12 najrýchlejších služieb hosťovania VPS (2020) – porovnajte rýchlosti servera

Rovnako ako nákup automobilu, nakupovanie najrýchlejšieho VPS hostingu je všetko o tom, čo je pod kapotou. Komponenty, ako sú polovodičové jednotky, služby ukladania do vyrovnávacej pamäte, sieť na doručovanie obsahu a podpora moderných programovacích jazykov a protokolov, sú hnacou silou vysoko oktánového hosťovania..


Získanie tohto rýchleho skoku zo štartovacej čiary môže byť pre podniky online veľkým problémom, pretože aj malé zvýšenie doby načítania stránky môže mať negatívny vplyv na konverzie, zobrazenia stránok, SEO a príjmy. Podľa AB Tastyho môže dvojsekundové oneskorenie zdvojnásobiť mieru odchodov z webovej stránky a 75% používateľov pravdepodobne prestane fungovať, keď rýchlosť načítania stránky dosiahne tri sekundy..

Aj keď veľká časť tlaku na to, aby vaše VPS jazdilo na najvyššiu rýchlosť, padá na to, ako veci konfigurujete, rýchly weboví hostitelia sú mechanici, ktorí poskytujú vybavenie podporujúce vaše sny o rýchlostných démonoch. Zaraďme sa medzi 12 najrýchlejších hostiteľov VPS a odpovedzte na všetky vaše prípadné otázky.

1. InMotion Hosting

Aby sme zaradili najrýchlejších poskytovateľov hostingu VPS, identifikovali sme 10 kľúčových faktorov vo výkonnosti webových stránok – a InMotion Hosting bol jediným poskytovateľom, ktorý zaškrtol všetky políčka. Naše hodnotenia rebríčka rýchlosti kombinujú relatívne zrejmé (voľné disky SSD a nástroje na ukladanie do vyrovnávacej pamäte a siete na doručovanie obsahu) k temnejším funkciám, ako je podpora HTTP / 2, a prístupu kvalifikovanému hosťujúcemu odborníkovi, ktorý vám môže poskytovať tipy na mieru, ako optimalizovať výkon vašich stránok. , Keď nám toto počiatočné kolo testovania poskytlo zoznam finalistov, spustili sme každú službu prostredníctvom služieb Pingdom, Google PageSpeed ​​a ďalších služieb na meranie výkonnosti.

 • Funkcie zvyšujúce výkon: SSD, proprietárne kontroly vyrovnávacej pamäte, CDN, NGINX a podpora pre PHP 7 a HTTP / 2
 • Tiež známy pre: Max Speed ​​Zones (výber umiestnenia servera), Launch Assist (dve hodiny vyhradeného času s SysAdmin) a optimalizácia Smart Routing

Infraštruktúra spoločnosti SSD je na našom radare už dlhú dobu. Podľa benchmarkov spoločnosti InMotion ukladacie jednotky SAS 15K hostiteľa tlačia o 95% viac údajov ako 1 TB diskov Samsung SSD a spracovávajú údaje až 20-krát rýchlejšie ako tradičné jednotky pevných diskov. Viac informácií o pôsobivých ponukách spoločnosti získate kliknutím na našu recenziu uvedenú nižšie.

Zobraziť ďalších najlepších hostiteľov VPS »

2. SiteGround

Ako vidíte na stránkach SiteGround, výkon niekedy prichádza s cenou. Robustná cenovka spoločnosti je však hodnou investíciou pre rastúci online obchod, ktorý uprednostňuje vysokorýchlostné inovácie, najvyššiu spoľahlivosť a okamžite reaguje na zákaznícku podporu. Platforma VPS spoločnosti SiteGround navyše prichádza so stabilitou v cloude, ktorá umožňuje zákazníkom automaticky škálovať, aby zvládli akékoľvek dopravné špičky..

 • Funkcie zvyšujúce výkon: Úložisko SSD, tri úrovne ukladania do vyrovnávacej pamäte, CDN, NGINX a podpora pre PHP 7 a HTTP / 2
 • Tiež známy pre: Automatické škálovateľné výpočtové zdroje, statické a dynamické ukladanie obsahu do medzipamäte SuperCacher, inovatívna podpora VIP

Boli sme trochu prekvapení, keď sme sa dozvedeli, že server SiteGround neinzeruje svoju rýchlosť siete alebo zaručené pripojenie k portom, ale veríme dlhoročnému vodcovi v odbore, aby si udržal pripojenú infraštruktúru hodnú inovatívneho vnútropodnikového rozvoja tímu. Spoločnosť vytvorila vlastné podporné systémy a sľubuje, že okamžite odpovie na chatové správy a telefónne hovory a odpovie na e-mailové lístky do 10 minút alebo menej..

Zobraziť ďalších najlepších hostiteľov VPS »

3. Dreamhost

DreamHost je obzvlášť známy medzi hosťujúcimi kruhmi WordPress a je ďalším poskytovateľom VPS poháňaným SSD, ktorý spája optimalizované užívateľské skúsenosti s moderným hardvérom, ktorý premýšľa. Ako jeden z iba troch hostiteľov odporúčaných tímom WordPress sme radi, že je DreamHost priateľský k komunitám s otvoreným zdrojovým kódom a vývojárom, ktorí sa snažia posunúť hranice rýchlosti a inovácie webových stránok..

 • Funkcie zvyšujúce výkon: Zadarmo SSD disky, vstavaný cache, CDN poháňaný Jetpack, NGINX a podpora PHP 7 a HTTP / 2
 • Tiež známy pre: Aktualizácia úložného priestoru a pamäte RAM za menej ako 10 sekúnd spolu s optimalizovanými a izolovanými možnosťami MySQL VPS

Okrem neobmedzenej šírky pásma a prenosu poskytuje DreamHost zákazníkom VPS ľahko rozšíriteľné pamäťové a úložné riešenia, ktoré sa môžu rýchlo prispôsobiť rastúcemu publiku. Tam, kde spoločnosť skutočne robí svoju značku, sú však spravované servery MySQL, ktoré umiestňujú vaše databázy do ich vlastného izolovaného prostredia VPS. Viac informácií získate kliknutím na našu recenziu nižšie:

Zobraziť ďalších najlepších hostiteľov VPS »

4. A2 Hosting

Synonymum rýchlych webových služieb, A2 Hosting je o výkone. Spoločnosť začína s proprietárnou platformou SwiftServer all-SSD, ktorá obsahuje podporu HTTP / 2, CloudLinux a bezplatnú sieť na doručovanie obsahu Cloudflare. Odtiaľ sa zákazníci VPS môžu rozhodnúť pre upgrade na servery Turbo, ktoré ponúkajú výkon až 20-krát rýchlejšie.

 • Funkcie zvyšujúce výkon: Hardvér All-SSD, vstavaný ukladanie do vyrovnávacej pamäte, CDN poháňaný Jetpack, NGINX a podpora PHP 7 a HTTP / 2
 • Tiež známy pre: Aktualizácia úložného priestoru a pamäte RAM za menej ako 10 sekúnd spolu s optimalizovanými a izolovanými možnosťami MySQL VPS

A2 Hosting od nás získava ďalší palec hore, keď začína všetkých zákazníkov so 4 GB pamäte, čo je viac ako dvojnásobok toho, čo sme videli medzi väčšinou konkurentov. InMotion a SiteGround sú jedinými ďalšími hostiteľmi, ktorí zákazníkom s takouto počítačovou palebnou silou poskytujú okamžitú podporu. Ak hľadáte rýchlosť, A2 Hosting je vždy skvelým miestom na štart.

Zobraziť ďalších najlepších hostiteľov VPS »

5. Tekutý web

Aplikácia Liquid Web, zameraná na cloudové aplikácie VPS, ktoré sú najrýchlejšie na tejto planéte, predstihuje lídrov v odvetví, ako sú Amazon Web Services, Rackspace a Digital Ocean. Spoločnosť zaradila nezávislú cloudovú analytickú firmu Cloud Spectator na porovnávanie výkonnosti a zistila, že Liquid Web prekonáva konkurenciu na každom prvku zásobníka LAMP..

 • Funkcie zvyšujúce výkon: Dostatočné úložisko SSD, bezplatné CDN Cloudflare, NGINX a podpora pre PHP 7 a HTTP / 2
 • Tiež známy pre: 100% záruka prevádzkyschopnosti siete a napájania a špičková podpora Heroic Support ™

Radi by sme videli ďalšie vstavané možnosti ukladania do vyrovnávacej pamäte z aplikácie Liquid Web, ale vedúce tímy technickej podpory a podpory zákazníkov spoločnosti vám ľahko pomôžu pri výbere a implementácii správnych systémov. Spoločnosť je na vrchole hromady, pokiaľ ide o prémiovú infraštruktúru a personalizovanú podporu, čo zaisťuje, že na ďalšiu optimalizáciu prostredia nebudete musieť najať SysAdmin. Pri hľadaní najlepšej ponuky vysokorýchlostného hostingu VPS nehľadajte nič viac ako Liquid Web.

Zobraziť ďalších najlepších hostiteľov VPS »

6. Hostwinds

Ako relatívny nováčik v oblasti hostiteľského priemyslu vstúpila spoločnosť Hostwinds na scénu v roku 2010 s najmodernejším prístupom k webhostingu z hľadiska technológie aj z hľadiska služieb zákazníkom. Spoločnosť spáruje infraštruktúru SSD s impozantnou zárukou dostupnosti 99,99999% za svoje plány VPS – to znamená, že vaše stránky zažijú iba 3,2 sekundy prestojov ročne..

 • Funkcie zvyšujúce výkon: Zadarmo SSD, integrácia CDN, k dispozícii NGINX a podpora pre PHP 7 a HTTP / 2
 • Tiež známy pre: Analýza a optimalizácia výkonnosti webových stránok WindSpeed, ako aj 99,99999% záruka dostupnosti

Ceníme si, ako spoločnosť Hostwinds poskytuje spravované aj nespravované plány VPS, spolu s možnosťami Windows a Linux VPS. Vďaka svojmu progresívnemu programu WindSpeed ​​ponúka flexibilný hostiteľ zákazníkom možnosť analyzovať príležitosti na optimalizáciu CSS, Javascript a obrázkov spolu s optimalizáciou špecifickou pre aplikácie pre Apache a MySQL. Skontrolujte ich nižšie:

Zobraziť ďalších najlepších hostiteľov VPS »

7. InterServer

Dať zákazníkom príležitosť zažiť jeden mesiac cloud-based VPS hosting za cent (áno, čítate to správne), InterServer je sen vývojára. Spoločnosť vlastní a prevádzkuje vlastné dátové centrá, pričom spoluzakladatelia pravidelne odpovedajú na podporné lístky a udržiavajú technické zdroje. Flexibilná platforma je dodávaná vo variantoch Windows alebo Linux spolu so servermi optimalizovanými špeciálne pre beh WordPress.

 • Funkcie zvyšujúce výkon: Infraštruktúra všetko-SSD, jedinečná vyrovnávacia platforma, konfigurácia CDN, NGINX a podpora PHP 7 a HTTP / 2
 • Tiež známy pre: Rýchlosť siete 10 Gb / s, mesačné plány hostenia a proprietárne riešenia pre zabezpečenie a ukladanie do vyrovnávacej pamäte

Spravované služby spoločnosti InterServer sa aktivujú iba vtedy, ak si zákazníci pre svoje VPS objednajú najmenej štyri plátky, čo zodpovedá štyrom procesorovým jadrám, 120 GB SSD úložného priestoru a 8 GB pamäte – aj keď dostanete veľa, niektorí vlastníci stránok budú možno musieť začať zmenšovať. Ako sme už povedali, mimoriadne nás zaujala spoločnosť Inter-Proxy, automatické riešenie ukladania do vyrovnávacej pamäte spoločnosti, ktoré rieši ukladanie do vyrovnávacej pamäte v piatich rôznych vrstvách vášho zásobníka. Nižšie nájdete ponuky produktov InterServer VPS:

Zobraziť ďalších najlepších hostiteľov VPS »

8. Bluehost

Za to, že sme tak dlho považovaným hostiteľom, sme boli trochu prekvapení, keď sme sa dozvedeli, že Bluehost nezahŕňa SSD do každého plánu hosťovania. Spoločnosť však skutočne zdokonaľuje ponuku vynikajúcich plánov VPS s modernizovaným hardvérom a vylepšeným ovládacím panelom. Okamžité zaistenie znamená, že budete v prevádzke o niekoľko sekúnd a budete môcť v prípade potreby pridať viac CPU a pamäte.

 • Funkcie zvyšujúce výkon: Úložisko SSD a voliteľné ukladanie do vyrovnávacej pamäte, CDN, NGINX a podpora pre PHP 7 a HTTP / 2
 • Tiež známy pre: Rýchlosť poháňaná technológiami OpenStack a KVM spolu so zaručenými a dynamickými zdrojmi

Od uvedenia na trh v roku 2003 sa spoločnosť Bluehost rozrástla na viac ako 2 milióny webových stránok a stala sa jednou z najrešpektovanejších značiek v tomto odvetví. Bluehost sa pripája k serverom SiteGround a DreamHost ako traja hostitelia schválení tímom WordPress Core az dobrého dôvodu – plány WordPress riadené spoločnosťou Bluehost odomykajú pokročilé CDN, ukladanie do vyrovnávacej pamäte a ďalšie optimalizácie. Nižšie nájdete základné ponuky spoločnosti VPS a zistite, či vyhovujú vašim potrebám:

Zobraziť ďalších najlepších hostiteľov VPS »

9. HostPapa

Náš temný kôň v súťaži o najrýchlejší hosting VPS je HostPapa; spoločnosť ponúka prekvapujúce množstvo funkcií zameraných na výkon, ale zriedka dostáva titulky alebo pozornosť, ktoré si zaslúži. Okrem serverov SSD s nízkou hustotou, ktoré prichádzajú s bezplatnou integráciou do služby Cloudflare, ponúka HostPapa prístup typu root a najnovšie procesory Intel Xeon..

 • Funkcie zvyšujúce výkon: SSD, vlastné nástroje na ukladanie do vyrovnávacej pamäte, Cloudflare CDN a podpora pre PHP 7
 • Tiež známy pre: Prémiové servery Rocket Fast, plus bezplatné prevody domén a VPS

Sme radi, že HostPapa ponúka kombináciu funkcií pre tých, ktorí majú skúsenosť s technológiami, zatiaľ čo jeho platforma je dostatočne jednoduchá pre začiatočníkov. Pri registrácii na servery HostPapa dávajte pozor na konfigurácie Rocket Fast, ktoré strojnásobia výkon servera zdvojnásobením pamäte RAM a úložného priestoru. Ešte lepšie je, že zákazníci VPS môžu používať svoje prostredie na hosťovanie neobmedzených domén a webových stránok.

Zobraziť ďalších najlepších hostiteľov VPS »

10. Hostinger

Ďalší relatívne nemedicizovaný hostiteľ, Hostinger, završuje našich top 10 poskytovaním vysoko konfigurovateľných balíkov VPS s flexibilitou a skúsenosťami používateľov v popredí. Spoločnosť vyniká v ponuke atraktívneho pomeru cena / výkon pre projekty všetkých veľkostí a technických ťažkostí. Rýchlo rastúca spoločnosť už obsluhuje viac ako 29 miliónov zákazníkov a každý deň zažije 15 000 nových registrácií.

 • Funkcie zvyšujúce výkon: Hardvér All-SSD, predinštalované ukladanie do vyrovnávacej pamäte, NGINX a podpora PHP 7.1 a HTTP / 2
 • Tiež známy pre: Špecializovaná podpora IPv6, bezplatný zdieľaný hosting cez 000webhost

Hostinger ešte nie je známy pre svoju spravovanú podporu, ale určite oceníme vyhradené adresy IP a úplný prístup root. Zákazníci môžu získať až osem jadier CPU s 8 GB pamäte. Hostinger, ponúkajúci cenu, ktorú je ťažké poraziť, je vyspelý poskytovateľ, ktorý sa prepašuje pod radar mnohých ľudí. Zoberme si ich za hosťovanie na úrovni Ferrari s rozpočtom ojazdených vozidiel:

Zobraziť ďalších najlepších hostiteľov VPS »

11. HostGator

Boli sme trochu prekvapení, keď sme videli tak dôveryhodnú oporu v priemysle, ktorá vstúpila na náš zoznam v takej nízkej pozícii. Máme však podozrenie, že výkon VPS od hostgátora je lepší, ako ukázal náš výskum. Ale tu môže byť jeden z tých prípadov, v ktorých môžu mať tí, ktorí majú bohaté technické skúsenosti, vynikajúce vyladenie už pôsobivej konfigurácie, aby zachytili vzácne milisekundy z časov načítania webových stránok..

 • Funkcie zvyšujúce výkon: Možnosti ukladania do vyrovnávacej pamäte, CDN, inštalácie vlastného softvéru a podpora pre PHP 7
 • Tiež známy pre: Ľahko prispôsobiteľné počítačové zdroje, špičkové vybavenie Intel a AMD

HostGator má pochybné (alebo pôsobivé, v závislosti od toho, koho sa pýtate), čo robí tento zoznam najrýchlejších hostiteľov VPS bez spoliehania sa na SSD. Aj keď je HostGator drahší ako niektoré z ostatných na našom zozname, získate oveľa viac úložných a výpočtových zdrojov. Zákazníci VPS základnej úrovne dostanú 2 GB RAM, dve jadrá CPU, 120 GB úložného priestoru a viac ako 1 TB šírky pásma.

Zobraziť ďalších najlepších hostiteľov VPS »

12. GreenGeeks

Máme sklon viac podporovať GreenGeeks pre zdieľaný hosting spoločnosti SSD, ale úspešné weby sa budú musieť škálovať – ​​prečo nezostať u poskytovateľa hostingu, ktorý vás tam dostal? Noví alebo pokračujúci zákazníci môžu využívať bezplatnú migračnú službu a výhodu vedia, že vybavenie za vašimi webmi je kompenzované 300% kreditmi za obnoviteľnú energiu..

 • Funkcie zvyšujúce výkon: Redundantné úložisko SSD a možnosti ukladania do vyrovnávacej pamäte, CDN a podpora PHP 7 a HTTP / 2
 • Tiež známy pre: Vstavaná optimalizácia PHP a MySQL, plus šírka pásma Tier-1 na sieti s viacerými gigabitmi a proprietárna platforma pre správu

Zákazníci môžu spoločnosti GreenGeeks dôverovať, že využijú čo najväčší možný nárast výkonu nasadením vysokovýkonných jednotiek SSD v poli RAID-10 na zvýšenie redundancie a prístupu k údajom. Plány sú o niečo drahšie, ako by sme radi videli, ale odborníkom GreenGeeks veríme, že poznajú správne konfigurácie pre sieť spoločnosti. Viac informácií o spoločnosti získate kliknutím na našu recenziu nižšie:

Zobraziť ďalších najlepších hostiteľov VPS »

Čo je to VPS Hosting?

VPS hosting drží strednú pozíciu v hostiteľskom spektre medzi zdieľanými a vyhradenými servermi. VPS, čo je skratka pre virtuálny súkromný server, je v podstate väčšia časť servera, ktorý je rozdelený na niekoľko desiatok zákazníkov, na rozdiel od stoviek alebo tisícov zákazníkov na rovnakom serveri zdieľaného hostenia..

Obrázok stojana na server

Fyzické servery môžu byť virtualizované do niekoľkých menších prostredí, aby poskytovali používateľom VPS vyhradené zdroje.

Prostredia VPS sú možné vďaka virtualizácii, ktorá umožňuje správcom súčasne spúšťať viac operačných systémov na serveri. Každé virtualizované prostredie alebo virtuálny stroj funguje ako svoj vlastný nezávislý systém, kompletný s vyhradenými výpočtovými prostriedkami a softvérovými aplikáciami.

Táto izolácia zdrojov ako súčasť hostenia VPS poskytuje majiteľom stránok oveľa väčšiu kontrolu nad konfiguráciami a aplikáciami poháňajúcimi ich webové stránky. Rootový prístup poskytuje úplný administratívny prístup prostredníctvom rozhrania príkazového riadku, zatiaľ čo riadená podpora prenáša túto zodpovednosť na odborníkov s poskytovateľom hostingu.

Ktorý hosting VPS je najlepší?

Z dôvodu vysokej úrovne prispôsobenia, ktorá je k dispozícii pri väčšine plánov VPS, sú najlepšie hostingové balíčky často v oku pozorovateľa. Vývojári a vlastníci stránok s mnohými technickými skúsenosťami budú požadovať dostatok zdrojov, prístup root a širokú škálu operačných systémov, vyrovnávačov zaťaženia, bezpečnostných systémov a ďalších nástrojov..

Tí noví v radoch hostiteľov VPS však môžu uprednostniť riadené hostiteľské služby, aby pomohli postarať sa o bežné každodenné údržbárske úlohy spojené s opravami zabezpečenia a aktualizáciami operačného systému. Spravované hostingové plány VPS umožňujú vlastníkom stránok sústrediť sa na rast firmy a prácu na ich online obsahu namiesto technických podrobností o fungovaní základnej infraštruktúry..

Pri nakupovaní na hosting VPS zvyčajne hľadáme množstvo – a kvalitu – výpočtových zdrojov pridelených každému plánu. To znamená, že SSD pre ukladanie dát, dúfajme, nakonfigurované v poli RAID pre väčšiu redundanciu. Budete si chcieť vybrať hostiteľa, ktorý ponúka silnú záruku dostupnosti, pravdepodobne so zahrnutými zálohami a ochranou zabezpečenia, spolu so spoločnosťou, ktorá poskytuje ľahko použiteľné nástroje na správu účtov. Prirodzene, budete chcieť toľko výhod, koľko len dokážete získať, pričom sa uistite, že budete dávať pozor na cenovku. Zjednodušili sme pre vás zoznam nižšie uvedených troch najlepších poskytovateľov hostingu VPS:

Zobraziť ďalších najlepších hostiteľov VPS »

Je VPS lepší ako zdieľaný hosting?

Iná otázka, rovnaká odpoveď ako predtým. Či je hosting VPS lepší ako zdieľaný hosting, závisí od rôznych faktorov, napríklad od vašej aktuálnej premávky, obchodných cieľov, technologických znalostí a množstva peňazí, ktoré ste ochotní minúť. Z hľadiska čistého výkonu je hosting VPS skokom a limitom pred zdieľaným hostingom. Dobre nakonfigurované vyhradené zdroje budú mať okamžitý vplyv na čas načítania stránky.

Odtiaľ veľa záleží na stave vášho online projektu. Nové alebo malé iniciatívy sú pravdepodobne najvhodnejšie na testovanie vôd v prostredí zdieľaného hostingu, vrátane osobných blogov, portfólií a podnikov zaoberajúcich sa maltou, ktoré podnikajú prvé kroky vo svete elektronického obchodu. Rozdiely medzi zdieľaným a VPS hostingom možno zhrnúť nižšie:

PROS

 • Viac serverových zdrojov
 • Flexibilná škálovateľnosť
 • Veľmi prispôsobiteľné

ZÁPORY

 • Drahší
 • Vyžaduje viac technických zručností a času
 • Dohľad môže byť zložitý

Všetci povedané, hosting VPS je vo všeobecnosti lepší ako zdieľané hostiteľské prostredie. Máte k dispozícii viac zdrojov a väčšiu kontrolu nad tým, ako ich rozptýliť – máte však aj viac povrazov, pomocou ktorých sa môžete zavesiť. Ak máte akékoľvek výhrady k tomu, ako nakonfigurovať, zabezpečiť alebo udržiavať VPS, nezabudnite sa zaregistrovať na plne spravovaný plán, ktorý sa postará o vaše podrobnosti.

Koľko stojí hosting VPS?

Všeobecne povedané, hosting VPS je drahší ako zdieľané hostingové služby – ale stále je to celkom výhodná výhoda v porovnaní s najlepšími vyhradenými možnosťami hostenia serverov. Je zaujímavé, že sa cítime, že hosting VPS má najširšie kolísanie cien. Môžete získať vysoko kvalitný hostiteľský balík VPS na základnej úrovni za zhruba rovnakú cenu ako špičkový zdieľaný hostingový plán. Alebo môžete minúť viac ako 40 dolárov.

Obrázok ruky siahajúcej po platbe kreditnou kartou

Aj keď veľa našich obľúbených plánov VPS začína okolo 20 dolárov, vo VPS Land nájdete veľké obchody – alebo veľké výdavky.

Máme tendenciu stanovovať referenčnú hodnotu pre ceny za hosting VPS okolo 20 dolárov mesačne. Ako uvidíte, mnohé z našich obľúbených služieb hostenia VPS sú na rovnakej alebo nižšej úrovni, a to z dobrého dôvodu – VPS je predovšetkým o škálovateľnosti a pomáha majiteľom stránok urobiť krok zo zdieľaného hostenia na dedikované servery. Najlepšie hostitelia poskytujú jednoduchý úvod do virtualizácie a pomaly vám umožňujú pridávať ďalšie zdroje, až kým nenastane čas prevziať celý server.

Ako už bolo povedané, pravdepodobne uvidíte oveľa väčšie rozdiely v cenách na úrovni VPS ako zdieľaný alebo špecializovaný hosting. Len na serveri HostingAdvice nájdete plány VPS za menej ako 4 doláre mesačne alebo vyššie o 80 dolárov mesačne – a oba plány sa nám páčia..

Prečo sú najlepší hostitelia VPS často najrýchlejší – a prečo na tom záleží

Okrem technických výkonov pri prenose údajov o webe do celého sveta v mžiku oka, vysokovýkonný webhosting môže mať obrovský vplyv na úspech vášho online obchodu alebo webových stránok. Určite chcete nájsť plán VPS s tonami úložného priestoru a šírky pásma, ale systémy zvyšujúce výkon, ako napríklad dostatok SSD, pamäť, optimalizácia sietí, CDN a možnosti ukladania do vyrovnávacej pamäte, váš dobrý plán ešte vylepšia..

Ak je váš poskytovateľ hostingu ochotný investovať do svojej infraštruktúry, aby poskytoval zrýchlený zážitok s hosťovaním, je pravdepodobné, že vaše služby budú mimoriadne spoľahlivé, bezpečné a dobre podporované. Spravované služby spoločnosti sa pravdepodobne rozšíria aj nad rámec jednoduchých aktualizácií operačného systému, aby sa konkrétne zamerali na príležitosti pre rast online.

Pokiaľ ide o dôležitosť rýchleho webhostingu, miera chyby je extrémne nízka. Podľa spoločnosti Pingdom sa 100 najlepších maloobchodných webov na svete načíta v priemere 2,51 sekundy – a verte tomu alebo nie, čo ponecháva veľa priestoru na zlepšenie..

Nájdenie tohto kompletného riešenia hostenia nie je malý výkon, a preto sme predstavili tucet najrešpektovanejších, najdôveryhodnejších a najvýkonnejších hostiteľov v odbore. Zachyťte silu udržateľnej a škálovateľnej technológie vďaka hosťujúcim plánom VPS postaveným na rýchlosti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector