5 tipov pre odborníkov: Ako si vybrať webhostingu a najlepších 6 služieb

Pre vývojárov, blogerov, majiteľov malých firiem a ďalšie je naučiť sa, ako si vybrať hostiteľa webu, ako vyhľadať pána Righta. Je to známa otázka: Ktorému poskytovateľovi hostenia by som mal veriť z môjho srdca (er, webové stránky)?


Ak sa to urobí správne, môžete stráviť celý život šťastím so spoľahlivým a výkonným hostiteľom, ktorý je vždy k dispozícii prostredníctvom telefónu, chatu alebo e-mailu a odpovedá na vaše horúce otázky v noci. Ak sa však ponáhľate do vzťahu s hosťovaním bez toho, aby ste uskutočnili svoj výskum, mohlo by to viesť k pocitu uviaznutia, zavádzania alebo vydierania. Výber nesprávneho hostiteľa často končí bolesťami hlavy a chaotickým, drahým rozvodom – a znova sami, držiac sa všetkých súborov, ktoré ste použili na zdieľanie.

Považujeme sa za hosťujúcich agentov zápasu a zostavili sme sprievodcu krok za krokom, aby sme sa podelili o to, ako hľadať hostiteľov, a vyzdvihli sme niektorých hostiteľov s najatraktívnejšími vlastnosťami – všetko v mene toho, že vám pomôžeme nájsť hostiteľa, ktorého budete milovať život.

1. Vedieť, aký typ hostingu potrebujete

Predtým, ako začnete hľadať hostujúceho partnera, venujte chvíľu premýšľaniu o tom, čo hľadáte, aby ste z vášho ďalšieho vzťahu dostali. Rovnako ako ľahké podvaly pravdepodobne nemali byť ľudia, ktorí chrápajú, vaše potreby ovplyvnia vašu kompatibilitu s určitými poskytovateľmi a službami hostenia.

Grafické znázornenie typov hostenia

Rôzne konfigurácie webhostingu oslovia používateľov na základe veľkosti a prevádzky svojich webových stránok.

Webové stránky osobného portfólia nepotrebujú vyhradený server, rovnako ako internetový obchod s veľkým objemom prevádzky by nemal znižovať zákruty s najlacnejším zdieľaným hostingovým plánom..

Zdieľaný hosting je skvelý pre malé až stredné stránky

V zdieľanom hosťovaní zdieľajú rovnaký server viacerí zákazníci a webové stránky. Na jednej strane je zdieľaný hosting klasickým materiálom prvého priateľa – jednoduchý a nekomplikovaný. Väčšina zákazníkov, ktorí prvýkrát hosťujú hosting, by sa pri vstupe do webhostingového sveta mala obrátiť na zdieľaný balík a potom sa rozhodnúť, kedy je čas prejsť na VPS alebo vyhradený plán, aby vyhovoval vašim rastúcim potrebám.

Z iného hľadiska vás však zdieľaný hostiteľ podvádza so stovkami alebo tisíckami ďalších. Pretože zdroje servera sú rozdelené medzi toľko stránok, výkonnosť niekedy s rastúcou webovou stránkou trpí. Ak ste pripravení seriózne a skutočne zvýšiť svoju návštevnosť, pravdepodobne sa nebudete chcieť vyrovnať so zdieľaným hostingovým plánom.

Cena, podpora, ukladanie a výkon sú všetky dôležité funkcie, ktoré je potrebné vziať do úvahy pri nákupe služby zdieľaného hostingu. Medzi ďalšie diferenciátory patria ponuky elektronického obchodu a bezplatné domény, spolu s výhodami, ako sú reklamné kredity, tvorca webových stránok a upgradovaný hardvér..

Zobraziť viac najčastejšie zdieľaných hostiteľov »

VPS Hosting ponúka väčšiu flexibilitu pre rýchlo rastúce stránky

VPS, čo je skratka pre virtuálny súkromný server, je šťastným stredným bodom medzi náhodným zoznamovaním zdieľaného hostingu a záväzkom vyhradeného servera. Server je rozdelený na virtuálne stroje, ktoré fungujú ako nezávislé dedikované servery. Zákazníci VPS stále zdieľajú server, ale každý z nich má oveľa väčšie časti a väčšiu kontrolu ako tí, ktorí majú zdieľaný plán hostenia.

Pretože podľa potreby môžete pridávať alebo odoberať ďalšie počítačové zdroje, plány hostenia VPS sa podobajú na zoznamovanie okolo – možno máte relatívne vážne problémy so stlačením hlavného servera, to však neznamená, že nemôžete mať v pohotovostnom režime niekoho iného. keď máte svrbenie, musíte poškriabať.

Naši obľúbení hostitelia VPS zvyčajne zahŕňajú úložisko s vysokorýchlostnými jednotkami SSD alebo disky SSD spolu so spravovanými službami na aktualizáciu softvéru a opravy. V závislosti od úrovne pohodlia a technickej stránky vecí by ste mali hľadať bezplatnú licenciu cPanel alebo plný prístup root. Uvidíte tiež najlepších hostiteľov VPS, ktoré zahŕňajú monitorovanie, zabezpečenie a služby CDN, aby vás udržali v okolí.

Zobraziť viac najlepších hostiteľov VPS »

Dedikovaný hosting ponúka maximálne serverové zdroje a zabezpečenie

Nakoniec ste našli The One. Výkonné weby si vyžadujú vyhradený hosting, čo znamená použitie celého servera na napájanie vašich webových stránok alebo aplikácií. Ako už názov napovedá, dedikované servery sú pripravené čakať na vás a nohy a vyhovieť všetkým vašim potrebám konfigurácie. Zákazníci majú úplnú kontrolu nad architektúrou bodkovania, čo znamená, že si môžu prispôsobiť bezpečnostné systémy, operačné systémy, vyvažovače záťaže a ďalšie.

Oddaný druh lásky však neprichádza lacno. Dedikovaný hostingový plán patrí medzi najdrahšie, vzhľadom na špičkový hardvér, spravované služby a nepretržitú podporu. Špičkový hosting však prichádza s množstvom luxusných funkcií vrátane automatickej migrácie a zálohovania, vyhradených adries IP a výberu operačného systému..

Zobraziť viac najlepších vyhradených hostiteľov serverov »

2. Zistite, aký typ stránok vytvárate

Rovnako ako vplyv očakávaného prenosu alebo zaťaženia servera ovplyvňuje, aký typ plánu hostenia chcete nájsť, váš typ webových stránok určí, ktoré funkcie sú najdôležitejšie. Niektorí poskytovatelia hostingu napríklad propagujú funkčnosť elektronického obchodu, zatiaľ čo iní sa zameriavajú na blogovanie a optimalizáciu vyhľadávacích nástrojov.

Blog: Zvážte hostiteľa programu WordPress

Keďže WordPress nedávno prekročil hranicu 28% a napájal viac ako štvrtinu všetkých webových stránok na internete, systém na správu obsahu je ľahkou voľbou pre autorov, ktorí chcú zdieľať svoje myšlienky online. Zdá sa, že každý hostiteľ ponúka zefektívnené inštalácie programu WordPress jedným kliknutím, ale najlepší poskytovatelia zahŕňajú upgradovaný hardvér, neobmedzené úložisko a šírku pásma, predinštalované programy a špecializované odborné znalosti a podporu WordPress..

Zobraziť viac najlepších hostiteľov WordPress »

Online obchod: Zvážte eCommerce Hosting Service

Pre viac ako len marketing vašej značky je internetový obchod pre majiteľov firiem nevyhnutnosťou. V roku 2016 analytická firma comScore zistila, že spotrebitelia nakupujú viac vecí online ako v obchodoch. Viac ako polovica obyvateľov USA nakupuje online, preto by podniky mali nájsť webového hostiteľa so silnými možnosťami elektronického obchodu.

Špičkoví hostitelia sa starajú o ďalšie bezpečnostné požiadavky spojené s ochranou informácií o zákazníkoch a platbách a zároveň poskytujú krásne navrhnuté šablóny, prístup k softvéru nákupného košíka a integráciu so službami, ako sú PayPal a nástroje na e-mailový marketing..

Zobraziť ďalších najlepších hostiteľov elektronického obchodu »

Online portfólio alebo resumé: Zvážte tvorcu webových stránok

Uchádzači o zamestnanie považujú za stále dôležitejšie mať online prítomnosť, aj keď požadované odvetvie nemá nič spoločné s webovým dizajnom alebo marketingom. Pre tých uchádzačov o zamestnanie, ktorí nemajú žiadne technologické know-how – alebo, povedzme si úprimní, technicky zdatní ľudia, ktorí jednoducho nemajú chuť prejsť návrhmi na vývoj stránok – tvorcovia webových stránok sú najrýchlejším spôsobom, ako vytvoriť profesionálnu online prítomnosť, ktorá predstaví vašu prácu.

Mnohí hostitelia spolupracujú s programom na tvorbu webových stránok, ako je napríklad Weebly, s cieľom poskytnúť zákazníkom nástroje na vytváranie webových stránok pomocou drag-and-drop, ale skutočne oceňujeme hostiteľov, ktorí si vymýšľajú vlastné riešenia. InMotion Hosting dokonca zašiel až tak ďaleko, že vytvoril jedinečný nástroj na tvorbu webových stránok BoldGrid, ktorý zmierňuje stres vlastníkov stránok, ktorí sa prvýkrát snažia navrhnúť niečo na WordPress. Iní tvorcovia webových stránok, vrátane Wix a Squarespace, ponúkajú samostatné služby a prispôsobené témy, ktoré vám pomôžu pri rozhovore..

Zobraziť viac najlepších tvorcov webových stránok »

Osobná stránka: Zvážte nízkonákladového hostiteľa s vysokou hodnotou

Či už zdieľate snímky z nedávnej cesty na pláž alebo poskytujete priateľom a rodine informácie o svojej nadchádzajúcej udalosti, osobné webové stránky musia aj naďalej poskytovať informácie vizuálne príťažlivým spôsobom. Hosting zákazníkov nemusí otvárať prasiatko, aby vytvorilo ohromujúci web – hostitelia priťahujú začiatočníkov a fanúšikov, vďaka čomu je web hosting veľmi cenovo dostupný a ľahko použiteľný.

Len preto, že vidíte výhodné ceny v suteréne, nepredpokladajte, že služby budú mať podobu. Mnohé ponúkajú neobmedzené úložisko, šírku pásma a e-mailové účty s podporou nepretržitej podpory a online marketingovými kreditmi. Ak chcete získať čo najlepší obchod, dávajte pozor na poskytovateľov hostingu, ktorí zahŕňajú vysokorýchlostné pevné disky alebo sieť na doručovanie obsahu.

Zobraziť viac najlepších lacných hostiteľov »

Obchodné stránky: Zvážte hostiteľa, s ktorým môžete rásť

Aj keď neplánujete používať svoj web na predaj produktov, vaša firma počíta s prítomnosťou online, aby zvýšila známosť značky. Ak všetko pôjde dobre, podnikatelia môžu očakávať, že ich firemné webové stránky sa každý mesiac rozrastú o 10 až 20%, takže si budete chcieť nájsť poskytovateľa hostingu, ktorý zvládne prosperujúce podnikanie..

V ideálnom prípade je úspešný hostiteľský vzťah celoživotným záväzkom. Hľadanie nového poskytovateľa hostingu je bolesť, nehovoriac o všetkých bolestiach hlavy a ťažkostí spojených s prenosom súborov a domén. Namiesto toho, aby ste neustále hľadali ďalšiu najlepšiu vec, nájdite webhostingu, ktorý je v ňom na dlhé vzdialenosti. Okrem silného plánu zdieľaného hostenia ponúkajú spoločnosti ako HostGator špičkové funkcie na úrovni VPS a špecializované úrovne hostingu, čo znamená, že hostiteľ bude stáť po vašej strane, keď budete stále úspešnejší..

3. Pochopenie funkcií a zdrojov, ktoré požadujete

Noví zákazníci webhostingu sa prirodzene hrnú k poskytovateľom a plánom, ktoré ponúkajú najviac funkcií za čo najmenej dolárov. Namiesto toho, aby ste hľadali len najatraktívnejšieho partnera, nájdete väčšie šťastie z hostenia hľadaním služby, ktorá je kompatibilná s vašimi konkrétnymi potrebami. Podniky môžu napríklad uprednostňovať e-mailové funkcie pred úložiskom, zatiaľ čo vývojár môže uprednostňovať vysokú rýchlosť pripojenia a prísne zabezpečenie.

Technické vlastnosti webhostingu môžu byť mätúce pre začiatočníkov a hostitelia niekedy používajú mätúce žargóny na predaj svojich služieb. Nemusíte sa obávať mýtických plánov ponúkajúcich neobmedzené úložisko, šírku pásma a e-mailové účty, mali by ste však pochopiť rôzne hostiteľské komponenty a obmedzenia, ktoré poskytovatelia môžu uložiť.

Registrácia doménových mien

Aj keď sa obyčajne spájajú, registrácia domén a webhosting sú dve rôzne služby. Názov vašej domény slúži ako adresa vášho webu a môže byť zaregistrovaný a hostený v inej spoločnosti, ako je spoločnosť, ktorá hosťuje súbory na vašom webe. Radšej ponechám všetky svoje hostiteľské zdroje na rovnakom účte a medzi najlepších hostiteľov domén patria bezplatné prevody a migrácie. Niektorí poskytovatelia dokonca zahŕňajú bezplatný hosting domén pre prvý rok novo zaregistrovaných adries.

Zobraziť ďalších hostiteľov najvyššej domény »

E-mailové adresy a schránky

E-mailový hosting oslovuje najmä majiteľov firiem, ktorí chcú, aby meno a meno v e-mailovej adrese boli známe. Poskytovatelia hostingu často zahŕňajú pokročilé e-mailové funkcie, ako sú služby preposielania a filtrovania, automatické odpovedače a zvýšená bezpečnosť pre klientov, ktorí potrebujú niekoľko doručených alebo marketingové nástroje..

Zobraziť ďalších najlepších e-mailových hostiteľov »

Úložný priestor a RAM

Úložisko alebo miesto na disku je pravdepodobne najjednoduchšia funkcia na pochopenie hostingu, ako aj komponent, z ktorého sa pravdepodobne budete musieť najmenej obávať. Mnoho poskytovateľov zdieľaného hostenia ponúka neobmedzené úložisko; Aj keď to nemusí byť technicky možné, väčšina majiteľov stránok pre osobné alebo malé firmy sa nepribližuje k dosiahnutiu týchto limitov. Pri prechode na program VPS a špecializované plány je možné úložný priestor nakonfigurovať podľa potreby.

Obrázok ruky, ktorá drží pamäťový čip

Nájdenie plánu hostenia s vysokou RAM znamená rýchlejšie čítanie a zápis vašich uložených údajov.

Najväčšia vec, ktorú treba hľadať, pokiaľ ide o úložisko webhostingu, je skratka: SSD. Jednotky SSD sú oveľa rýchlejšie a spoľahlivejšie, ale prichádzajú za vyššiu cenu. Na druhej strane tradičné jednotky pevného disku sú častejšie v neobmedzených plánoch, pretože zvyčajne prichádzajú s vyššími kapacitami.

Rovnako ako u vášho osobného počítača, aj RAM v webhostingu slúži na podobný účel: rýchle spracovanie uložených údajov. Hardvér interaguje s vašimi úložnými jednotkami, aby sa urýchlilo načítanie stránky, a mnohí považujú RAM za jednu z najdôležitejších funkcií, ktorú treba zvážiť pri výbere hostiteľa..

Šírka pásma a prenos dát

Aj na výkonnosť vašich stránok má vplyv šírka pásma pre množstvo dát stiahnutých alebo nahraných z webovej stránky. Šírka pásma, ktorá sa nazýva aj prenos údajov, sa týka aj toho, ako rýchlo môžu návštevníci získať prístup k informáciám o vašich stránkach – čím vyššia je šírka pásma, tým vyšší je počet ľudí, ktorí môžu súčasne zobraziť váš web. Väčšina zákazníkov, ktorí hosťujú hosting, opäť získa väčšiu šírku pásma, než akú využijú v danom mesiaci. Zvýšenie limitov prenosu údajov je však istým spôsobom, ako zvýšiť návštevnosť vašich stránok bez straty výkonu..

Miera dostupnosti a spoľahlivosť

Ako podnikatelia vedia, čas sú peniaze. Každú sekundu sú vaše stránky neprístupné, čo môže znamenať stovky zmeškaných obchodných príležitostí, poškodenie reputácie značky a stratu produktivity. Výpadok webových služieb Amazon na začiatku roku 2017 stál spoločnosti odhadom 150 miliónov dolárov počas troch až štyroch hodín prerušenej služby.

Väčšina hostiteľov zaručuje určitú dobu prevádzkyschopnosti a uhradí vám všetky neplánované výpadky nad rámec dohody o úrovni služieb. Záruky sa zvyčajne pohybujú od 100% do 99%, aj keď väčšina zákazníkov zdieľajúcich hosting sa ocitne úplne spokojná s mimoriadne bežným prahom dostupnosti 99,9%. Väčšie podniky by však mohli uprednostniť zaplatenie prémie za niekoľko ďalších deväť.

Bezpečnosť a podpora

Aj keď bezpečnosť webových stránok do veľkej miery závisí od správania správcu a sily hesla, okrem iných charakteristík môže infraštruktúra hostiteľskej spoločnosti predstavovať jednu z najväčších slabých stránok. Viac ako 40% webových stránok je napadnutých z dôvodu zraniteľnosti hostiteľa, takže sa pozrite na poskytovateľov, ktorí zahŕňajú brány firewall, monitorovacie služby a ďalšie doplnky zabezpečenia. Bonusové body pre automatické zálohovanie a hands-free aktualizácie WordPress.

Hosting zákazníkov by ťažko hľadal poskytovateľa, ktorý neposkytuje nepretržitú podporu prostredníctvom viacerých kanálov, ale skutočné vykonávanie sa veľmi líši. Či už máte fakturačnú otázku alebo potrebujete technickú pomoc, aby ste sa nezranili, zákaznícky servis by mal byť pohotový a pripravený pomôcť. Tento kritický aspekt hostenia je, žiaľ, ťažko rozoznateľný, kým už nie ste prihlásení do programu a nenájdete pomoc. Vo svojom výskume určite zistíte, či sa podpora hostiteľa hromadí.

4. Pochopte, ako funguje tvorba cien za webhosting

Vieme, že cena zvyčajne vládne pri nákupe nového hostiteľa webu. Bol som dokonca nasávaný do lacného hostinského lovu úlovkov. Aj keď vaše náklady by sa určite mali odraziť na vašom rozhodnutí, neobetujte podporu a výkon.

Nezabudnite tiež na rozpočet na služby, ako je registrácia názvu domény a akékoľvek témy alebo doplnky, ktoré budete musieť pridať. Samotný hosting môže stáť len pár dolárov mesačne a väčšina poskytovateľov vám dá zľavu za registráciu na rok alebo dlhšie – a to je navyše k obchodom, ktoré nám naši obľúbení hostitelia umožňujú preniesť na vás.

Prečo bezplatný hosting nie je vždy skvelý nápad

Možnosti bezplatného a takmer bezplatného hostingu sme už predtým pokryli a naše rady zostávajú rovnaké: postupujte opatrne. Pohodlie a úspory sú atraktívne, ale pridané funkcie, podpora a bezpečnosť, ktoré môžete získať registráciou u renomovaného poskytovateľa hostingu, sa oplatí za malé náklady..

Napríklad spoločnosť Wix ponúka jednu z našich obľúbených platforiem na vytváranie webových stránok zameraných na živé témy a bezpečné nástroje elektronického obchodu. Svoje stránky môžete navrhnúť a nasadiť zadarmo, ale budete obmedzení na subdoménu Wix.com. Inováciou na jeden z ekonomických plánov sa odstránia obmedzenia týkajúce sa e-mailu, domény a elektronického obchodu. Najlepšie zo všetkého je, že môžete začať navrhovať zadarmo pomocou Wix!

Zobraziť viac najlepších lacných hostiteľov »

Prečo lacné poskytovateľov hostingu majú väčšiu hodnotu dať

Pretože hostingové spoločnosti môžu zabaliť tisíce hostingových zákazníkov na zdieľaný server, poskytovatelia si môžu dovoliť zahrnúť desiatky služieb s pridanou hodnotou do hostingových plánov. Po registrácii na cenovo dostupný hostingový plán môžete experimentovať s luxusnými možnosťami, ako sú siete na doručovanie obsahu, automatické zálohovanie, tvorcovia webových stránok a nástroje elektronického obchodu, aby ste preskúmali rôzne cesty úspechu online..

Zobraziť viac najlepších lacných hostiteľov »

5. Mysli dopredu: Vyberte si hostiteľa, s ktorým môžete rásť

Nebojte sa snívať o jasnej a rušnej budúcnosti vašich webových stránok. Niektorí weboví hostitelia, ktorí sú viac zameraní na rozpočet, sa sústreďujú výlučne na zdieľaný hosting, čo znamená, že sa budete musieť zúčastniť spôsobov a vyťažiť zo šancí v bazéne pre zoznamovanie hostiteľov, keď budete pripravení napredovať pomocou VPS alebo špecializovaných služieb.

Dôrazne preferujeme hostiteľov, s ktorými sa môžeme držať na dlhé vzdialenosti. HostGator, naša najlepšia voľba pre škálovanie, robí z poskytovania a nasadenia VPS hračkou. Flexibilné softvérové ​​možnosti spojené s výkonným hardvérom a ocenenou podporou robia spoločnosť vynikajúcou voľbou, ktorá vám umožní usporiadať vaše webové stránky zo zdieľaných až po špecializované hostingové rady. HostGator ponúka neobmedzenú bezplatnú migráciu cPanel a až 90 manuálnych migrácií podľa toho, aký plán VPS si vyberiete.

Najlepšie webhostingové služby – celkovo 6 najlepších

Nakoniec, na čo všetci čakáme – teraz, keď sme vysvetlili rôzne typy a výhody hostiteľských služieb, tu sú poskytovatelia, ktorých považujeme za najlepších z najlepších.

1. Najlepšia hodnota

Tu na HostingAdvice uprednostňujeme plány a poskytovateľov z hľadiska hodnoty namiesto jednoduchého sledovania toho, čo je vytlačené na cenovke. Medzi časom stráveným čakaním na zdĺhavé podporné tímy a nakoniec presunom vašich stránok inde, tieto bezplatné alebo veľmi cenovo dostupné plány často z dlhodobého hľadiska často stoja viac. Nájdite si čas a nájdite plán, ktorý vám za pár dolárov odomkne množstvo užitočných nástrojov a služieb, ktoré vám zaistia dlhodobý úspech..

Zobraziť viac cenovo dostupných hostiteľov »

2. Najlepšie hosting VPS

Akonáhle opustíte bezpečnostné siete zdieľaného hostenia pozadu, kvalita infraštruktúry, spravovaných služieb a softvérových nástrojov bude mimoriadne dôležitá. VPS hosting ponúka zákazníkom viac výpočtového výkonu a kontroly ako zdieľaný hosting bez nákladov na prevádzkovanie vyhradeného servera. Flexibilná škálovateľnosť VPS znamená, že by ste mali nájsť hostiteľa najvyššej úrovne, ktorý vám pomôže vyviesť dopravné vlny a pripraviť sa na ďalší krok hostenia..

Zobraziť viac najlepších hostiteľov VPS »

3. Najlepší vyhradený server

Keď sa dostanete na vrchol hostiteľského vesmíru, už nebudete chcieť dôverovať svojmu prosperujúcemu firemnému webu s akýmkoľvek poskytovateľom hostingu. Najlepšie dedikované servery prichádzajú s výkonnou architektúrou a luxusnými spravovanými službami za cenu, ktorá vašu organizáciu ochromí. Naša najvyššia voľba uprednostňuje spoľahlivosť, bezpečnosť, rýchlosť a podporu bez ohľadu na to, ako sa rozhodnete nakonfigurovať server.

Zobraziť viac najlepších vyhradených hostiteľov serverov »

4. Najlepšie pre blogy / WordPress

Ako sme už povedali, hostenie programu WordPress môže byť zložité. Časť bremena spočíva na hardvérových a softvérových riešeniach poskytovateľov hostingu, zatiaľ čo zákazníci môžu vykoľajiť svoje webové stránky nesprávnou úpravou súborov PHP, použitím šikovných tém a doplnkov a nedostatočnou aktualizáciou systému správy obsahu..

Screenshot ovládacieho panela WordPress

Podporuje 28% všetkých webových stránok, WordPress je výkonná a intuitívna publikačná platforma.

Popularita WordPress však inšpirovala niekoľko hostingových spoločností, aby sa postavili nad ostatné; náš výber najlepších blogov a hostiteľa WordPress kombinuje technické odborné znalosti s užívateľsky prívetivými funkciami a podporou.

Zobraziť viac najlepších hostiteľov WordPress »

5. Najlepšie pre elektronický obchod

Technicky dôvtipný vývojár môže od začiatku vytvárať množstvo vlastných riešení, ale aj keď vedia pri hľadaní online obchodu, vedia hľadať pomoc inde. Vzhľadom na bezpečnostné požiadavky týkajúce sa spracovania platieb a ukladania informácií o kreditných kartách, nehovoriac o ťažkostiach s koordináciou správy zásob, spracovania objednávok a služieb odosielania, niet divu, že silný hostiteľ elektronického obchodu môže mať obrovský vplyv na vaše podnikanie. Najlepší hostitelia sa zameriavajú na použiteľnosť, takže sa môžete sústrediť na produkty a vášne svojho podnikania.

Zobraziť ďalších najlepších hostiteľov elektronického obchodu »

6. Najlepšie hosting webových služieb

V nadväznosti na vlákno použiteľnosti, stavitelia stránok vyradia používateľov z formy šablóny frézy cookie pridaním blokov obsahu drag-and-drop, ktoré zaručujú web, ktorý predstavuje estetiku vašej osobnosti, značky a dizajnu. Prístup WYSIWYG, alebo to, čo vidíte, je to, čo získate, dobre sa hodí pre neskúsených majiteľov stránok, ktorí prvýkrát pôsobia. Po vytvorení svojho návrhu rozšírte svoje webové stránky modernizáciou integrácie pomocou nástrojov elektronického obchodu, marketingu a udalostí.

Zobraziť viac najlepších tvorcov webových stránok »

Výber webhostingovej služby nemusí byť náročnou úlohou

Necítite sa osamelí ani zastrašovaní vo svojej snahe nájsť pána Righta. Preskočte slepé dátumy a namiesto toho sa rozhodnite nadviazať vzťah s webovým hostiteľom, za ktorý vaši priatelia na HostingAdvice ručia. Váš hosťujúci spolubývajúci by sa mal držať pri vašej strane bez ohľadu na to, čo je v obchode, či už ide o noc poskakovania baru alebo pokojnú noc strávenú potápaním na gauči.

Ak zistíte, že ste uviaznutí medzi dvoma nápadníkmi, hostitelia verzus host hostí ukazujú, ako sa tieto dve služby navzájom porovnávajú. Tu je nájsť vašu lásku k hosťovaniu po celý život!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector