Koľko by som mal platiť za webhosting? – Náklady na webové stránky do roku 2020

So všetkými plánmi a technológiami, ktoré sa krútia po celom trhu, môžu tí, ktorí chcú začať svoju prvú webovú stránku, premýšľať: Koľko by som mal zaplatiť za webhosting?


Našťastie sú hostingové služby pravdepodobne lacnejšie, ako by ste očakávali. Aj keď môžete nájsť bezplatné hostingové služby online, trik je nájsť poskytovateľa, ktorý ponúka najvyššiu hodnotu. Určite budete chcieť nakupovať pre hostiteľskú spoločnosť, ktorá poskytuje najužitočnejšie funkcie, užitočnú podporu, prísnu bezpečnosť a vysoký výkon za najvýhodnejšiu cenu..

Či už nastavujete svoj prvý web alebo svoj 50., môžete inteligentne porovnávať svoje možnosti na trhu. V tomto konečnom sprievodcovi výdavkami na webový hosting sa pozrieme na niektoré z najkonkurenčnejších cenových štruktúr a na ďalšie náklady, ktoré je potrebné poznať, a príležitosti na šetrenie.

Koľko by som mal zaplatiť za zdieľaný hosting?

Po prvé, máme najlacnejšie typy hostingu. Zdieľaný hosting je služba, v ktorej spoločnosť vlastní X počet serverov a na každom fyzickom počítači hosťuje viac webových stránok klientov. Používatelia zdieľajú prostriedky servera a vďaka tomu majú nižšie ceny. Zákazníci môžu zvyčajne očakávať, že zaplatia, a to nielen na pokrytie všetkých nákladov na prevádzku servera a jeho podpornej infraštruktúry približne 5 dolárov mesačne za solídny plán zdieľaného hostenia.

Využili sme slobodu preskúmania najpopulárnejších poskytovateľov zdieľaného hostingu na základe ich cenovej dostupnosti. Vezmite na vedomie hostiteľov, ktorí používateľom poskytujú nižšie hodnoty kvality a ceny nižšie.

Zobraziť ďalšie lacné zdieľané plány hostenia »

Koľko by som mal zaplatiť za Tvorcu webových stránok?

Okrem nákladov na hosťovanie vašich webových stránok musí niekto riadiť jeho návrh a vývoj. Existuje niekoľko spôsobov, ako túto kožu skrášliť, ale jedným z najnovších trendov je použitie nejakého rozhrania drag-and-drop, ktoré vám umožňuje vizuálne plánovať a zostavovať rozloženie stránok bez toho, aby ste sa museli zaoberať jazykmi HTML, CSS alebo programovacími jazykmi. Vhodne pomenovaní tvorcovia webových stránok odstraňujú kódovaciu súčasť vývoja webových aplikácií a namiesto toho poskytujú zážitok typu „čo vidíte-je-čo-dostanete“ (WYSIWYG). Tvorcovia webu majú tendenciu prichádzať v dvoch variantoch.

Možnosť č. 1: Existujú editovacie prostredia, ku ktorým pristupujete na webových stránkach, napríklad Weebly.com alebo Wix.com, ktoré sú hostené spoločnosťou, s ktorou nemáte žiadne interakcie. Vysmievate sa, prispôsobujete a publikujete svoje vlastné stránky priamo z vášho prehliadača. Títo stavitelia sa zvyčajne začínajú bezplatne, rýchlo vás však rozčuľujú obmedzenia úložného priestoru a premávky, reklamy, ktoré sa zobrazujú na vašich stránkach, a všeobecná nedostatok flexibility. Ak sa rozhodnete pre prechod na platený program, môže vás to stáť kdekoľvek od 8 do 28 dolárov za mesiac.

Možnosť č. 2: Existujú podobné nástroje na vytváranie webových stránok ako v prípade bezplatné vyzdobenie pri registrácii s hostiteľom. Platíte mesačný hostingový poplatok a užívate si jednoduchosť dizajnu, ktorú môžu ponúknuť Weebly alebo iné rozhranie WYSIWYG..

Odporúčame vám zvoliť plán hostenia, ktorý obsahuje výkonný nástroj na tvorbu stránok v zozname funkcií. Tieto balíčky na tvorbu webových stránok zvyčajne spadajú do 5 až 10 dolárov v parku a nájdete recenzie našich obľúbených služieb na vytváranie webových stránok z ktorejkoľvek z možností nižšie.

Zobraziť ďalšie plány tvorcov webových stránok »

Koľko by som mal zaplatiť za WordPress alebo iný hosting CMS?

Zatiaľ čo prvé tri oddiely tohto sprievodcu príšerami naznačujú tradičné hostiteľské cesty – zdieľané, virtuálne súkromné ​​alebo dedikované servery – 2000-te roky priniesli novú vlnu marketingu týchto možností. Webhosting špecifický pre aplikácie je všeobecnejšie známy ako hosting WordPress, hosting Joomla, hosting Magento atď.

Tieto služby sa na prvý pohľad nelíšia od konvenčného zdieľaného hostingu (pokiaľ nie sú konkrétne označené ako VPS, špecializované atď.), Ale podrobnejšia inšpekcia odhalí funkcie, ktoré vyhovujú akejkoľvek platforme, ktorú chcete použiť na správu webového projektu. Spoločnosti, ktoré vynikajú v poskytovaní hostingu špecifického pre aplikáciu, neposúvajú iba buzzwords, ktoré apelujú na tieto publikum, na hornú časť vstupnej stránky (napr. Strkajú „inštalácie jedným kliknutím“ a „automatické aktualizácie doplnkov“ do krku). Najlepší poskytovatelia hostenia platformy WordPress, Joomla, Magento alebo iní poskytovatelia platforiem prispôsobujú plány tak, aby zahŕňali exkluzívne funkcie, z ktorých majú prospech títo používatelia aplikácií. Pozrime sa, čo môžete očakávať, že zaplatíte za plány tejto triedy a kalibru.

Najlepšie ponuky na hosting webových stránok WordPress

Najprv máme kráľovnú blogov a správu webových stránok všade. WordPress ovláda takmer jednu tretinu svetových webových stránok a hostingové spoločnosti boli múdre využiť túto popularitu. Základné plány hostenia WordPress zvyčajne ponúkajú inštalácie softvéru jediným kliknutím, neobmedzené množstvo miesta na disku a prenosovú kapacitu pre váš web WordPress a prípadne bezplatnú registráciu názvu domény, aby ste mohli začať. Znie to dobre? Áno, opísané základné plány sú pozoruhodne podobné všeobecným ponukám zdieľaného hostingu, ktoré je možné získať za 2 až 10 dolárov mesačne, ako je uvedené vyššie..

Preferovaní hostitelia WordPress idú nad rámec toho, čo ponúka, ako sú napríklad doplnkové inštalácie softvéru, nástroje na ukladanie do vyrovnávacej pamäte optimalizované pre WP, pracovné prostredia a aktualizácie základných a / alebo doplnkov vykonávaných odborníkmi. Toto sú prvotriedne funkcie hostenia WordPress, ktoré hľadáme – a stále ich môžete mať iba 5 dolárov mesačne. Iste, za pokročilé funkcie správy budete platiť navyše, k tomu sa však dostaneme neskôr. Najprv vyskúšajte našich obľúbených hostiteľov a odporučte používateľom WordPress.

Zobraziť viac hostiteľov pre WordPress »

Najlepšie ponuky webhostingu Joomla

Vývojári milujú Joomla, systém na správu obsahu (CMS), ktorý vlastní druhý najväčší podiel na trhu. Ako v prípade WordPress, pri odporúčaní hostiteľa tejto užívateľskej základni hľadáme výhody špecifické pre Joomla, ako sú optimalizované hardvérové ​​konfigurácie alebo oficiálne partnerstvo s vývojovým tímom Joomla..

Mnoho popredných hostiteľov Joomly pracuje ruka v ruke s komunitou vývojárov s otvoreným zdrojovým kódom, ktorí aktívne pracujú na platforme. Spoločnosti vyvíjajú vlastné nástroje na uspokojenie neustále sa vyvíjajúcich potrieb používateľov Joomly.

V priemere môžete očakávať, že zaplatíte, čo by ste zaplatili za akýkoľvek zdieľaný plán hostenia – nezabudnite však skontrolovať zoznam funkcií, aby ste sa uistili, že služba je skutočne optimalizovaná pre Joomla (alebo tak, ako dúfate). Naše obľúbené Joomla hosting plány sú uvedené nižšie.

Zobraziť viac hostiteľov pre Joomla »

Najlepšie ponuky na Drupal hosting webových stránok

Tretie miesto na zozname známych platforiem CMS je vďaka svojim robustným zabezpečením zvýhodnené technicky zdatnými používateľmi. Krivka učenia môže byť strmá, ale tí, ktorí ju milujú, majú pre poskytovateľa hostingu konkrétne ambície.

Drupal hosting nie je tak často inzerovaný ako hosting WP alebo iné miesta, ale zistili sme, že tieto plány stále patria do rovnaký ballpark: 5 až 10 dolárov mesačne. Pred registráciou do hostingového plánu Drupal si prečítajte naše recenzie nasledujúcich hostiteľov, ktorých schválili experti.

Zobraziť viac hostiteľov pre Drupal »

Najlepšie ponuky webhostingu Magento

Magento je jedinečný v tejto sekcii hostenia špecifickej pre túto aplikáciu, pretože je zameraný na vlastníkov stránok elektronického obchodu. Ak chcete zobrazovať a predávať produkty online, Magento by mal určite byť v užšom zozname nástrojov, ktoré vám k tomu môžu pomôcť. Mnoho našich obľúbených poskytovateľov hostingu v elektronickom obchode uspokojuje potreby vlastníka online obchodu pomocou bezplatných nákupných vozíkov, integrácií PayPal a marketingových kreditov..

Zistili sme, že hosting elektronického obchodu je na drahšom konci zdieľaného spektra cien za hosting, vzhľadom na požiadavky na výkon a bezpečnosť pri zaobchádzaní s osobnými a finančnými informáciami zákazníkov. Možno tiež zistíte, že platíte za doplnkové služby, aby ste prispôsobili svoj online trh.

Všetko, čo hovorilo, za prémiovú službu nemusíte platiť 15 dolárov mesačne ako Shopify. Vyberte si zdieľaný hostingový plán, ktorý podporí rastúcu zákaznícku základňu a poskytne vám možnosti na prispôsobenie obchodu s motorom Magento. Pozrite si recenzie najlepších hostiteľov Magento nižšie.

Zobraziť viac hostiteľov pre Magento »

Koľko by som mal zaplatiť za hosting VPS?

Virtuálny súkromný server (VPS), ktorý spája koncepcie zdieľaného a vyhradeného hostovania serverov, je stroj, ktorý bol rozdelený tak, aby fungoval ako niekoľko nezávislých serverových jednotiek. Aj keď na jednom fyzickom počítači môže byť hostených viac účtov, váš VPS a jeho pridelené prostriedky sú podľa potreby používané. Je to v podstate šťastné médium medzi obmedzením šetrnosti a škálovania zdieľaného hostingu a robustným potenciálom výkonu a finančnou záťažou hostenia vyhradeného servera.

Priemerné náklady klesnú tam, kde sa očakávalo – severne od zdieľaného hostingu, ale hlboko pod náklady na vyhradený server – na okolo 20 dolárov mesačne za základné VPS. Často skúmame plány VPS na porovnávanie návrhov s najlepšou hodnotou v odbore. Nižšie nájdete naše najlepšie odporúčania hostiteľa.

Zobraziť ďalšie plány hostenia VPS »

Koľko by som mal zaplatiť za vyhradený serverový hosting?

Presný opak zdieľaného hostenia, vyhradený hosting znamená presne to, čo si myslíte. Váš server má s vami čo do činenia (v rozumných prípadoch) a všetky úložné priestory na pevnom disku, RAM, šírka pásma a ďalšie zdroje sú výhradne pre vaše potreby hostenia. Na serveri, ktorý si prenajímate alebo vlastníte, môžete hostovať jeden alebo viac účtov a tento typ hostingu je zvyčajne vhodný pre zákazníkov, ktorí očakávajú nárast o 100 000 návštevníkov mesačne..

Ako si viete predstaviť, dedikované servery sú najdrahšie z troch tradičných typov hostingu (zdieľaný, virtuálny a vyhradený) – s mesačné sadzby od 100 do 2 000 dolárov. Aj pri posudzovaní najnákladnejších ponúk hostiteľských spoločností berieme do úvahy cenu, výkon, bezpečnosť a všestranný tresk. Nižšie nájdete naše tipy na cenovo dostupné, výkonné a spoľahlivé špecializované hostingové služby.

Zobraziť ďalšie špecializované plány hostenia »

Koľko by som mal zaplatiť za Managed Hosting?

Prehĺbenie sa v burze prémiových funkcií hostingu, spravované služby zahŕňajú hostiteľskú spoločnosť, ktorá dohliada na niektoré, väčšinu alebo všetky aspekty vášho hardvéru a infraštruktúry. Hostiteľ sa chová ako vaše oddelenie IT, keď sa zameriavate na obsah blogu, webový dizajn alebo cestovnú mapu produktu. Je to služba v oblasti bielych rukavíc, ktorá vám poskytne dokonalý pokoj, takže cena samozrejme vzrastie.

FYI: Zdieľaný hosting je zo svojej podstaty riadený. Nepokladajte sa za marketingový trik, ktorý zvyšuje poplatky za spravovaný hosting na účte zdieľaného servera!

V závislosti od základných nákladov na hosťovanie, úrovne ponúkaného riadenia (čiastočne vs. plne riadené) a služieb, ktoré sa spoločnosť rozhodne zahrnúť, môže spravovaný hosting stáť kdekoľvek od tesne pod 100 dolárov až na 250 dolárov mesačne pre vyhradený spravovaný server. Urobte si domácu úlohu pred prihlásením na spravované služby, zvýšené poplatky a pohodlie spoznať niekoho, kto má viac vedomostí ako vy, čo sa týka nezmyslov hardvéru. Naši odborníci preskúmali najobľúbenejšie spravované plány serverov a nižšie nájdete naše najlepšie výbery.

Zobraziť ďalšie spravované plány hostenia »

Koľko by som mal zaplatiť za spravované Hosting WordPress?

Kým spravovaný hosting znamená, že hostiteľ zaobchádza s hardvérom pri manipulácii so softvérom, dizajnom a obsahom, spravovaný hosting WordPress znamená, že hostiteľ zaobchádza so softvérom. Rovnako ako existujú rôzne úrovne manažérskych služieb (samostatne, čiastočne a úplne) a každá spoločnosť môže robiť tieto tri typy odlišne, popis spravovaných hostingových služieb WordPress sa medzi jednotlivými hostiteľmi výrazne líši..

Zvyčajne by sme radi videli doplnkové aktualizácie WordPress, správu doplnkov a ďalšie služby zamerané na riešenie problémov a podporu. A môžete očakávať, že zaplatí na sever od 10 do 15 dolárov mesačne pre takéto luxusné výrobky. Potenciál ľudskej chyby je najväčším bezpečnostným rizikom spojeným s programom WordPress, a preto je stále populárnejšou voľbou vykopnúť tieto potreby nad stenu. Nedivte sa však, pretože veľa hostiteľov tvrdo pracuje na tom, aby sa spravovaný hosting WP stal dostupnejším, a nižšie sú preskúmané niektoré najlepšie odporúčané plány..

Zobraziť viac spravovaných hostingových plánov WordPress »

Získajte zľavnené sadzby pre obľúbené plány hostingu

Konsenzus: Web hosting vás nemusí nechať na diéte rezancov Ramen a PB&Js. Je to v skutočnosti dosť cenovo dostupné, pokiaľ viete, ktoré funkcie je potrebné vyhľadať a kedy vás využívajú. Webhosting je investíciou, najmä preto, že väčšina spoločností účtuje ročne, a my sme tu, aby sme vás a vaše podnikanie pripravili na úspech..

Dohodli sme sa na špeciálnych dohodách s mnohými z najdôveryhodnejších hostiteľov na dnešnom trhu. Kliknite sem, ak chcete zoradiť podľa kategórie a nájsť najväčšie zľavy na zdieľané služby, VPS, dedikovaný server, WordPress a hostingové služby pre tvorcov stránok, alebo kliknutím aktivujte niektorý z nižšie uvedených kupónov. Z dôvodu pohodlia sme vybrali niekoľko našich najobľúbenejších obchodov:

návšteva

Základné hosťovanie

75% zľava na základné hostenie

Bol 7,99 dolárov. Naša cena: 1,99 dolárov mesačne

Špeciálne ceny pre našich návštevníkov. Nie je potrebný žiadny propagačný kód.

Aktivujte obchod

(Aktivácia: 1,99 $ mesačne)

návšteva

Hosting VPS

58% zľava na VPS Hosting

Bol 54,99 dolárov. Naša cena: 22,99 dolárov mesačne

Špeciálne ceny pre našich návštevníkov. Nie je potrebný žiadny propagačný kód.

Aktivujte obchod

(Aktivácia: 22,99 $ mesačne)

návšteva

Hosting WordPress

51% zľava na WordPress Hosting

Bol 7,99 dolárov. Naša cena: 3,92 $ mesačne

Špeciálne ceny pre našich návštevníkov. Nie je potrebný žiadny propagačný kód.

Aktivujte obchod

(Aktivácia: 3,92 $ mesačne)

návšteva

Dedikovaný hosting

25% zľava na vyhradený hosting

Bol 199,00 dolárov. Naša cena: 149,00 dolárov / mesiac

Špeciálne ceny pre našich návštevníkov. Nie je potrebný žiadny propagačný kód.

Aktivujte obchod

(Aktivácia: 149,00 $ mesačne)

Zobraziť ďalšie kupóny »

Ďalšie náklady na webové stránky, ktoré je potrebné zvážiť: domény, dizajn a marketing

Technológia naďalej ohromuje. Po celom svete spoločnosti prichádzajú s novým vývojom, ktorý spôsobuje, že ľudia sú zastaralí a je to také úžasné. Napríklad spoločnosti ako Wix využívajú umelú inteligenciu na automatizáciu webdizajnu. Vďaka reklame vo vyhľadávacom nástroji sa názov vašej spoločnosti objaví na radare potenciálnych zákazníkov na celom svete bez potreby marketingového úsilia jeden na jedného. Vopred pripravené šablóny skracujú čas potrebný na dizajn a vývoj na polovicu a zoznam pokračuje.

Tieto futuristické inovácie samozrejme nemôžu byť zadarmo. Ďalšie náklady na vytvorenie a úpravu webovej stránky zahŕňajú:

  • domény: Registrácia domény .COM je zvyčajne okolo 15 USD ročne; mnoho hostiteľov domén ponúka jednoročnú registráciu zadarmo, ale dajte si pozor na poplatky za obnovenie!
  • Dizajn a vývoj: Či už si najmete tím pre grafický dizajn a vývoj webových aplikácií, alebo si vyberiete tému a zaujmete postoj pre domácich majstrov, dizajn musí byť zahrnutý do vášho rozpočtu. Návrhár webových stránok alebo vývojár môže účtovať 50 až 150 dolárov za hodinu, alebo môžete vypracovať zmluvu, ktorá vyhovuje potrebám oboch strán. Prípadne na webe nájdete množstvo bezplatných a prémiových tém pre WordPress, Joomla a Drupal. Za licenciu na jeden server môžu stáť len 25 dolárov.
  • marketing: Rovnako ako v prípade akéhokoľvek začatia podnikania musíte svoju značku dostať tam. Či už vyberiete reklamu s platbou za kliknutie (PPC) alebo ekologickejší prístup, ide o investíciu. Niektorí hostitelia, ako napríklad iPage alebo Bluehost, vás začnú bezplatnými marketingovými kreditmi, ktoré môžete použiť na Google AdWords, Yahoo alebo Bing..

S rastúcimi potrebami vašich webových stránok sa zvyšujú aj náklady na údržbu. Našťastie (alebo dúfajme) by sa mal dosah a dosah vašej značky zvyšovať súčasne. Ak chcete získať viac informácií o tom, ktorý typ hostingu je najlepší pre váš ďalší projekt, a ako zistiť, kedy sa má škálovať na drahšiu infraštruktúru, kliknite sem. Našli ste štatistiku, ktorú som možno zmeškal? Dajte mi vedieť nižšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector