím a certifikátom SSL zadarmo. A2 Hosting je vynikajúcou voľbou pre majiteľov stránok, ktorí potrebujú neobmedzené zdroje (vrátane e-mailových adries), a pre tých, ktorí upgradujú zo základných hostingových plánov WordPress, môžu využívať automatické zálohovanie a množstvo doplnkov pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte.

Možnosti hostenia WordPress sa dodávajú so štandardnou zárukou dostupnosti 99,9% dostupnosti, ale obzvlášť oceňujeme turbo servery optimalizované na rýchlosť A2 Hosting. Sľubné časy načítania stránok až 20-krát rýchlejšie ako v porovnaní s konkurenciou, servery Turbo s nízkou hustotou venujú viac prostriedkov na používateľa a dodávajú sa s doplnkom LiteSpeed ​​Cache pre WordPress.

Navštívte stránku »

Najlepšie lacný web hosting pre WordPress

Automatické alebo bezplatné inštalácie WordPress sú štandardom v rámci webhostingových služieb – ale kde inde nájdete úspory nákladov? Aj keď je bezplatný hosting WordPress lákavým návrhom, je oveľa lepšie zaregistrovať sa na dostupnú hostingovú platformu na zostavenie svojho webu WordPress..

Lacné hostingové služby WordPress sú vybavené množstvom funkcií, ktoré zvyšujú hodnotu a zároveň poskytujú vysoký výkon, bezpečnosť a spoľahlivosť. Dajte si pozor na hostiteľské spoločnosti, ktoré ponúkajú bezplatné zabezpečenie SSL, CDF CloudFlare a neobmedzenú šírku pásma, miesto na disku alebo e-mailové adresy..

Pokiaľ ide konkrétne o poskytovateľov hostingu WordPress, kľúčové sú automatické inštalácie a aktualizácie, ako aj inovácia úložiska SSD. Tony lacných možností hostenia WordPress sú k dispozícii za menej ako 5 dolárov mesačne. Nižšie uvádzame tri najlepšie hostingové balíčky WordPress založené na cenovej dostupnosti.

InterServer nie je zadarmo – je však tak blízko, ako sa dá. Môžete si svoj blog WordPress uviesť do prevádzky iba 0,01 dolárov za prvý mesiac a využívať mesačné ceny, ktoré vás nezablokujú v dlhodobom obchodovaní (ale ak máte záujem, zľavy sú k dispozícii). Ešte lepšie je, že sa vaše náklady na hosťovanie nezvyšujú po celú dobu životnosti vášho účtu.

Okrem neobmedzeného počtu domén, miesta na disku a prenosu dát získajú zákazníci InterServeru bezplatnú migráciu webových stránok a certifikát SSL. Nech už hľadáte akýkoľvek typ hostingu pre WordPress, InterServer sa môže pochváliť množstvom dostupných možností, od zdieľaného až po spravovaný hosting na VPS a dedikovaných serveroch..

Navštívte stránku »

Bluehost dominuje hosťujúcej scéne WordPress a to za mimoriadne nízke ceny. Weboví guruovia majú v komunite WordPress pozoruhodný vplyv a pravidelne prispievajú k WordCamps a rozvoju jadra. Bluehost tiež využíva svoju infraštruktúru a nedávno inovuje väčšinu svojich serverov na rýchlejšie ukladanie SSD bez zvyšovania cien.

Aj keď možnosti riadeného hostenia spoločnosti Bluehost a možnosti WooCommerce sú pre nových používateľov pracujúcich na svojom prvom webe WordPress o niečo drahšie, budú perfektní pre tých, ktorí majú rastúci počet online obchodov a veľké množstvo prenosov. Každá hostingová služba WordPress prichádza s prispôsobiteľnými témami, vylepšeným rozhraním cPanel a podporným tímom plným odborníkov. Bluehost ponúka štandardnú záruku dostupnosti 99,9% dostupnosti, ale veríme, že prinesie omnoho väčšiu hodnotu počas vášho hosťovania WordPress.

Navštívte stránku »

HostGator je známy vynikajúcimi možnosťami hostenia za ceny, ktoré nezlomia banku. Lacné plány webhostingu sú vybavené jednoduchými inštaláciami WordPress, bezpečnosťou SSL zadarmo a 99,9% zárukou dostupnosti. Okrem bezplatnej migrácie cPanel, podporný tím hostgator dokonca prenesie vaše údaje z webovej stránky WordPress do vášho nového hostiteľského prostredia..

Úspory nákladov hostgátora sa rozširujú aj na ďalšie balíčky webhostingu. Prémiové plány WordPress poskytovateľa hostingu sú postavené na super-nabitej cloudovej architektúre, ktorá obsahuje servery s nízkou hustotou, ktoré zahŕňajú sieť na doručovanie obsahu a viac vrstiev vyrovnávacej pamäte. HostGator optimalizuje svoje plány hostenia webového servera WordPress na rýchlosť a spoľahlivosť, takže časy načítania sú viac ako dvakrát rýchlejšie ako v porovnaní s konkurenciou – skutočne pôsobivá hostingová služba za menej ako 6 dolárov mesačne.

Navštívte stránku »

Najlepšie spravovaný hosting WordPress

Potrebujete pôsobivý a spoľahlivý web WordPress, ale nie ste si istí, ako sa to podarí? Spravovaný hosting WordPress je perfektným riešením pre rastúce weby a ľudí, ktorí by radšej trávili čas rozširovaním svojho podnikania, ako sa zaoberajú zdĺhavými webhostingovými technológiami..

Najlepšie spravované hostingové služby zaručujú, že sa nikdy nebudete musieť starať o svoj blog WordPress. Podľa WP White Security je viac ako 70% inštalácií WordPress náchylných na útoky – pri spravovanom hostovaní WordPress sa však váš poskytovateľ stará o zabezpečenie všetkých serverov a sietí pomocou brán firewall, automatických aktualizácií a ďalších ochranných opatrení..

Okrem špičkového hardvéru optimalizovaného pre rýchlosť a bezpečnosť budete pracovať s podporným tímom, ktorý je mimoriadne dobre oboznámený so zložitosťou programu WordPress a ktorý vám môže pomôcť pri riešení problémov oveľa efektívnejšie ako všeobecnejšie, univerzálne prispôsobiteľné riešenia. -všetký prístup k webhostingu. Pozrime sa na najlepšie spravovaných hostiteľov WordPress:

Liquid Web je úžasne dobrá voľba za všetko, čo sa podarilo hosting. Tím podpory spoločnosti, ktorý sa nazýva Najužitočnejší ľudia pri hostovaní, sľubuje reagovať na chatové správy alebo telefonáty za menej ako minútu a do hodiny odpovie na vstupenky na helpdesk. Každý nový technický pracovník absolvuje v prvom roku najmenej 300 hodín školenia, aby sa ubezpečil, že je pripravený odpovedať na všetky otázky týkajúce sa vášho webu WordPress..

Liquid Web sa spojil s poprednými špecialistami na spravovanie hostingu a elektronického obchodu v spoločnosti Nexcess, aby vypracovali hviezdny spravovaný hostingový plán WordPress optimalizovaný pomocou Beaver Builder, NGINX, PHP 7, bezpečnosti SSL zadarmo a bez obmedzení prenosu. Liquid Web odstraňuje všetky obavy týkajúce sa automatických aktualizácií doplnkov a základných súborov WordPress tým, že každú noc automaticky zálohuje a testuje vaše stránky. Ešte lepšie je, že Liquid Web poskytuje zákazníkom magickú 100% záruku dostupnosti siete a prevádzkyschopnosti.

Navštívte stránku »

WP Engine sa špecializuje výhradne na poskytovanie najlepších skúseností s hosťovaním WordPress – a neponúka žiadny iný druh hostingových služieb. Svojou požiadavkou na najobľúbenejší systém na správu obsahu na svete poskytuje hostiteľ WordPress s najvyššou rýchlosťou správy každý deň viac ako 500 000 digitálnych zážitkov..

Zákazníci WP Engine majú prístup k Genesis Framework a 36 podradeným témam StudioPress, ako aj k miestnemu vývojovému prostrediu, inscenácii jedným kliknutím, bezplatnému CDN a SSL certifikátu. Poskytovateľ hostingu je ideálny pre vývojárov, agentúry a majiteľov firiem, ktorí sa vážne snažia posunúť svoje webové stránky WordPress na vyššiu úroveň.

Navštívte stránku »

DreamHost zaisťuje bezproblémové a vysokovýkonné spravované služby WordPress prostredníctvom svojich zákazníckych plánov DreamPress. Prostredie cloud poskytujú vlastníkom stránok izolované zdroje plus nemeranú šírku pásma, miesto na disku SSD, predinštalovaný program WordPress a pracovné prostredie na jedno kliknutie.

DreamHost ponúka celú škálu spravovaných plánov webhostingu WordPress, od zdieľaných balíkov a balíkov WooCommerce cez VPS a možnosti vyhradených serverov. DreamHost, ďalšia z mála hostiteľských spoločností, ktorá získala podporu tímu WordPress Core, sa môže pochváliť viac ako 20 ročnými skúsenosťami a hosťuje viac ako 1,5 milióna webových stránok. Obzvlášť sa nám páči 97-dňová záruka vrátenia peňazí a 100% záruka dostupnosti.

Navštívte stránku »

Najlepšie WordPress & Hostitelia WooCommerce

Pri hľadaní najlepšieho hostenia WordPress pre internetové obchody budete samozrejme chcieť začať hľadať hostiteľov, ktorí majú vynikajúce fungovanie a podporu WooCommerce, doplnku s otvoreným zdrojom, ktorý na vaše webové stránky WordPress prináša funkčnosť elektronického obchodu..

Program WooCommerce bol stiahnutý viac ako 82 miliónov krát, pričom softvér prevádzkuje približne 26% všetkých internetových obchodov – viac ako jeho hlavní konkurenti v Magento a Shopify. Prostredníctvom bezplatného doplnku WordPress môžu podnikatelia odomknúť bezpečné platby, konfigurovateľné možnosti doručenia a úplne prispôsobiteľné alebo rozšíriteľné doplnky..

Ako môžete očakávať, najlepšie hostingové plány spoločnosti WooCommerce úzko odrážajú najlepšie hostingové služby WordPress. Budete chcieť hľadať štandardné funkcie, ako sú dostupnosť a záruka vrátenia peňazí, bezplatné SSL, doplnky do vyrovnávacej pamäte a automatické zálohovanie a aktualizácie. Ale s úspechom a reputáciou vášho obchodu na linke sa uistite, že zvolený hostiteľ WordPress, ktorý si vyberiete, kladie osobitný dôraz na bezpečnosť a výkon – kritické aspekty získavania dôvery a pozornosti zákazníkov. Tu sú naše najlepšie tipy na elektronický obchod riadený WordPress:

SiteGround je náš obľúbený hostiteľ pre webové stránky elektronického obchodu a spravované hosťovanie WordPress. Ako tretia webhostingová spoločnosť odporúčaná lídrami WordPress, SiteGround prichádza s pôsobivým vplyvom a povesťou pre hviezdne služby zákazníkom. Firemné riadené hostingové plány spoločnosti WooCommerce obsahujú nemeraný prenos, bezplatné SSL a neobmedzené databázy.

Okrem toho, že je poháňaný 100% obnoviteľnou energiou, SiteGround poskytuje zálohovanie na požiadanie, dynamické pluginy do vyrovnávacej pamäte, pracovné prostredia a rozhranie správy bielej značky pre agentúry a predajcov. Pokiaľ ide o spravované služby a podporu WordPress, SiteGround sľubuje reagovať na rozhovory a hovory za menej ako dve minúty a odpovedať na vstupenky helpdesku v priemere do 15 minút. Váš problém bude vyriešený pri prvom kontakte 90% času, podľa SiteGround.

Navštívte stránku »

A2 Hosting uspokojí dopyt spotrebiteľov po rýchlosti s aplombom, ktorý chráni príjmy a ziskové rozpätie podnikateľov pomocou rýchlo spravovaných služieb WordPress a WooCommerce. Výkonnosť webových stránok je životne dôležitá pre majiteľov internetových obchodov. Nedávna štúdia ukazuje, že 73% spotrebiteľov by sa presťahovalo na stránku konkurenta, ak by sa web načítal príliš pomaly..

Našťastie sa servery Turbo A2 Hosting môžu pochváliť 20-krát rýchlejším načítaním stránky s neobmedzeným úložným priestorom SSD a prenosom dát. WooCommerce a WordPress sú predinštalované a A2 Hosting zaisťuje váš obchod pomocou duálneho firewallu a posilnenej ochrany DDoS. Ak hľadáte najlepší výkon hostenia WordPress, A2 Hosting by mal byť vždy na začiatku zoznamu.

Navštívte stránku »

Bluehost je všestranným víťazom pokiaľ ide o full-service hosting plány WordPress. Okrem bezplatných tém WordPress a ďalších optimalizácií sa poskytovateľ hostingu pripojí k sesterskej spoločnosti HostGator a ponúka ultra spoľahlivú technológiu, nepretržitú podporu zákazníkov a neobmedzené počítačové zdroje. Bluehost poskytuje zákazníkom bezplatné doménové súkromie, certifikát SSL a ochranné služby CodeGuard.

Ceníme si predovšetkým osobný prístup, ktorý spoločnosť Bluehost zaujíma o pomoc majiteľom stránok pri prevádzkovaní ich elektronického obchodu. všetky úrovne hostingových služieb prichádzajú s bezplatným dvojhodinovým hovorom s nastavením s odborníkom v dobrej viere WooCommerce. Potom môžete rozšíriť svoju online prítomnosť v obchode pomocou reklamných kreditov viac ako 200 dolárov a účinnej cesty k overeniu v službe Moja firma na Googli.

Navštívte stránku »

Ako si vyberiem hostiteľa pre svoju stránku WordPress?

Nájdenie najlepších hostingových plánov WordPress je cesta plná otázok a zdĺhavého kontrolného zoznamu, ktorý sa mení v závislosti od vašich cieľov. Napríklad to, čo najlepšie funguje pre nového bloggera, nebude slúžiť potrebám rýchlo rastúceho podnikania.

Vzhľadom na globálnu popularitu WordPress sa hostingové spoločnosti na celom svete dožadujú prilákania nových zákazníkov – ale nie všetky ich služby sú šnupavé. Tieto témy vám pomôžu zúžiť vyhľadávanie:

 • Cena: Zaujíma vás viac zdieľané prostredie WordPress približne 5 dolárov mesačne? Programy Hostinger WordPress kombinujú cenovo priaznivú dostupnosť s prekvapivým počtom vysoko kvalitných funkcií. Alebo by ste radšej našli prémiovo spravované riešenie WordPress (čítaj: drahšie) na splnenie vašich cieľov v oblasti premávky a výkonu?
 • Spoľahlivosť & Podpora: Na najlepšom pláne hostenia WordPress nebude záležať, ak nemôžete udržať svoj web online alebo nemôžete získať nikoho, kto by vám pomohol. Napríklad SiteGround vykazuje takmer 100% mieru spokojnosti zákazníkov a 99,9% záruku dostupnosti.
 • Vlastnosti: Plány WordPress by mali uprednostňovať výkon a bezpečnosť spolu s témami a inými vývojovými nástrojmi špecifickými pre CMS. HostGator dosahuje vynikajúcu rovnováhu s vysokorýchlostnými cloudovými servermi chránenými automatickým odstraňovaním škodlivého softvéru a bezplatným SSL. Vývojári môžu tiež hľadať pracovné prostredie alebo WP-CLI.
 • Open-source prístup: Open-source postoj: Iste, väčšina poskytovateľov hostingu WordPress ponúkne aj stovky inštalácií jedným kliknutím, ale sponzorujú WordCamps? Prispieť kód späť do WordPress? A čo vytvorenie vlastných doplnkov? Je ľahké podporovať niečo zadarmo, ale hľadajte zapojenie a dôkazy o skúsenostiach hostiteľov systému WordPress.

Povesť a spokojnosť zákazníka sú obrovské pri hľadaní najlepších hostingových služieb WordPress, najmä pokiaľ ide o spravované prostredia. Prezrite si recenzie všetkých najlepších poskytovateľov hostingu WordPress a porovnajte svoje výsledky s vlastnými rebríčkami na základe toho, ako sa funkcie, náklady a podpora zhodujú s vašimi požiadavkami..

Je riadený WordPress to stojí za to?

Nie je tu bush okolo kríka. Ak ste ochotní minúť trochu viac a máte záujem o výkonnosť svojich webových stránok alebo ak sa nechcete obťažovať všetkými technickými vecami, zamilujete si spravované služby WordPress. Stránky SiteGround a Liquid Web v skutočnosti vykazujú mimoriadne vysoké známky spokojnosti zákazníkov a zároveň poskytujú rýchle a bezpečné plány hostenia..

Obrázok niekoho, kto pracuje na serveri

Vďaka tomu, že váš hostiteľ bude mať viac praktických rolí, vám umožní stráviť viac času na svojej firme namiesto svojich webových stránok.

Navyše, riadený hosting nemusí banku rozbiť. Aj keď mnoho prémiových programov založených na VPS stojí každý mesiac okolo 20 dolárov, hostgator predstavuje prekvapivo nákladovo efektívnu alternatívu medzi hostiteľmi WordPress. Výkonní používatelia môžu vynechať niekoľko špičkových funkcií, ale cloudové servery so zníženou cenou stoja menej ako 6 dolárov mesačne a budú ideálne pre väčšinu jednotlivcov a malé firmy..

Majitelia stránok dokážu získať rýchlejšie časy načítania a vyššiu spoľahlivosť, čo viac ako 60% identifikovalo v neformálnom prieskume spoločnosti Kinsta ako najcennejší aspekt spravovaného hosťovania WordPress. Mnohí hostitelia, ktorých sme tu zdôraznili, vrátane hostGator a SiteGround, pri tvorbe svojich plánov WordPress uprednostňujú oba atribúty..

Tieto výhody môžu výrazne ovplyvniť príjmy a celkový úspech online obchodu. Oneskorenie iba 100 milisekúnd – asi čas potrebný na mrknutie očí – môže poškodiť mieru konverzie webových stránok o 7%. Stránky, ktoré sú o dve sekundy pomalšie, môžu zvýšiť mieru odchodov o viac ako 100%.

Pokiaľ ide o prevádzkyschopnosť, priemerné náklady na neplánované výpadky dosahujú 5 600 dolárov za minútu – nehovoriac o poškodení dôvery zákazníkov a reputácie značky. Z hľadiska perspektívy 32 z 50 najlepších webových stránok elektronického obchodu má 99,99% dostupnosti alebo viac, iba štyri prevádzkujú web s 99,5% alebo menej uptime.

Koľko stojí hosťovanie stránok?

Ako si viete predstaviť, náklady sa môžu výrazne líšiť, pokiaľ ide o nákup najlepších hostingových služieb WordPress. Našťastie nájdete veľa kvalitných zdieľaných plánov WordPress, ako sú plány od HostGator a SiteGround, za menej ako 5 dolárov mesačne. Napríklad hostingové plány hostinger WordPress dosahujú iba 2,15 dolárov mesačne – spoločnosť však pravidelne zverejňuje tržby, ktoré znižujú cenu na menej ako 1 $ mesačne.

Na druhej strane spravovaný hosting WordPress sa zvyčajne začína na menej ako 20 $ mesačne a môže byť oveľa vyšší, v závislosti od výpočtových, výkonnostných a bezpečnostných potrieb vášho webu..

Pokiaľ však ide o prevádzkovanie webových stránok, hostingový plán nie je vašim jediným výdavkom. Pri zostavovaní rozpočtu pre svoju webovú stránku WordPress nezabudnite vziať do úvahy tieto ďalšie prvky:

 • Doménové meno: Mnohí hostitelia – ale nie všetci – budú zahrňovať bezplatnú registráciu domén ako súčasť ročného plánu webhostingu. Môžete očakávať, že to bude stáť ďalších 10 až 20 dolárov ročne, plus 5 až 10 dolárov na ochranu súkromia domény.
 • Prémiová téma: Iste, adresár témy WordPress sa môže pochváliť stovkami bezplatných návrhov, ale nebude fungovať dobre pre používateľov, ktorí majú vážne problémy s výkonom a bezpečnosťou svojich stránok. Očakávajte, že miniete 50 až 100 dolárov za celú tému s moderným a efektívnym kódom.
 • pluginy: Väčšina z viac ako 55 000 doplnkov je opäť zadarmo od WordPress, ale mnoho hodnotných doplnkov SEO, zabezpečenia, zálohovania a vyrovnávacej pamäte prichádza s prémiovými verziami pre rozšírené služby. Náklady sa pohybujú od niekoľkých babiek do 50 dolárov alebo viac.

A čo hosting vašich stránok WordPress zadarmo? Aj keď softvér WordPress s otvoreným zdrojovým kódom nie je k dispozícii za nič, mali by ste absolútne investovať do plánu hostenia. WordPress.com vám umožňuje bezplatne hostiť odľahčenú verziu platformy, ale pravdepodobne budete niekedy chcieť prejsť na väčší plán..

Ako presunúť svoje stránky WordPress na svojho nového hostiteľa

Poznáte príslovie: Tráva je na druhej strane vždy zelenšia. Bez ohľadu na to, ako dlho trávite hľadaním najlepšieho hostingového plánu WordPress, pravdepodobne príde čas na prepnutie hostiteľov. Či už chcete využiť lepšiu cenu, novšiu technológiu alebo menej frustrujúci systém podpory, jedným z najväčších problémov je presunutie vašej stránky..

Ale nikdy sa neboj! Na presúvanie stránok WordPress nemusíte byť odborníkom na hosting. Tento proces môže byť trochu zastrašujúci a zdĺhavý, ale je to v kormidlovni začiatočníka. Najlepším riešením je zaregistrovať sa u hostiteľa, ako je HostGator a SiteGround, ktorý ponúka bezplatnú migráciu stránok.

Ak by ste radšej tento pohyb zvládli sami, tento užitočný sprievodca pokrýva všetky podrobnosti. Ak však chcete získať základné vedomosti, musíte urobiť nasledujúce kroky:

 1. Zálohujte súbory stránok WordPress pomocou programu FTP.
 2. Exportujte svoju databázu WordPress v rámci programu phpMyAdmin na ovládacom paneli.
 3. Vytvorte novú databázu WordPress na novom hostiteľskom serveri.
 4. Upravte súbor wp-config.php tak, aby odrážal nový názov databázy a informácie o užívateľovi.
 5. Importujte uloženú databázu a nahrajte svoje súbory WordPress do nového hostiteľa.
 6. Zmeňte nastavenia názvu domény tak, aby ukazovali na menné servery vášho nového hostiteľa.

Svoju webovú stránku môžete ľahko presunúť do svojho nového hostiteľa za deň, hoci úplná propagácia môže trvať trochu dlhšie. Sme si istí, že sa vám bude dariť skvele, ale nezabudnite, že váš nový hostiteľ má pravdepodobne telefonickú a živú komunikáciu 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Neváhajte a vyskúšajte ich!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector