8 najlepších „hostenie pre viac domén“ – hosťujte viac účtov

S viac ako 355 miliónmi registrácií doménových mien z celého sveta, kde hľadáte najlepší hosting pre viac domén?


Pomenovanie webových stránok alebo online podnikania môže byť skľučujúce, s tlakom na to, aby to bolo správne. Názov musí byť kreatívny a jedinečný – ale nie príliš kreatívny alebo jedinečný. Akonáhle to nájdete, chcete sa ubezpečiť, že je to vaše navždy. Či už pomenúvate furbaby, firmu, loď alebo web, perfektné meno by malo byť krátke, zmysluplné a relevantné pre daný predmet. Názvy domén sa nelíšia. Keď do svojho balenia pridávate mená a tvory (alebo domény a webové stránky), musíte sa uistiť, že máte doma (alebo hostingový účet) dostatok miesta..

Pravidlá domény hostiteľskej spoločnosti sa môžu značne líšiť, pričom niektoré z nich stanovujú prísne limity a iné ponúkajú neobmedzené domény. Ešte ďalší vám poskytnú bezplatnú doménu pre prvý rok a niekoľko z nich dokonca zaplatí vaše poplatky za obnovenie počas životnosti účtu. Vybudovali sme rôznych poskytovateľov, ktorí vynikajú hosťovaním viacerých názvov domén bez ohľadu na situáciu na serveri.

Najlepšie celkovo: Hosting s neobmedzeným počtom domén

Výber správneho názvu domény pre vaše webové stránky alebo online podnikanie je rozhodujúci pre váš úspech. V skutočnosti mnohí tvrdia, že registrácia domény by mala prísť pred vytvorením akýchkoľvek prvkov dizajnu alebo značky. S viac ako 330 miliónmi domén, ktoré sú už zaregistrované a približne o 10 miliónov viac je každé tri mesiace rezervované, možnosti nie je ľahšie nájsť.

Identifikácia a registrácia relevantného názvu domény je nielen dôležitá, ale spoločnosť, ktorú si vyberiete na zaznamenanie nákupu vašej domény, hrá kľúčovú úlohu pri vašom úspechu. Nielen, že existujú stovky akreditovaných registrátorov, ale služby, ceny a možnosti prenosu domén sa môžu drasticky pohybovať. Odporúčame vám vyhľadať hostiteľskú spoločnosť, ktorá môže zaregistrovať a hostiť vašu doménu. Bonusové body za bezplatné registrácie, neobmedzené webové stránky a vysoké známky za ukladanie a šírku pásma.

Naše tri najlepšie tipy vyberú kartu pre vašu prvú registráciu domény (obnovenie bude nakoniec stáť asi 15 dolárov ročne). Všetky plány hostenia iPage umožňujú neobmedzený počet doménových mien, zatiaľ čo InMotion a Bluehost šetria tento perk pre vyššie úrovne zdieľaného hostingu.

Zobraziť ďalšie služby hostenia domén »

Najlepší hosting pre viac domén & e-maily

Mnoho majiteľov firiem online alebo webových stránok sa rozhodlo nájsť plány hostingu domén so silnými e-mailovými službami. Názov vlastnej domény poskytuje väčšiu dôveryhodnosť, profesionalitu a autoritu ako štandardná e-mailová adresa služby Gmail alebo Yahoo.

Ak je pre vás alebo vašu firmu dôležitá e-mailová adresa s menovkou, nezabudnite hľadať plán hostenia, ktorý obsahuje neobmedzené e-mailové adresy, dostatok miesta, prístup na web a nástroje na presmerovanie a autoresponders, spolu so spamovými filtrami, antivírusový program a rôzne podporované protokoly. Tento hostiteľ je naším obľúbeným serverom pre e-mail:

Zobraziť ďalšie služby hostenia e-mailov »

Najlepšie hosting pre viacero domén pomocou nástroja na tvorbu webových stránok

Možno namiesto e-mailu je váš kľúč k hosťovaniu šťastia na profesionálnej alebo vizuálnej stránke. Ak vaše umelé oko predbehne vaše zručnosti v oblasti webdizajnu a kódovania, najlepšie by vám mohol poslúžiť účet domény a webhostingový účet, ktorý je dodávaný s bezplatným tvorcom stránok..

Tieto nástroje sa zvyčajne dodávajú so stovkami prispôsobiteľných šablón, ktoré je možné upraviť pomocou rozhrania drag-and-drop. Šablóny sú takmer vždy citlivé alebo prispôsobivé pre mobilné zariadenia a najlepší tvorcovia webových stránok umožňujú používateľom jednoducho pridávať obchod s elektronickým obchodom, kalendárový systém alebo iné doplnky, ktoré zvyšujú funkčnosť a interaktivitu vášho firemného webu. Náš výber splní všetky tieto metriky pomocou aplomb:

Zobraziť ďalšie služby hosťovania webových stránok pre tvorcov webových stránok »

Najlepšie „zdieľaný“ hosting pre viac domén

Doménové služby sú pravdepodobne najrôznejšie – a predávajú sa – na ultrakonkurenčnej úrovni zdieľaného hostingu, čo je miesto, kde by väčšina zákazníkov pravdepodobne chcela začať. Zdieľaný hosting je najlacnejšou možnosťou, pretože zdroje servera sú rozdelené medzi stovky alebo niekedy tisíce zákazníkov. Väčšina hlavných poskytovateľov zdieľaného hostingu bude pri registrácii zahŕňať bezplatnú registráciu domény, ale určite si budete chcieť prečítať drobnú tlač, pokiaľ ide o prevody, obnovenia a vrátenia peňazí..

Pri hľadaní silného plánu zdieľaného hostenia pre vaše doménové mená náš najodporúčaný poskytovateľ zahŕňa dostatok miesta na disku a prenosy údajov na umiestnenie viacerých webových stránok a odolávanie prenosu, ktorý dostávajú. Dbajte na to, aby ste si dali pozor na inovované funkcie, ako napríklad sieť na doručovanie obsahu, reklamné kredity, nástroj na tvorbu stránok alebo disky SSD..

Zobraziť ďalšie zdieľané hostingové služby »

Najlepšie „VPS“ hosting pre viac domén

Keď sa pohybujete po rebríčku hostingu, informácie o hostovaní domény sa môžu stať vzácnejšími. Zákazníci, ktorí rozrástli podnikanie alebo webovú stránku na úroveň, na ktorej virtuálne servery dávajú najväčší zmysel, mnohí hostitelia radšej radšej využívajú výhody zistené v ich infraštruktúre než relatívne vedľajšie doplnkové služby..

Ako už bolo povedané, hostitelia VPS s prístupom k doméne sa zvyčajne chcú držať svojich najúspešnejších zákazníkov a ponúkať rovnaké služby registrácie a prenosu. S dostupným väčším počtom výpočtových zdrojov sa stávajú bežnými neobmedzené názvy domén a webové stránky. Tu je miesto, kde je bezplatná migrácia mimoriadne dôležitá, pretože mnoho našich najlepších hostiteľov ponúka bezproblémové prevody s malými až žiadnymi prestojmi. Vybrali sme nasledujúceho hostiteľa pre jeho služby, podporu, bezpečnosť a škálovateľnosť:

Zobraziť ďalšie hostiteľské služby VPS »

Najlepšie „špecializované“ hosting pre viac domén

Ak platíte približne 100 dolárov alebo viac mesačne za priestor na serveri, názov domény 15 dolárov za rok sa zdá byť dosť banálny. Tí, ktorí potrebujú prvotriedny výkon, bezpečnosť a spoľahlivosť, sa však určite nechcú potrápiť o funkciách hostovania domén. Z dôvodu prispôsobiteľnej konfigurácie vyhradeného servera, ktorá je prispôsobená na mieru, je viacero domén zvyčajne registračných serverov a hostiteľov. Medzi ďalšie výhody, ktoré chcete hľadať, patria vyhradené adresy IP a kvalitné služby DNS. Tu je náš zdroj informácií o všetkých vyhradených hostingoch:

Zobraziť ďalšie špecializované hostingové služby »

Hostujte jednu alebo viac domén, e-mailov a stránok na jednom účte

Aj keď občas volám svojich psov pod nesprávnym menom – črtou, ktorú som zdedil po rodičoch, ktorí si niekedy vymenili moje meno za sestru -, môžete si byť istí, že poskytovatelia hostingu uvedení na tomto zozname urobia oveľa lepšiu prácu pri organizovaní doménových mien a zabezpečené, pretože návštevníkom vašich webových stránok doručia rýchlosť.

Obrázok rozšírení domény

Reprezentujte svoju značku na viacerých doménach a rozšíreniach, aby ste dosiahli čo najlepší účinok.

Rozloženie stávok na hosting a webové stránky do viacerých domén zvyšuje vašu šancu na úspech a zároveň zabezpečuje, že z vašich peňazí získate maximum. Po prvom roku bezplatnej registrácie sú náklady na doménu pomerne minimálne, ale nemusíte sa báť ochrany súkromia domény a ochrany prenosu, aby ste zaistili, že vaša sila značky zostane aktívna..

Namiesto platenia za oddelené účty pre každú doménu sa nemusí potenciálny zákazník, ktorý má na starosti hosting, ktorému podliehajú prísne rozpočty, znepokojovať: dostupné a bezplatné domény sú ľahko dostupné pre hostingové plány, ktoré slúžia rôznym potrebám..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector